Športové výsledky (25. 7. 2014). Beck v Bad Waltersdorfe postúpil

Celodenne aktualizovaný prehľad športových výsledkov z celého sveta.

(Zdroj: ILUSTRAČNÉ FOTOLIA)

Tenis

ATP v Atlante

dvojhra - 2. kolo

John Isner (1-USA) - Robby Ginepri (USA) 4:6, 7:6 (5), 7:5, Marinko Matosevic (8-Aus.) - Tim Smyczek (USA) 6:4, 7:5, Thiemo de Bakker (Hol.) - Kevin Anderson (2-JAR) 6:4, 7:5, Benjamin Becker (Nem.) - Lu Yen-Hsun (7-Taiwan) 6:4, 6:3

ATP v Gstaade

štvrťfinále:

Juan Monaco (Arg.) - Thomaz Bellucci (Braz.) 7:6 (1), 6:1, Robin Haase (7-Hol.) - Michail Južnyj (1-Rus.) 3:6, 6:1, 6:4, Pablo Andujar (Šp.) - Marcel Granollers (2-Šp.) 7:5, 6:3, Fernando Verdasco (4-Šp.) - Viktor Troicki (Srb.) 6:4, 6:7 (7), 6:1

Článok pokračuje pod video reklamou

2. kolo:

Fernando Verdasco (4-Šp.) - Jan-Lennard Struff (Nem.) 3:6, 6:3, 7:6 (3)

Štvorhra - štvrťfinále

Rameez Junaid, Michal Mertiňák (Aus./SR) - Johan Brunström, Nicholas Monroe (Švéd./USA-4) 7:6 (5), 3:6, 14:12 (zápasový tajbrejk) za 94 minút

WTA v Baku

Dvojhra - štvrťfinále:

Elina Svitolinová (Ukr.-2) - Pauline Parmentierová (Fr.) 6:4, 6:4, Bojana Jovanovská (Srb.-5) - Misa Egučiová (Jap.) 4:6, 7:5, 6:3, Francesca Schiavoneová (Tal.) - Kristina Mladenovicová (Fr.) 6:3, 4:6, 6:0, Stefanie Vögeleová (Švaj.) - Šahar Peerová (Izr.) 6:2, 2:6, 6:4

Dvojice v sobotňajšom štvrťfinále dvojhry

Stefanie Vögeleová (Švaj.) - Bojana Jovanovská (Srb.-5), Francesca Schiavoneová (Tal.) - Elina Svitolinová (Ukr.-2)

Zámorská profesionálna Svetová liga tímov

Oľga Govorcovová (Biel.) - Daniela Hantuchová (SR) 5:0

Daniela Hantuchová, Květa Peschkeová (SR/ČR) - Liga Dekmeijerová, Oľga Govorcovová (Lot./Biel.) 5:4

ITF Futures v Michalovciach

Výsledky slovenských tenistov v zápasoch piatkového štvrťfinále dvojhry a štvorhry na turnaji ITF Futures v Michalovciach (dotácia 10 000 USD, antuka).

Dvojhra - štvrťfinále:

Marek Semjan (SR-3) - Jack Carpenter (V. Brit.-7) 6:4, 6:3, Michal Pažický (SR) - Riccardo Maiga (Švajč.) 3:6, 6:2, 7:5, Kamil Majchrzak (Poľ.-6) - Adrian Partl (SR-1) 1:6, 6:1, 6:4, Filip Brtnický (ČR) - Patrik Fabian (SR) 6:7 (7), 6:4, 6:1

Štvorhra - štvrťfinále:

Miroslav Kleman, Ladislav Zelený (SR/ČR) - Patrik Fabian, Adrian Partl (SR-2) 1:0 - skreč, Fabian s Partlom odstúpili, Filip Havaj, Juraj Simčák (SR-4) - Peter Faith, Daniel Jurovčík (SR) 6:2, 6:0, Andrew Bettles, Jack Carpenter (V. Brit.) - Ivan Košec, Marek Semjan (SR) 7:6 (6), 6:3

ITF Futures v Bad Waltersdorfe

Dvojhra - 2. kolo (osemfinále)

