Janíčková skončila v svetovom pohári v triale druhá, Sýkorová šiesta

Tatiana Janíčková fotila aj pre magazín SME Ženy.
Tatiana Janíčková fotila aj pre magazín SME Ženy. (Autor: Petra Bošanská)
TASR|27. júl 2014 o 17:14

Slovenské pretekárky v cyklostriale sa úspešne presadili v pretekoch Svetového pohára vo francúzskom Pra Loupe.

PRALOUP. Slovenská majsterka Európy v cyklotriale Tatiana Janíčková si výborne počínala vo víkendových pretekoch druhého kola Svetového pohára vo francúzskom Pra Loupe.

Obsadila tam 2. miesto za svojou španielskou rivalkou Gemmou Abantovou a pred Austrálčankou Janine Jungsfelovou. V priebežnom poradí SP patrí Janíčkovej 3. miesto.

Ďalšia Slovenka a šiesta z ME Kristína Sýkorová skončila v pretekoch na 6. mieste a rovnaké umiestenie jej patrí aj v priebežnom poradí SP.

Nedarilo sa slovenskému zástupcovi v kategórii Elite 20 Martinovi Behrovi, ktorý obsadil 22. miesto a do osemčlenného finále sa neprebojoval.

Domov»Cyklistika»Janíčková skončila v svetovom pohári v triale druhá, Sýkorová šiesta