Športové výsledky (27. 7. 2014). Mladí hádzanári zdolali Bielorusko

Celodenne aktualizovaný prehľad športových výsledkov z celého sveta.

Tenis

ATP v Atlante

dvojhra - semifinále

Dudi Sela (Izr.) - Benjamin Becker (Nem.) 6:3, 3:6, 6:3, John Isner (1-USA) - Jack Sock (USA) 7:5, 6:4

ATP v Umagu

dvojhra - finále:

Pablo Cuevas (Urug.) - Tommy Robredo (2-Šp.) 6:3, 6:4

dvojhra - semifinále

Pablo Cuevas (Urug.) - Fabio Fognini (1-Tal.) 6:3, 6:4, Tommy Robredo (2-Šp.) - Marin Čilič (3-Chorv.) 7:6 (10), 6:3

Štvorhra - finále:

František Čermák, Lukáš Rosol (ČR-4) - Dušan Lajovič, Franko Škugor (Srb./Chor.) 6:4, 7:6 (5) za 83 minút

ATP v Gstaade

Článok pokračuje pod video reklamou

Dvojhra - finále

Pablo Andújar (Šp.) - Juan Monaco (Arg.) 6:3, 7:5 za 93 minút

štvorhra - semifinále:

Rameez Junaid, Michal MERTIŃÁK (Austr./SR) - Pablo Andujar, Juan Monaco (Šp./Arg.) 6:3, 6:1

ATP v Kitzbüheli

dvojhra - kvalifikácia - 3. kolo (finále)

Albert Ramos-Viňolas (Šp.-1) - Jozef Kovalík (SR) 6:4, 6:4 za 101 minút

ITF Futures v Bad Waltersdorfe

dvojhra - finále

Dušan Lojda (ČR-4) - Karol Beck (SR-2) 6:3, 5:7, 6:4

WTA v Baku

dvojhra - finále

Elina Svitolinová (2-Ukr.) - Bojana Jovanovská (5-Srb.) 6:1, 7:6 (2)

štvorhra - finále

Alexandra Panovová, Heather Watsonová (Rus./V. Brit.) - Ioana Raluca Olarová, Šahar Peerová (Rum./Izr.-3) 6:2, 7:6 (3) za 94 minút

ITF Futures v Michalovciach

Dvojhra - finále

Kamil Majchrzak (Poľ.-6) - Filip Brtnický (ČR) 6:2, 6:3

ITF v Piešťanoch dvojhra - kvalifikácia - 1. kolo

Ivo Klec (SR-1) - Alexej Aleščev (Rus.) 6:1, 6:2, Matej Maruščák (SR-9) - Filip Madluška (SR) 6:0, 6:0, Samuel Hodor (SR) - František Polánka (ČR-14) 6:2, 6:1, Lukáš Jeleník (SR) - Tomáš Horňák (SR) 2:6, 7:6 (6), 6:1, Patrik Obal (SR) - Martin Mihal (SR) 7:6 (3), 5:7, 6:4

Michal Selecký (SR) - Ivan Kocourek (ČR) 7:6 (4), 6:3, Roman Sentivany (SR) - Michal Lukačovič (SR) 6:2, 6:3, Michal Vošček (SR) - Danyal Sualehe (Portug.) 3:6, 6:4, 6:1, Daniel Geib (Rak.-2) - Tomáš Pavlovský (SR) 4:6, 7:6 (0), 6:0

Tomáš Musil (ČR) - Jakub Oravec (SR-4) 6:4, 6:2, Petr Vodák (ČR-11) - Ivan Hric (SR) 7:5, 6:4, James Chaudry (V. Brit.) - Ivan Pouš (SR) 6:3, 6:2, Stanislav Nebojsa (ČR) - Matúš Hrabovský (SR) 6:3, 6:0, Grigorij Potemkin (Rus.) - Patrik Cvik (SR) 6:2, 7:6 (7), Vitalij Sačko (Ukr.) - Michal Marko (SR) 7:5, 6:3

Futbal

Brazília - 12. kolo

Cruzeiro - Figueirense 5:0, Criciuma - Vitoria 1:3, Santos -Chapecoense 3:0, Bahia - Internacional 0:1

Švajčiarsko - 3. kolo

Vaduz - Zürich 1:4, Young Boys - Aarau 1:1, Bazilej - Luzern 3:0

Belgicko - 1. kolo

Mechelen - Racing Genk 3:1, Anderlecht - Mouscron Peruwelz 3:1, Waregem - Kortrijk 2:0