Karol Beck (SR-2) - Jacob Kahoun (Švaj.) 6:2, 6:3, Filip Horanský (SR-6) - Mario Haider-Maurer (Rak.) 7:5, 4:6, 7:5, Jan Blecha (ČR-7) - Marko Daniš (SR) 6:4, 6:2

Štvrťfinále

Karol Beck (SR-2) - Lukas Jastraunig (Rak.-5) 6:3, 6:0, Filip Horanský (SR-6) - Pavel Nejedlý (ČR) 7:5, 6:2

Štvorhra - semifinále

Jan Blecha, David Pel (ČR/Hol.-4) - Karol Beck, Filipp Kekerčeni (SR/Ukr.-2) 6:4, 4:6, 10:7 (zápasový tajbrejk)

ITF v Phukete

Dvojhra - semifinále

Zuzana Zlochová (SR-7) - Sabina Šaripovová (Uzb.) 6:1, 6:2

ITF v Paliči

Dvojhra - 2. kolo (osemfinále)

Ágnes Buktová (Maď.) - Lenka Wienerová (SR) 7:5, 6:2

Natália Vajdová (SR) - Lina Gjorčeská (Maced.-3) 6:4, 6:3

Štvrťfinále

Jelizaveta Jančuková (Ukr.-7) - Natália Vajdová (SR) 7:6 (7), 7:6 (2)

ATP v Umagu

dvojhra - štvrťfinále.

Marin Čilič (3-Chorv.) - Lukáš Rosol (5-ČR) 6:0, 6:2, Pablo Cuevas (Urug.) - Tejmuraz Gabašvili (Rus.) 6:3, 4:6, 6:2, Tommy Robredo (2-Šp.) - Pablo Carreno (Šp.) 6:1, 6:4

Futbal

ME hráčov do 19 rokov.

ME hráčov do 19 rokov

A-skupina /Budapešť, Felcsut/

Izrael - Maďarsko 1:2 (1:2), Góly: 36. Hugy - 25. Kalmar, 39. Balogh

Rakúsko - Portugalsko 1:2 (0:1), Góly: 46. Grillitsch - 41. Podstawski, 86. Balde

B-skupina /Papa, Györ/

Srbsko - Bulharsko 1:0 (0:0), Góly: 90. Mandič

Nemecko - Ukrajina 2:0 (1:0), Góly: 3. a 66. Selke

Česko - 1. kolo

Bohemians 1905 - Sparta Praha 1:2 (0:1)

Góly: 56. M. Šmíd - 25. Nešpor, 54. Hušbauer

Matúš Mikuš hral do 87. min, Ivan Lietava nastúpil v 75. min, Martin Cseh sedel na lavičke náhradníkov, Lukáš Pauschek (všetci Bohemians) nefiguruje v zápise o stretnutí - Michal Breznaník (Sparta) hral od 79. min

Dukla Praha - Baník Ostrava 0:0

Martin Chudý a Lukáš Štetina odohrali celý zápas, Marek Hlinka nastúpil v 84. min, Róbert Kovaľ a Jakub Považanec (všetci Dukla) nefigurujú v zápise o stretnutí - Ján Greguš (Ostrava) odohral celé stretnutie

Poľsko - 2. kolo

Belchatow - Korona Kielce 2:0, Lechia Gdansk - Podbeskidzie Bielsko-Biala 1:0

Richard Zajac a Anton Sloboda odohrali celé stretnutie, Róbert Demjan odohral prvý polčas, Michal Peškovič (všetci Podbeskidzie) sedel na lavičke náhradníkov

Veslovanie

MS do 23 rokov

MUŽI

skif ľahkých váh - I. štvrťfinále (prví traja do A/B-semifinále, ostatní do C/D-semifinále):

1. Enes Kusku (Tur.) 7:10,73 min, 2. Dániel Matyasovszki (Maď.) 7:12,03, 3. Paul O´Donovan (Ír.) 7:22,19, ... 5. Peter Zelinka (SR) 7:35,37

skif ľahkých váh - II. C/D-semifinále (prví traja do C-finále):

