Športové výsledky (25. 7. 2014). Beck v Bad Waltersdorfe postúpil

Celodenne aktualizovaný prehľad športových výsledkov z celého sveta.

(Zdroj: ILUSTRAČNÉ FOTOLIA)

Tenis

ATP v Atlante

dvojhra - 2. kolo

John Isner (1-USA) - Robby Ginepri (USA) 4:6, 7:6 (5), 7:5, Marinko Matosevic (8-Aus.) - Tim Smyczek (USA) 6:4, 7:5, Thiemo de Bakker (Hol.) - Kevin Anderson (2-JAR) 6:4, 7:5, Benjamin Becker (Nem.) - Lu Yen-Hsun (7-Taiwan) 6:4, 6:3

ATP v Gstaade

štvrťfinále:

Juan Monaco (Arg.) - Thomaz Bellucci (Braz.) 7:6 (1), 6:1, Robin Haase (7-Hol.) - Michail Južnyj (1-Rus.) 3:6, 6:1, 6:4, Pablo Andujar (Šp.) - Marcel Granollers (2-Šp.) 7:5, 6:3, Fernando Verdasco (4-Šp.) - Viktor Troicki (Srb.) 6:4, 6:7 (7), 6:1

2. kolo:

Fernando Verdasco (4-Šp.) - Jan-Lennard Struff (Nem.) 3:6, 6:3, 7:6 (3)

Štvorhra - štvrťfinále

Rameez Junaid, Michal Mertiňák (Aus./SR) - Johan Brunström, Nicholas Monroe (Švéd./USA-4) 7:6 (5), 3:6, 14:12 (zápasový tajbrejk) za 94 minút

WTA v Baku

Dvojhra - štvrťfinále:

Elina Svitolinová (Ukr.-2) - Pauline Parmentierová (Fr.) 6:4, 6:4, Bojana Jovanovská (Srb.-5) - Misa Egučiová (Jap.) 4:6, 7:5, 6:3, Francesca Schiavoneová (Tal.) - Kristina Mladenovicová (Fr.) 6:3, 4:6, 6:0, Stefanie Vögeleová (Švaj.) - Šahar Peerová (Izr.) 6:2, 2:6, 6:4

Dvojice v sobotňajšom štvrťfinále dvojhry

Stefanie Vögeleová (Švaj.) - Bojana Jovanovská (Srb.-5), Francesca Schiavoneová (Tal.) - Elina Svitolinová (Ukr.-2)

Zámorská profesionálna Svetová liga tímov

Oľga Govorcovová (Biel.) - Daniela Hantuchová (SR) 5:0

Daniela Hantuchová, Květa Peschkeová (SR/ČR) - Liga Dekmeijerová, Oľga Govorcovová (Lot./Biel.) 5:4

ITF Futures v Michalovciach

Výsledky slovenských tenistov v zápasoch piatkového štvrťfinále dvojhry a štvorhry na turnaji ITF Futures v Michalovciach (dotácia 10 000 USD, antuka).

Dvojhra - štvrťfinále:

Marek Semjan (SR-3) - Jack Carpenter (V. Brit.-7) 6:4, 6:3, Michal Pažický (SR) - Riccardo Maiga (Švajč.) 3:6, 6:2, 7:5, Kamil Majchrzak (Poľ.-6) - Adrian Partl (SR-1) 1:6, 6:1, 6:4, Filip Brtnický (ČR) - Patrik Fabian (SR) 6:7 (7), 6:4, 6:1

Štvorhra - štvrťfinále:

Miroslav Kleman, Ladislav Zelený (SR/ČR) - Patrik Fabian, Adrian Partl (SR-2) 1:0 - skreč, Fabian s Partlom odstúpili, Filip Havaj, Juraj Simčák (SR-4) - Peter Faith, Daniel Jurovčík (SR) 6:2, 6:0, Andrew Bettles, Jack Carpenter (V. Brit.) - Ivan Košec, Marek Semjan (SR) 7:6 (6), 6:3