Poľsko - 2. kolo

Ruch Chorzów - Górnik Leczna 1:2 /L. Bielák odohral celý zápas, v 32. min dal gól, M. Božok do 76. minúty, v 63. min skóroval, P. Mráz (všetci Leczna) celý zápas/, Zawisza Bydgoszcz - Jagiellonia Bialystok 1:2 /M. Baran (Jagiellonia) od 88. min/, Górnik Zabrze - Lech Poznaň 1:1 /za Zabrze celý zápas odohral L. Gergel, do 74. min R. Jež/

Rakúsko - 2. kolo

SV Grödig - Sturm Graz 2:1

Maďarská liga - 1. kolo

Haladás - Újpest 0:1, Kecskemét - Ferencváros 1:3 /za Kecskemét chytal celý zápas T. Tujvel/, Diósgyör - Puskás Akadémia FC 2:1 /za Akadémiu chytal L. Hajdúch/, Paks - Győr 2:0 /za Paks chytal celý zápas P. Molnár - Ľ. Kamenár celé stretnutie na lavičke/

Česko - 1. kolo

Jihlava - Mladá Boleslav 0:1 (0:1)

Gól: 25. Ščuk (z 11 m) /V. Kukol celý zápas - M. Ďuriš celý zápas, v 90.+2 min dostal ŽK/

České Budějovice - Liberec 1:1 (1:1)

Góly: 43. Koreš - 21. Pavelka /M. Podstavek celý zápas, od 35. min J. Machovec - L. Hroššo chytal celý duel, M. Obročník od 63. min, M. Hamulak od 78. min/

ME dievčat do 19 rokov - finále

Španielsko - Holandsko 0:1 (0:1)

Gól: 21. Miedemová. Rozhodovala: Kováčová (SR)

Hádzaná

Výsledky - ME hráčov do 20 rokov - C-skupina (Linz) - nedeľa.

Slovensko - Bielorusko 28:27 (17:14)

A-skupina (Traun):

Španielsko - Francúzsko 35:26 (16:10), Macedónsko - Nórsko 23:27 (10:13)

Konečné poradie A-skupiny: 1. Španielsko 4 body, 2. Francúzsko 4, 3. Nórsko 4, 4. Macedónsko 0

B-skupina (Traun):

Srbsko - Estónsko 36:20 (15:8), Dánsko - Švajčiarsko 29:22 (12:10)

Konečné poradie B-skupiny: 1. Dánsko 6, 2. Srbsko 4, 3. Švajčiarsko 2, 4. Estónsko 0

C-skupina (Linz):

Slovensko - Bielorusko 28:27 (17:14), Nemecko - Rakúsko 28:27 (14:10)

Konečné poradie C-skupiny: 1. Nemecko 6, 2. Rakúsko 4, 3. Slovensko 2, 4. Bielorusko 0

D-skupina (Linz):

Izrael - Maďarsko 23:36 (12:16), Švédsko - Slovinsko 28:27 (13:13)

Konečné poradie D-skupiny: 1. Švédsko 6, 2. Slovinsko 4, 3. Maďarsko 2, 4. Izrael 0

Volejbal

Súhrn výsledkov sobotňajších stretnutí World Grand Prix volejbalistiek.

J-skupina (Lima / Peru)

Poľsko - Kanada 3:1 (15, -14, 21, 11), Peru - Belgicko 0:3 (-21, -14, -19)

K-skupina (Carolina / Portor.)

Kuba - Argentína 1:3 (-18, 23, -23, -12), Portoriko - Holandsko 0:3 (-22, -11, -22)

P-skupina (Almaty / Kaz.)

Austrália - Česko 0:3 (-21, -14, -20), Kazachstan - Chorvátsko 1:3 (-22, -22, 25, -20)

Q-skupina (México City / Mex.)

Bulharsko - Keňa 3:2 (20, -23, 24, -24, 12), Mexiko - Alžírsko 3:0 (19, 22, 23)

Výsledky nedeľňajších stretnutí World Grand Prix volejbalistiek.