1. Nicolai Astrup Wiik (Nór.) 7:19,10, 2. Takamoto Furumai (Jap.) 7:19,42, 3. Peter Zelinka (SR) 7:22,65

skif - II. štvrťfinále (prví traja do A/B-semifinále, ostatní do C/D-semifinále):

1. Žygimantas Gališanskis (Lit.) 7:01,20, 2. Pilip Pavukov (Biel.) 7:04,89, 3. André Rédr (SR) 7:08,470

Basketbal

WNBA

Seattle Storm - New York Liberty 80:84 pp, Los Angeles Sparks - Phoenix Mercury 73:93

Atletika

MSJ atlétov v americkom Eugene.

Finálové výsledky

juniorky

800 m: 1. Margaret Nyairera Wiambuiová (Keňa) 2:00,49, 2. Sahily Diagová (Kuba) 2:02,11, 3. Georgia Wassallová (Aus.) 2:02,71

3000 m: 1. Mary Cainová (USA) 8:58,48, 2. Lilian Kasait Rengeruková 9:00,53, 3. Valentina Chepkwemoi Mateiková (obe Keňa) 9:00,79

žrď: 1. Alena Lutkovská (Rus.) 450, 2. Desiree Freierová (USA) 445, 3. Eliza McCarteyová (N. Zéland) 445

oštep: 1. Jekaterina Staryginová (Rus.) 56,85, 2. Sofi Flinková (Švéd.) 56,70, 3. Sara Kolaková (Chorv.) 55,74

juniori

400 m: 1. Machel Cedenio (Trin. a Tob.) 45,13, 2. Nobuja Kato (Jap.) 46,17, 3. Abbas Abubakar Abbas (Bahr.) 46,20

1500 m: 1. Jonathan Kiplimo Sawe (Keňa) 3:40,02, 2. Abdi Waiss Mouhyadin (Džib.) 3:41,38, 3. Hillary Cheruiyot Ngetich (Keňa) 3:41,61

110 m prek.: 1. Wilhem Belocian (Fr.) 12,99, 2. Tyler Mason (Jam.) 13,06, 3. David Omoregie (V. Brit.) 13,35

diaľka: 1. Wang Jianian 808, 2. Lin Sing (obaja Čína) 794, 3. Šotaro Širojama (Jap.) 783

guľa: 1. Konrad Bukowiecki (Poľ.) 22,06, 2. Denzel Comenentia (Hol.) 20,17, 3. Braheme Days (USA) 20,01

10.000 m chôdza: 1. Daisuke Macunaga (Jap.) 39:27,19, 2. Diego Garcia (Špan.) 39:51,59, 3. Paolo Yurivilca (Peru) 40:02,07, ...16. Miroslav Úradník 42:49,92, 30. Michal Morvay (obaja SR) 46:34,31

Hádzaná

Majstrovstvá Európy v hádzanej hráčov do 20 rokov v Rakúsku (24. 7. - 2. 8. 2014).

A-skupina (Traun):

Macedónsko - Francúzsko 22:25 (8:13), Nórsko - Španielsko 24:23 (10:10)

B-skupina (Traun):

Srbsko - Švajčiarsko 29:23 (15:12), Estónsko - Dánsko 15:35 (7:20)

C-skupina (Linz):

Bielorusko - Nemecko 24:36 (13:16), Slovensko - Rakúsko 24:27 (11:14)

D-skupina (Linz):

Izrael - Slovinsko 25:41 (11:19), Maďarsko - Švédsko 19:26 (9:13)

Výsledky stretnutí základných skupín na majstrovstvách sveta v hádzanej hráčok do 18 rokov v Macedónsku (20. 7. - 3. 8. 2014).

C-skupina (Strumica):

Rumunsko - Nemecko 27:25, Macedónsko - Dánsko 18:38, Argentína - Uzbekistan 35:28

D-skupina (Ochrid):

Čierna Hora - Čína 24:17, Chorvátsko - Portugalsko 18:32, Francúzsko - Angola 31:23

Veslovanie

Majstrovstvá sveta vo veslovaní do 23 rokov v talianskom Varese.