ITF Futures v Bad Waltersdorfe

Dvojhra - 2. kolo (osemfinále)

Karol Beck (SR-2) - Jacob Kahoun (Švaj.) 6:2, 6:3, Filip Horanský (SR-6) - Mario Haider-Maurer (Rak.) 7:5, 4:6, 7:5, Jan Blecha (ČR-7) - Marko Daniš (SR) 6:4, 6:2

Štvrťfinále

Karol Beck (SR-2) - Lukas Jastraunig (Rak.-5) 6:3, 6:0, Filip Horanský (SR-6) - Pavel Nejedlý (ČR) 7:5, 6:2

Štvorhra - semifinále

Jan Blecha, David Pel (ČR/Hol.-4) - Karol Beck, Filipp Kekerčeni (SR/Ukr.-2) 6:4, 4:6, 10:7 (zápasový tajbrejk)

ITF v Phukete

Dvojhra - semifinále

Zuzana Zlochová (SR-7) - Sabina Šaripovová (Uzb.) 6:1, 6:2

ITF v Paliči

Dvojhra - 2. kolo (osemfinále)

Ágnes Buktová (Maď.) - Lenka Wienerová (SR) 7:5, 6:2

Natália Vajdová (SR) - Lina Gjorčeská (Maced.-3) 6:4, 6:3

Štvrťfinále

Jelizaveta Jančuková (Ukr.-7) - Natália Vajdová (SR) 7:6 (7), 7:6 (2)

ATP v Umagu

dvojhra - štvrťfinále.

Marin Čilič (3-Chorv.) - Lukáš Rosol (5-ČR) 6:0, 6:2, Pablo Cuevas (Urug.) - Tejmuraz Gabašvili (Rus.) 6:3, 4:6, 6:2, Tommy Robredo (2-Šp.) - Pablo Carreno (Šp.) 6:1, 6:4

Futbal

ME hráčov do 19 rokov.

ME hráčov do 19 rokov

A-skupina /Budapešť, Felcsut/

Izrael - Maďarsko 1:2 (1:2), Góly: 36. Hugy - 25. Kalmar, 39. Balogh

Rakúsko - Portugalsko 1:2 (0:1), Góly: 46. Grillitsch - 41. Podstawski, 86. Balde

B-skupina /Papa, Györ/

Srbsko - Bulharsko 1:0 (0:0), Góly: 90. Mandič

Nemecko - Ukrajina 2:0 (1:0), Góly: 3. a 66. Selke

Česko - 1. kolo

Bohemians 1905 - Sparta Praha 1:2 (0:1)

Góly: 56. M. Šmíd - 25. Nešpor, 54. Hušbauer

Matúš Mikuš hral do 87. min, Ivan Lietava nastúpil v 75. min, Martin Cseh sedel na lavičke náhradníkov, Lukáš Pauschek (všetci Bohemians) nefiguruje v zápise o stretnutí - Michal Breznaník (Sparta) hral od 79. min

Dukla Praha - Baník Ostrava 0:0

Martin Chudý a Lukáš Štetina odohrali celý zápas, Marek Hlinka nastúpil v 84. min, Róbert Kovaľ a Jakub Považanec (všetci Dukla) nefigurujú v zápise o stretnutí - Ján Greguš (Ostrava) odohral celé stretnutie

Poľsko - 2. kolo

Belchatow - Korona Kielce 2:0, Lechia Gdansk - Podbeskidzie Bielsko-Biala 1:0

Richard Zajac a Anton Sloboda odohrali celé stretnutie, Róbert Demjan odohral prvý polčas, Michal Peškovič (všetci Podbeskidzie) sedel na lavičke náhradníkov

Veslovanie

MS do 23 rokov

MUŽI

skif ľahkých váh - I. štvrťfinále (prví traja do A/B-semifinále, ostatní do C/D-semifinále):

1. Enes Kusku (Tur.) 7:10,73 min, 2. Dániel Matyasovszki (Maď.) 7:12,03, 3. Paul O´Donovan (Ír.) 7:22,19, ... 5. Peter Zelinka (SR) 7:35,37

skif ľahkých váh - II. C/D-semifinále (prví traja do C-finále):