P-skupina (Almaty / Kaz.):

Chorvátsko - Austrália 3:0 (18, 12, 17), Kazachstan - Česko 1:3 (-16, -24, 25, -16)

Zostávajúci nedeľňajší program (časy sú uvedené v SELČ)

J-skupina (Lima / Peru):

Belgicko - Kanada (22.40), Peru - Poľsko (1.10 už v pondelok)

K-skupina (Carolina / Portor.):

Argentína - Holandsko (23.10), Portoriko - Kuba (2.10 už v pondelok)

Q-skupina (Mexico City / Mex.):

Keňa - Alžírsko (21.00), Mexiko - Bulharsko (23.30)

Atletika

MS juniorov v Eugene

Finálové výsledky

juniori

4x100 m: 1. USA (Jalen Miller, Trayvon Bromell, Kendal Williams, Trentavis Friday) 38,70, 2. Japonsko 39,02, 3. Jamajka 39,12

žrď: 1. Axel Chapelle (Fr.) 555, 2. Daniil Kotov (Rus.) 550, 3. Oleg Zernikel (Nem.) 550

disk: 1. Martin Markovič (Chorv.) 66,94, 2. Henning Prüfer (Nem.) 64,18, 3. Sven Martin Skagestad (Nór.) 63,21

juniorky

400 m prek.: 1. Shamier Littleová (USA) 55,66, 2. Shona Richardsová (V. Brit.) 56,16, 3. Jade Millerová (USA) 56,22

3000 m prek.: 1. Ruth Jebetová (Bahr.) 9:36,74, 2. Rosefline Chepngetichová 9:40,28, 3. Daisy Jepkemeiová ((obe Keňa) 9:47,65

4x100 m: 1. USA (Teahna Danielsová, Ariana Washingtonová, Jada Martinová, Kaylin Whitneyová) 43,46, 2. Jamajka 4,97, 3. Nemecko 44,65

trojskok: 1. Rouguy Diallová (Fr.) 14,44, 2. Liadagmis Poveová (Kuba) 14,07, 3. Li Siaohong (Čína) 14,03

11. ročník extrém maratónu Košice - Furča (42 195 m s celkovým prevýšením 1199 m).

Muži: 1. Slavomír Lindvai (PBaH Košice) 3:06:29 h, 2. Jozef Čurlej (SPU Nitra) 3:09:25, 3. Erik Onofrej (05 BK Furča - Košice) 3:12:29

Ženy: 1. Ildikó Vargová (Maď.) 3:51:37, 2. Eva Berníková (Spišská Nová Ves) 4:07:26, 3. Judit Csomósová (Maď.) 4:57:57

Laborecká desiatka v Strážskom

Muži: 1. Branislav Šarkan (MKŠS Kys. N. Mesto) 33:04, 2. Jaroslav Szabo (TJ Obal servis Košice) 34:10, 3. Anatolij Malyj (Ukr.) 34:18.

Ženy: 1. Katarína Berešová (TJ Obal servis Košice) 33:49, 2. Jana Martinská (MAC Redox Lučenec) 40:19, 3. Ivana Butoracová (TJ Obal servis) 40:40.

Trebatická desiatka - Memoriál Petra Minárecha, ktorý sa bežal v obci Trebatice v okrese Piešťany.

Muži (10 000 m): 1. Charles Cheruiyot Torotich 31:33 min, 2. Elias Kiptum Maindi (obaja Keňa) 31:34, 3. Roman Arbet (JM Demolex Bardejov) 33:20

Ženy (10 000 m): 1. Zita Kácserová (Maď.) 38:05 min, 2. Ľubomíra Maníková (JM Demolex Bardejov) 38:29, 3. Martina Vévodová (ČR) 39:49

Plážový volejbal

3. podujatie seriálu MSR - výsledky.

ženy:

semifinále: Sisa Poszmiková, Lucia Michalovičová - Valéria Budajová, Jana Magátová 2:0, Zuzana Snopková, Lucia Behúnová - Andrea Dudíková, Lucia Čižmárová 2:0

o 3. miesto: Budajová, Magátová - Dodíková, Čižmárová 2:1

finále: Snopková, Behúnová - Poszmiková, Michalovičová 2:1

muži:

semifinále: Peter Michalovič, Juraj Zaťko - Andrej a Marek Patúcovci 0:2, Peter Varga, Filip Palgut - Marek Jány, Martin Suja 2:1

o 3. miesto: Jány, Suja - Michalovič, Zaťko 2:1

finále: Varga, Palgut - Andrej a Marek Patúcovci 2:1

Dráhová cyklistika

Výsledky sobotňajších finále na majstrovstvách Európy v dráhovej cyklistike v portugalskej Anadii.