Výsledky - piatok:

MUŽI

skif ľahkých váh - I. štvrťfinále (prví traja do A/B-semifinále, ostatní do C/D-semifinále):

1. Enes Kusku (Tur.) 7:10,73 min, 2. Dániel Matyasovszki (Maď.) 7:12,03, 3. Paul O´Donovan (Ír.) 7:22,19, ... 5. Peter Zelinka (SR) 7:35,37

skif - II. štvrťfinále (prví traja do A/B-semifinále, ostatní do C/D-semifinále):

1. Žygimantas Gališanskis (Lit.) 7:01,20, 2. Pilip Pavukov (Biel.) 7:04,89, 3. André Rédr (SR) 7:08,470

Vodné pólo

Majstrovstvá Európy - skupina o 7.-10. miesto.

semifinále:

Taliansko - Maďarsko 7:8 (1:3, 3:2, 1:1, 2:2), Srbsko - Čierna Hora 10:9 (3:5, 1:2, 3:2, 3:0)

o 7. - 10. miesto:

Nemecko - Španielsko 8:16 (3:5, 1:4, 2:3, 2:4), Francúzsko - Rumunsko 8:15 (3:3, 1:3, 1:6, 3:3)

o 11. miesto:

Rusko - Gruzínsko 9:8 (2:2, 2:2, 2:1, 3:3)

Bejzbal

Výsledky štvrtkových stretnutí zámorskej bejzbalovej MLB.

Atlanta - Miami 2:3, Chicago Cubs - San Diego 3:13, Kansas City - Cleveland 2:1, Milwaukee - New York Mets 9:1, Minnesota - Chicago White Sox 2:5, Los Angeles Angels - Detroit 4:6, Seattle - Baltimore 0:4, Toronto - Boston 8:0, New York Yankees - Texas 4:2, Philadelphia - San Francisco 2:1, Oakland - Houston 13:1

Dráhová cyklistika

Výsledky piatkových finále na majstrovstvách Európy v dráhovej cyklistike v portugalskej Anadii.

Muži do 23 rokov:

Šprint: 1. Nikita Šuršin (Rus.), 2. Jeffrey Hoogland (Hol.), 3. Eoin Mullen (Ír.)

Scratch: 1. Benjamin Thomas (Fr.), 2. Oliver Wood (V. Brit.), 3. Roman Romanov (Biel.)

Juniori:

Šprint: 1. Alexej Nosov (Rus.), 2. Sergej Gorlov (Rus.), 3. Patryk Rajkowski (Poľ.)

Scratch: 1. Attilio Viviani (Tal.), 2. Gabriel Cullaigh (V. Brit.), 3. Rui Oliveira (Portug.)

Ženy do 23 rokov:

Šprint: 1. Anastasia Vojnovová (Rus.), 2. Elis Ligtleeová (Hol.), 3. Tania Calvová Barberová (Šp.)

Scratch: 1. Tamara Balabolinová (Rus.), 2. Alexandra Gončarovová (Rus.), 3. Elena Cecchiniová (Tal.)

Juniorky:

Šprint: 1. Tatiana Kiselevová (Rus.), 2. Emma Hinzeová (Nem.), 3. Nicky Degrendeleová (Belg.)

Scratch: 1. Elena Bissolatiová (Tal.), 2. Diana Klimovová (Rus.), 3. Claudia Crettiová (Tal.)

Softbal

Výsledky piatkových stretnutí na ME junioriek v softbale v holandskom Rosmalene (21. - 26. júla).