1. Nicolai Astrup Wiik (Nór.) 7:19,10, 2. Takamoto Furumai (Jap.) 7:19,42, 3. Peter Zelinka (SR) 7:22,65

skif - II. štvrťfinále (prví traja do A/B-semifinále, ostatní do C/D-semifinále):

1. Žygimantas Gališanskis (Lit.) 7:01,20, 2. Pilip Pavukov (Biel.) 7:04,89, 3. André Rédr (SR) 7:08,470

Basketbal

WNBA

Seattle Storm - New York Liberty 80:84 pp, Los Angeles Sparks - Phoenix Mercury 73:93

Atletika

MSJ atlétov v americkom Eugene.

Finálové výsledky

juniorky

800 m: 1. Margaret Nyairera Wiambuiová (Keňa) 2:00,49, 2. Sahily Diagová (Kuba) 2:02,11, 3. Georgia Wassallová (Aus.) 2:02,71

3000 m: 1. Mary Cainová (USA) 8:58,48, 2. Lilian Kasait Rengeruková 9:00,53, 3. Valentina Chepkwemoi Mateiková (obe Keňa) 9:00,79

žrď: 1. Alena Lutkovská (Rus.) 450, 2. Desiree Freierová (USA) 445, 3. Eliza McCarteyová (N. Zéland) 445

oštep: 1. Jekaterina Staryginová (Rus.) 56,85, 2. Sofi Flinková (Švéd.) 56,70, 3. Sara Kolaková (Chorv.) 55,74

juniori

400 m: 1. Machel Cedenio (Trin. a Tob.) 45,13, 2. Nobuja Kato (Jap.) 46,17, 3. Abbas Abubakar Abbas (Bahr.) 46,20

1500 m: 1. Jonathan Kiplimo Sawe (Keňa) 3:40,02, 2. Abdi Waiss Mouhyadin (Džib.) 3:41,38, 3. Hillary Cheruiyot Ngetich (Keňa) 3:41,61

110 m prek.: 1. Wilhem Belocian (Fr.) 12,99, 2. Tyler Mason (Jam.) 13,06, 3. David Omoregie (V. Brit.) 13,35

diaľka: 1. Wang Jianian 808, 2. Lin Sing (obaja Čína) 794, 3. Šotaro Širojama (Jap.) 783

guľa: 1. Konrad Bukowiecki (Poľ.) 22,06, 2. Denzel Comenentia (Hol.) 20,17, 3. Braheme Days (USA) 20,01

10.000 m chôdza: 1. Daisuke Macunaga (Jap.) 39:27,19, 2. Diego Garcia (Špan.) 39:51,59, 3. Paolo Yurivilca (Peru) 40:02,07, ...16. Miroslav Úradník 42:49,92, 30. Michal Morvay (obaja SR) 46:34,31

Hádzaná

Majstrovstvá Európy v hádzanej hráčov do 20 rokov v Rakúsku (24. 7. - 2. 8. 2014).

A-skupina (Traun):

Macedónsko - Francúzsko 22:25 (8:13), Nórsko - Španielsko 24:23 (10:10)

B-skupina (Traun):

Srbsko - Švajčiarsko 29:23 (15:12), Estónsko - Dánsko 15:35 (7:20)

C-skupina (Linz):

Bielorusko - Nemecko 24:36 (13:16), Slovensko - Rakúsko 24:27 (11:14)

D-skupina (Linz):

Izrael - Slovinsko 25:41 (11:19), Maďarsko - Švédsko 19:26 (9:13)

Výsledky stretnutí základných skupín na majstrovstvách sveta v hádzanej hráčok do 18 rokov v Macedónsku (20. 7. - 3. 8. 2014).