Muži do 23 rokov

Omnium (40 km): 1. Lucas Liss (Nem.), 2. Viktor Manakov (Rus.), 3. Gaël Suter (Švaj.)

Juniori

Omnium (25 km): 1. Xavier Canellas Sánchez (Šp.), 2. Gino Mäder (Švaj.), 3. Ivo Oliveira (Portug.)

Ženy do 23 rokov

Časovka na 500 m: 1. Anastasia Vojnovová (Rus.), 2. Daria Šmelevová (Rus.), 3. Elis Ligtleeová (Hol.)

Juniorky

Tímový šprint: 1. Nemecko (Doreen Heinzeová, Emma Hinzeová), 2. Rusko, 3. Belgicko

Muži do 23 rokov:

Madison (40 km): 1. Nemecko "B" (Domenic Weinstein, Leon Rohde) 18 bodov, 2. Belgicko "A" 10, 3. Francúzsko "A" 13

Keirin: 1. Nikita Šuršin (Rus.), 2. Maathijs Buchli (Hol.), 3. Mateusz Lipa (Poľ.)

Juniori:

Madison (30 km): 1. Rusko "A" (Nikolaj Iličev, Vitalij Ivšin) 14 bodov, 2. Švajčiarsko "A" 11, 3. Veľká Británia "B" 1

Keirin: 1. Patryk Rajkowski (Poľ.), 2. Moritz Meissner (Nem.), 3. Jiří Fanta (ČR)

Ženy do 23 rokov:

Omnium (25 km): 1. Tamara Balabolinová (Rus.) 218 bodov, 2. Ina Savenková (Biel.) 217, 3. Tetjana Klimčenková (Ukr.) 208

Keirin: 1. Elis Ligtleeová (Hol.), 2. Melissandre Painová (Fr.), 3. Katy Marchantová (V. Brit.)

Juniorky:

Omnium (20 km): 1. Edita Mazureviciuté (Lit.) 195 bodov, 2. Drace Garnerová (V. Brit) 188, 3. Soline Lamboleyová (Fr.) 184

Keirin: 1. Nicky Degrendelová (Belg.), 2. Tatiana Kiselovová (Rus.), 3. Julita Jagodzinská (Poľ.)

Basketbal

WNBA

Seattle - LA Sparks 69:77, San Antonio - Indiana 68:75, Phoenix - NY Liberty 78:63

Cyklistika

Central European Tour 2014

Preteky Szerencs - Ibrány (127 km): 1. Mamyr Staš (Rus.) 2:52:57 h, 2. Vitalij Buc (Ukr.), 3. Filip Eidsheim (Nór.), ... 6. Erik Baška, 14. Ondrej Glajza, 24. Maroš Kováč, 29. Ľuboš Malovec, 32. Jaroslav Chalas, 37. Martin Dubeň (všetci SR) - všetci čas ako víťaz

Bikros

Výsledky majstrovstiev sveta v bikrose v holandskom Rotterdame.

Muži: 1. Sam Willoughby (Aus.), 2. Corben Sharrah (USA), 3. Joris Daudet (Fr.)

Ženy: 1. Laura Smuldersová (Hol.), 2. Caroline Buchananová (Aus.), 3. Mariana Pajonová (Kol.)

Veslovanie

Majstrovstvá sveta vo veslovaní do 23 rokov.

Výsledky - nedeľa:

MUŽI

skif - A-finále (o 1. - 6. miesto): 1. Michal Plocek (ČR) 6:49,15, 2. Natan Wegrzycki-Szymczyk (Poľ.) 6:51,02, 3. Žygimantas Gališanskis (Lit.) 6:52,56

skif - B-finále (7. - 12. miesto): 1. Pilip Pavukov (Biel.) 7:01,18, 2. Markus Kessler (Švaj.) 7:04,38, 3. Pavel Sorin (Rus.) 7:04,55, ... 6. André Rédr (SR) 7:18,04

dvojskif - A-finále (o 1. - 6. miesto): 1. Mickael Marteau, Alberic Cormerais (Fr.) 6:20,29

párová štvorveslica - A-finále (o 1. - 6. miesto): 1. Švajčiarsko 5:48,95

dvojveslica bez korm. - A-finále (o 1. - 6. miesto): 1. Matteo Lodo, Giuseppe Vicino (Tal.) 6:28,48

osemveslica s korm. - A-finále (o 1. - 6. miesto): 1. Nový Zéland 5:28,82

skif ľahkých váh - A-finále (o 1. - 6. miesto): 1. Andrew Campbell (USA) 6:54,49, 2. Enes Kusku (Tur.) 7:00,14, 3. Francesco Pegoraro (Tal.) 7:00,58

dvojskif ľahkých váh - A-finále (o 1. - 6. miesto): 1. Moritz Moos, Jason Osborne (Nem.) 6:22,31