Výsledky - piatok:

Rusko - Holandsko 2:1, Chorvátsko - Izrael 8:3, Česko - Francúzsko 14:7, Španielsko - Nemecko 0:10, Taliansko - Veľká Británia 7:2

Belgicko - Litva 17:10, Dánsko - Chorvátsko 13:10, Veľká Británia - Rusko 2:6, Ukrajina - Srbsko 0:7 kontumačne, Španielsko - Srbsko 10:0, Taliansko - Česko 0:5

Najčítanejšie na SME Šport


Inzercia - Tlačové správy


  1. Košická Klinika detí a dorastu je opäť krajšia
  2. Desať obľúbených multistop zájazdov do celého sveta
  3. Aká je skutočná pravda o Partners Group Sk?
  4. Firmy, pri ktorých sa nemusíte obávať dvojakej kvality potravín
  5. S novou optikou máte v Poprade rýchlosť a kvalitu zaručenú
  6. V Trenčíne vzniká nová komunita, susedia tu budú priateľmi
  7. Nenechajte svojich zamestnancov „vyhorieť“!
  8. Tieto dizajnové hrnčeky a poháre na kávu ocení každý
  9. Získajte špičkovú klimatizáciu a toto leto ušetrite na elektrine
  10. ZOC MAX Prešov má za sebou úspešnú desaťročnicu
  1. Poľovníkom sa nestaneš, musíš sa ním narodiť!
  2. Bratislava začína s výstavbou bulváru Mlynské nivy
  3. Tréningové moduly HACCP online
  4. Kuba má záujem o spoluprácu s SPU v Nitre
  5. Návštevníkov Gardenie zaujali expozície SPU v Nitre
  6. Slováci si nevedia predstaviť svoj deň bez chleba a pečiva
  7. Vieme, čo môže spôsobovať neplodnosť u mužov a žien
  8. Košická Klinika detí a dorastu je opäť krajšia
  9. Desať obľúbených multistop zájazdov do celého sveta
  10. Aká je skutočná pravda o Partners Group Sk?
  1. Toto sú zdravotné problémy, o ktorých muži nehovoria 20 415
  2. Tieto dizajnové hrnčeky a poháre na kávu ocení každý 14 264
  3. Firmy, pri ktorých sa nemusíte obávať dvojakej kvality potravín 13 996
  4. Desať obľúbených multistop zájazdov do celého sveta 9 302
  5. Jordánsko: Najkrajšie miesta kráľovstva v púšti 7 917
  6. Miesta v Rakúsku, ktoré by ste mali vidieť. Kúsok za Bratislavou 6 198
  7. Aká je skutočná pravda o Partners Group Sk? 5 772
  8. Vajíčka, chlebíky či niečo sladké? Kam v Bratislave na raňajky? 5 547
  9. V Trenčíne vzniká nová komunita, susedia tu budú priateľmi 4 755
  10. Nenechajte svojich zamestnancov „vyhorieť“! 3 583

Téma: Tenis


Článok je zaradený aj do ďalších tém Australian Open 2018, US Open 2017, Wimbledon, Wimbledon 2017

Hlavné správy zo Sme.sk

KOMENTÁRE

Rozdeľuje nás chudoba, nie nevedomosť

Dlhodobý nedostatok peňazí je nesmierne poučná skúsenosť

ŠPORT

Kužmová po veľkej dráme zdolala bieloruskú jednotku

Napínavý duel musel rozhodnúť až tajbrejk tretieho setu.

TECH

Kde sú všetci? Prečo sme ešte nenarazili na mimozemský život

Podľa hypotézy môže byť ľudstvo jednou z prvých civilizácií vo vesmíre.

EKONOMIKA

Alkohol u cyklistov tolerujú, ale nie všade

Vlani nafúkali stovky cyklistov, väčšinou viac ako jedno promile.

Neprehliadnite tiež

Kužmová po veľkej dráme zdolala bieloruskú jednotku a vyrovnala na 1:1

Napínavý duel musel rozhodnúť až tajbrejk tretieho setu.

Trnava získala ďalší dôležitý bod, remizovala v Ružomberku

Líder súťaže má momentálne náskok desiatich bodov pred druhou Dunajskou Stredou.

Senica doma zdolala Podbrezovú, zvýšila svoje šance zahrať si aspoň v baráži

Zlatým Moravciam nestačil dvojgólový náskok, doma remizovali s Michalovcami.

Sagan v nedeľu zavíta do Nitry, príde sa pozrieť na svojich nasledovníkov

Prihlásiť sa do súťaže je možné aj v deň jej konania.