Športové výsledky (28. 7. 2014)

Celodenne aktualizovaný prehľad športových výsledkov z celého sveta.

(Zdroj: ILUSTRAČNÉ FOTOLIA)

Tenis

Washington - 1. kolo:

Sorana Cirsteaová (8-Rum.) - Kiki Bertensová (Hol.) 6:4, 4:6, 6:3, Kurumi Naraová (Jap.) - Madison Keysová (7-USA) 7:5, 6:3, Zarina Dijasová (Kaz.) - Tornado Alicia Blacková (USA) 6:4, 6:0, Shelby Rogersová (USA) - Alize Cornetová (3-Fr.) 7:5, 4:6, 6:4, Taylor Townsendová (USA) - Julia Görgesová (Nem.) 3:6, 6:2, 6:3, Hiroko Kuwataová (Jap.) - Alison Riskeová (USA) 6:0, 7:5

Stanford - 1. kolo:

Coco Vandewegheová (USA) - Kristie Ahnová (USA) 6:2, 7:5, Andrea Petkovicová (8-Nem.) - Ajla Tomljanovičová (Chorv.) 6:1, 6:4, Varvara Lepchenková (USA) - Caroline Garciová (Fr.) 6:4, 6:3, Naomi Osakaová (Jap.) - Samantha Stosurová (Austr.) 4:6, 7:6 (7), 7:5, Sachia Vickeryová (USA) - Čang Šuaj (Čína) 6:1, 6:2

Kitzbühel - 1. kolo:

Máximo González (Arg.) - Pablo Carreno-Busta (Šp.-8) 6:3, 4:6, 7:5

Dominic Thiem (Rak.-5) - Joao Souza (Braz.) 7:6 (4), 3:6, 7:5

Andreas Haider-Maurer (Rak.) - Gerald Melzer (Rak.) 6:2, 7:6 (1)

Albert Ramos (Šp.) - Viktor Galovič (Chorv.) 6:7 (5), 7:5, 6:2

Pere Riba (Šp.) -Dustin Brown (Nem.) 7:6 (6), 7:5

Jiří Veselý (ČR) - Jan-Lennard Struff (Nem.) 6:4, 6:4

Turnaj ATP v Atlante

dvojhra - finále

John Isner (1-USA) - Dudi Sela (Izr.) 6:3, 6:4

Štvorhra - finále

Vasek Pospisil, Jack Sock (Kan./USA-1) - Steve Johnson, Sam Querrey (USA) 6:3, 5:7, 10:5 (zápasový tajbrejk)

Liberec - 1. kolo:

Andrej Martin (SR) - Jonathan Eysseric (Fr.) 6:4, 6:2

Štvorhra - 1. kolo:

Norbert Gombos, Igor Zelenay (SR) - Dominik Reček, David Šimůnek (ČR) 6:0, 6:0

Piešťany - kvalifikácia - 3. kolo (finále):

Ivo Klec (SR-1) - Samuel Hodor (SR) 6:3, 6:3

ATP vo Washingtone

Lukáš LACKO (SR) - Filip Peliwo (Kan.) 7:5, 6:3, Jevgenij Donskoj (Rus.) - Francis Tiafoe (USA) 6:4, 6:4, Marinko Matosevic (Austr.) - Iľja Marčenko (Ukr.) 6:4, 7:5, Donald Young (USA) - Juiči Sugita (Jap.) 6:4, 4:6, 6:4, Rajeev Ram (USA) - Jared Donaldson (USA) 6:7 (1), 6:4, 7:5, Bernard Tomic (Austr.) - Alejandro Gonzalez (Kol.) 6:3, 6:2, Malek Jaziri (Tun.) - Sergij Stachovskij (Ukr.) 7:6 (2), 6:4, Robby Ginepri (USA) - Alejandro Falla (Kol.) 6:4, 6:2, Tim Smyczek (USA) - Alex Kuznecov (USA) 6:3, 6:0, Benoit Paire (Fr.) -Frank Dancevic (Kan.) 6:4, 6:0