štvorveslica bez korm. ľahkých váh - A-finále (o 1. - 6. miesto): 1. Španielsko 6:02,35

ŽENY

skif - A-finále (o 1. - 6. miesto): 1. Milda Valčiukaite (Lit.) 7:27,33, 2. Sara Magnaghiová (Tal.) 7:31,48, 3. Anne Beenkenová (Nem.) 7:36,00

dvojskif - A-finále (o 1. - 6. miesto): 1. Viviana-Iuliana Bejinariová, Ioana Vrinceanová (Rum.) 7:01,83

osemveslica s korm. - A-finále (o 1. - 6. miesto): 1. USA 6:07,88

skif ľahkých váh - A-finále (o 1. - 6. miesto): 1. Ilse Paulisová (Hol.) 7:37,18, 2. Aikaterini Nikolaidouová (Gréc.) 7:41,58, 3. Eveline Pelemanová (Belg.) 7:44,35

dvojskif ľahkých váh - A-finále (o 1. - 6. miesto): 1. Sophie MacKenzieová, Zoe McBridová (N. Zél.) 6:59,37

Vodné pólo

ME mužov vo vodnom póle - Budapešť (Maď.) - nedeľňajšie výsledky.

finále:

Maďarsko - Srbsko 7:12 (1:3, 1:4, 4:2, 1:3)

Góly: Vámos 3, Szivós, Erdélyi, Dániel Varga a Dénes Varga po 1 - Gocič 3, Mandič a Filipovič po 2, Čuk, D. Pijetlovič, Aleksič, Prlainovič a Radjen po 1

o 3. miesto:

Taliansko - Čierna Hora 11:9 (1:3, 5:3, 2:2, 3:1)

Góly: Giorgetti 4, Figlioli a Aicardi po 3, Figari 1 - M. Janovič 3, Ivovič 2, Brguljan, Petrovič, Klikovac a Mišič po 1

Konečné poradie: 1. Srbsko, 2. Maďarsko, 3. Taliansko, 4. Čierna Hora, 5. Chorvátsko, 6. Grécko, 7. Španielsko, 8. Rumunsko, 9. Nemecko, 10. Francúzsko, 11. Rusko, 12. Gruzínsko

Kros triatlon

Majstrovstvá Slovenska.

MUŽI (1 km + 25 km + 8 km)

1. Jozef Tomašovič (Trian ŠK UMB Banská Bystrica) 1:51:39,4 h, 2. Tomáš Jurkovič (Triatlon Team Nereus Žilina) 1:52:45,8, 3. Mester Bálint (Maď.) 1:53:08,8

ŽENY(1 km + 25 km + 8 km)

1. Ľubomíra Kalinová 2:13:15,17 h, 2. Kika Lapinová 2:18:26,3, 3. Silvia Valová (všetky Trian ŠK UMB Banská Bystrica) 2:22:47,3

JUNIORI (0,5 km + 12,5 km + 4 km)

1. Tadeáš Fazekaš (ŠK Atóm Levice) 59:07,0, 2. Branislav Dubeň (Triatlon Team Nereus Žilina) 1:00:32,6, 3. Juraj Tomša (Kompava H-Triathlon Team) 1:03:46,7

JUNIORKY (0,5 km + 12,5 km + 4 km)

1. Ivona Miklošová (ŠK Atóm Levice) 1:10:31,4, 2. Rebeka Rizmanová 1:11:19,9, 3. Iveta Tóthová (Triathlon klub Košice) 1:18:02,9

Cyklistika

2. kolo Svetového pohára v paracyklistike v španielskej Segovii

MUŽI

Kategória B - cestné preteky na 108 km:

1. Ignacio Avila Rodríguez, vodič Joan Font Bertoli (Šp.) 2:25:09 h, 2. Daniel Chalifour, vodič Alexandre Cloutier (Kan.) +5, 3. Vladislav Janovjak, vodič Robert Mitošinka (SR) +9