C-skupina (Strumica):

Rumunsko - Nemecko 27:25, Macedónsko - Dánsko 18:38, Argentína - Uzbekistan 35:28

D-skupina (Ochrid):

Čierna Hora - Čína 24:17, Chorvátsko - Portugalsko 18:32, Francúzsko - Angola 31:23

Veslovanie

Majstrovstvá sveta vo veslovaní do 23 rokov v talianskom Varese.

Výsledky - piatok:

MUŽI

skif ľahkých váh - I. štvrťfinále (prví traja do A/B-semifinále, ostatní do C/D-semifinále):

1. Enes Kusku (Tur.) 7:10,73 min, 2. Dániel Matyasovszki (Maď.) 7:12,03, 3. Paul O´Donovan (Ír.) 7:22,19, ... 5. Peter Zelinka (SR) 7:35,37

skif - II. štvrťfinále (prví traja do A/B-semifinále, ostatní do C/D-semifinále):

1. Žygimantas Gališanskis (Lit.) 7:01,20, 2. Pilip Pavukov (Biel.) 7:04,89, 3. André Rédr (SR) 7:08,470

Vodné pólo

Majstrovstvá Európy - skupina o 7.-10. miesto.

semifinále:

Taliansko - Maďarsko 7:8 (1:3, 3:2, 1:1, 2:2), Srbsko - Čierna Hora 10:9 (3:5, 1:2, 3:2, 3:0)

o 7. - 10. miesto:

Nemecko - Španielsko 8:16 (3:5, 1:4, 2:3, 2:4), Francúzsko - Rumunsko 8:15 (3:3, 1:3, 1:6, 3:3)

o 11. miesto:

Rusko - Gruzínsko 9:8 (2:2, 2:2, 2:1, 3:3)

Bejzbal

Výsledky štvrtkových stretnutí zámorskej bejzbalovej MLB.

Atlanta - Miami 2:3, Chicago Cubs - San Diego 3:13, Kansas City - Cleveland 2:1, Milwaukee - New York Mets 9:1, Minnesota - Chicago White Sox 2:5, Los Angeles Angels - Detroit 4:6, Seattle - Baltimore 0:4, Toronto - Boston 8:0, New York Yankees - Texas 4:2, Philadelphia - San Francisco 2:1, Oakland - Houston 13:1

Dráhová cyklistika

Výsledky piatkových finále na majstrovstvách Európy v dráhovej cyklistike v portugalskej Anadii.

Muži do 23 rokov:

Šprint: 1. Nikita Šuršin (Rus.), 2. Jeffrey Hoogland (Hol.), 3. Eoin Mullen (Ír.)

Scratch: 1. Benjamin Thomas (Fr.), 2. Oliver Wood (V. Brit.), 3. Roman Romanov (Biel.)

Juniori:

Šprint: 1. Alexej Nosov (Rus.), 2. Sergej Gorlov (Rus.), 3. Patryk Rajkowski (Poľ.)

Scratch: 1. Attilio Viviani (Tal.), 2. Gabriel Cullaigh (V. Brit.), 3. Rui Oliveira (Portug.)

Ženy do 23 rokov:

Šprint: 1. Anastasia Vojnovová (Rus.), 2. Elis Ligtleeová (Hol.), 3. Tania Calvová Barberová (Šp.)

Scratch: 1. Tamara Balabolinová (Rus.), 2. Alexandra Gončarovová (Rus.), 3. Elena Cecchiniová (Tal.)

Juniorky:

Šprint: 1. Tatiana Kiselevová (Rus.), 2. Emma Hinzeová (Nem.), 3. Nicky Degrendeleová (Belg.)

Scratch: 1. Elena Bissolatiová (Tal.), 2. Diana Klimovová (Rus.), 3. Claudia Crettiová (Tal.)

Softbal

Výsledky piatkových stretnutí na ME junioriek v softbale v holandskom Rosmalene (21. - 26. júla).