ŽENY

Kategória H3 - cestné preteky na 48 km:

1. Alicia Brelsfordová Danová (USA) 1:07:16 h,... 4. Anna Oroszová (SR) +5:33

Bejzbal

MLB

New York Yankees - Toronto 4:6, Cincinnati - Washington 1:0, Chicago Cubs - St. Louis 3:6, Seattle - Baltimore 4:3, Philadelphia - Arizona 6:10 po 10. zmene, Atlanta - San Diego 5:3, Houston - Miami 3:7, Kansas City - Cleveland 7:5, Milwaukee - New York Mets 5:2, Minnesota - Chicago White Sox 0:7, Tampa Bay - Boston 3:0, Texas - Oakland 1:5, Colorado - Pittsburgh 8:1, Los Angeles Angels - Detroit 4:0, San Francisco - Los Angeles Dodgers 0:5

Preteky dračích lodí

O cenu primátora Senice.

1. DRACO COR

2. Neptun klub Piesťany

3. Drakkar

Najčítanejšie na SME Šport

Inzercia - Tlačové správy

  1. Koľko minút pracujeme na jednu kávu či novú kuchyňu?
  2. Bardejov by mal byť konečne nezávislý
  3. Karibik aj Európa: Plavte sa za dobrodružstvom
  4. Zuzana Žirková: Šport v meste je v polčase rozpadu
  5. Netrestajme tých, čo mestu šetria čas a peniaze
  6. Z lesa si našla cestu do útulku, na nový domov ale stále čaká
  7. Zaúča výčapníkov vo svete: Odfláknuté pivo zákazník vycíti
  8. OLED televízory sú ohrozené vypálením obrazu
  9. Dana Kleinert sa vzdáva v prospech zmeny v Starom Meste
  10. Union ponúka množstvo výhod pre deti aj matky
  1. Dovolenka snov či chladnička plná jedla? Oslavujte s BILLA
  2. Bardejov by mal byť konečne nezávislý
  3. Karibik aj Európa: Plavte sa za dobrodružstvom
  4. Zuzana Žirková: Šport v meste je v polčase rozpadu
  5. Čo nemôžete zaregistrovať ako ochrannú známku?
  6. Potrebujete ochrannú známku pre Váš produkt ?
  7. Netrestajme tých, čo mestu šetria čas a peniaze
  8. OLED televízory sú ohrozené vypálením obrazu
  9. Z lesa si našla cestu do útulku, na nový domov ale stále čaká
  10. Zaúča výčapníkov vo svete: Odfláknuté pivo zákazník vycíti
  1. OLED televízory sú ohrozené vypálením obrazu 16 047
  2. Stíhame napredovať s technológiami? Môže už byť neskoro 12 957
  3. Kvíz o zatepľovaní zvládne iba odborník. Trúfate si? 12 458
  4. Koho výrobky naozaj kupujete v McDonald's? 9 705
  5. Bezpečné bývanie pre rodiny s deťmi? Na toto nezabudnite 8 586
  6. Reportáž: Ako sa vyrába slovenské akostné víno 8 091
  7. Koľko minút pracujeme na jednu kávu či novú kuchyňu? 6 781
  8. Poznáte zaujímavosti Malty? Tieto lákajú turistov najviac 6 677
  9. Vodič dostal jasný odkaz: Na cyklotrase sa neparkuje 6 082
  10. Zaúča výčapníkov vo svete: Odfláknuté pivo zákazník vycíti 5 610

Téma: Basketbal


Hlavné správy zo Sme.sk

Autorská strana Michala Havrana

Páči sa ti na južnom Spiši, milá Lívia? (píše Michal Havran)

Je to možné, že sme niečo také dopustili?

Autorská strana Petra Schutza

Sťahovanie slučky, mŕtvola Danko a mainstreamová Lívia

Aura reformátora, ktorú si bin Salmán pestoval, je poškodená.

Neprehliadnite tiež

Reprezentant: Zažil som viacero trénerov a vždy to fungovalo

V reprezentácii platí to, čo platí v kluboch.

Reprezentantov láka porušenie disciplíny. Dostali však po pysku

Výpadok z reprezentácie, môže mať na hráčov veľký vplyv.

Zväz reaguje na Kozáka: Nesúhlasíme s jeho slovami o vplyve Žiliny

SFZ sa od niektorých vyhlásení dištancuje.