Výsledky - piatok:

Rusko - Holandsko 2:1, Chorvátsko - Izrael 8:3, Česko - Francúzsko 14:7, Španielsko - Nemecko 0:10, Taliansko - Veľká Británia 7:2

Belgicko - Litva 17:10, Dánsko - Chorvátsko 13:10, Veľká Británia - Rusko 2:6, Ukrajina - Srbsko 0:7 kontumačne, Španielsko - Srbsko 10:0, Taliansko - Česko 0:5

Najčítanejšie na SME Šport


Inzercia - Tlačové správy


  1. Last minute tipy na Kapverdské ostrovy
  2. Voda, kotol, vymknutie: Čo stoja najčastejšie domáce katastrofy?
  3. Žijú, lebo sa nevzdali. Príbehy ľudí bojujúcich za svoje zdravie
  4. Nový Volkswagen Arteon sa predstaví na bratislavskom autosalóne
  5. Last minute dovolenka sa dá kupiť výhodne už teraz
  6. Legendárna Štefánka opäť ožíva pod sieťou Pulitzer family
  7. Päť tipov, kam na predĺžený víkend v máji
  8. Inteligencia vo všetkom
  9. Volvo V90 Cross Country je pripravené na každé dobrodružstvo
  10. Continental spúšťa dlhodobý test pneumatík s vodičmi z Facebooku
  1. Ako efektívne využiť podlahové kúrenie?
  2. Samsung Galaxy S8: smartfón s výnimočným displejom
  3. Túžite byť matkou, ale nedarí sa? Poďme hľadať dôvody!
  4. Last minute tipy na Kapverdské ostrovy
  5. Ako sa menila obľúbená bratislavská štvrť
  6. Nové investičné projekty v Schladmingu s výhľadom na zjazdovku
  7. Podľa M. Borguľu je práca mestskej polície slabá a nedôsledná
  8. Znížená sadzba pri pôžičke v mBank už len štyri dni
  9. Odborníci poradia, komu sa oplatí využívať obnoviteľné zdroje
  10. Katarína (28): Z bývania na Nobelovej mám dobrý pocit
  1. Last minute tipy na Kapverdské ostrovy 8 907
  2. Žijú, lebo sa nevzdali. Príbehy ľudí bojujúcich za svoje zdravie 8 382
  3. Nový Volkswagen Arteon sa predstaví na bratislavskom autosalóne 7 485
  4. Šokujúce: ako sa každý Slovák dokáže ľahko naučiť po anglicky 7 374
  5. Päť tipov, kam na predĺžený víkend v máji 5 997
  6. Voda, kotol, vymknutie: Čo stoja najčastejšie domáce katastrofy? 5 472
  7. Legendárna Štefánka opäť ožíva pod sieťou Pulitzer family 4 908
  8. Ako sa menila obľúbená bratislavská štvrť 3 087
  9. Last minute dovolenka sa dá kupiť výhodne už teraz 2 877
  10. 5 krokov k vlastnému bývaniu 2 655

Hlavné správy zo Sme.sk

PLUS

Sládok: Kvalitu vieme zaručiť len po bránu pivovaru

Pivná kultúra Slovákov sa zlepšuje, ale pomalým tempom, myslí si skúsený sládok.

DOMOV

Z Petrohradu do Pekingu. Podpredsedníčka úradu zo Smeru spoznáva svet za štátne

Vitteková išla na kontrolnú cestu do Číny, hoci nie je inšpektorka.

KOMENTÁRE

Kazašský lovec pôjde radšej do hôr ako na otcov pohreb

Bashahan, kazašský lovec, ktorý používa na lov orly skalné.

Neprehliadnite tiež

Veľká cena Ruska: Bottas po prvý raz víťazom, Ferrari druhé a tretie

Jazdcov trápila technika, Alonso ani nevyštartoval.

Manchester United stratil ďalšie body, doma iba remizoval so Swansea

Jediný gól domáceho tímu strelil Wayne Rooney.

Owen: Joshua vyhral, ale veľký rešpekt pred Kličkom, je to skvelý šampión

Prečítajte si ohlasy médií a známych osobností na výhru Anthonyho Joshuu nad Vladimirom Kličkom.


Už ste čítali?

Domov NajnovšieNajčítanejšieDesktop