Rebríček WTA k 28. júlu

1. (1.) Serena Williamsová (USA) 9231, 2. (2.) Na Li (Čína) 6960, 3. (3.) Simona Halepová (Rum.) 6785, 4. (4.) Petra Kvitová (ČR) 6070, 5. (5.) Agnieszka Radwanská (Poľ.) 5330, 6. (6.) Maria Šarapovová (Rus.) 4881, 7. (7.) Eugenie Bouchardová (Kan.) 4460, 8. (8.) Angelique Kerberová (Nem.) 4365, 9. (9.) Jelena Jankovičová (Srb.) 3900, 10. (10.) Victoria Azarenková (Biel.) 3812, ... 12. (12.) Dominika CIBULKOVÁ 3167, 33. (31.) Daniela HANTUCHOVÁ (SR) 1381, 37. (36.) Magdaléna RYBÁRIKOVÁ (SR) 1345, 61. (62.) Jana ČEPELOVÁ 904, 68. (68.) Anna Karolína SCHMIEDLOVÁ (SR) 844, 103. (129.) Kristína KUČOVÁ (SR) 573

Rebríček ATP k 28. júlu

1. (1.) Novak Djokovič (Srb.) 13.130 bodov, 2. (2.) Rafael Nadal (Šp.) 12.670, 3. (3.) Roger Federer (Švaj.) 6070, 4. (4.) Stan Wawrinka (Švaj.) 5770, 5. (5.) Tomáš Berdych (ČR) 4410, 6. (6.) David Ferrer (Šp.) 4085, 7. (7.) Miloš Raonič (Kan.) 3920, 8. (8.) Juan Martin del Potro (Arg.) 3360, 9. (9.) Grigor Dimitrov (Bul.) 3270, 10. (10.) Andy Murray (V.Brit.) 3040,... 58. (50.) Martin KLIŽAN (SR) 820, 91. (91.) Lukáš LACKO (SR) 619, 130. (131.) Norbert GOMBOS (SR) 460, 173. (175.) Miloslav MEČÍŘ ml. (SR) 303, 183. (189.) Andrej MARTIN (SR) 283

ME jednotlivcov do 14, 16 a 18 rokov v Plzni, Moskve a Klosterse (21. - 27. júla):

Futbal

Majstrovstvách Európy hráčov do 19 rokov v Maďarsku

semifinále

Nemecko - Rakúsko 4:0 (2:0)

Góly: 20. Selke, 30. Stendera, 58. Öztunali, 68. Mukhtar

Portugalsko - Srbsko 0:0 po predĺžení, 4:3 na 11m

Poľsko

Wisla Krakov - Piast Gliwice 1:1

Csaba Horváth odohral celý zápas, Matej Ižvolt (obaja Gliwice) bol na ihrisku od 81. min

Brazília - 12. kolo

Atletico Paranaense - Fluminense 0:3, Corinthians - Palmeiras 2:0, Flamengo - Botafogo 1:0, Goias - Sao Paulo 2:1, Gremio - Coritiba 2:3, Sport - Atletico Mineiro 2:1

Súhrn výsledkov víkendových zápasov 1. kola futbalového Slovnaft Cupu

SOBOTA:

Jednota Sokol Chocholná - Velčice - TJ KOVO Beluša 2:0 (1:0) - do 2. kola Slovnaft Cupu postúpila Jednota Sokol Chocholná - Velčice

OK Častkovce - OŠK Trenčianske Stankovce 1:0 (1:0) - do 2. kola Slovnaft Cupu postúpil OK Častkovce

FK Junior Kanianka - FC Baník Horná Nitra 0:1 (0:1) - do 2. kola Slovnaft Cupu postúpil FC Baník Horná Nitra

FC Slovan Galanta - TJ Gabčíkovo 0:2 (0:1) - do 2. kola Slovnaft Cupu postúpil TJ Gabčíkovo

MFK Nová Dubnica - TJ ISKRA Borčice 1:0 (0:0) - do 2. kola Slovnaft Cupu postúpil MFK Nová Dubnica

TJ Partizán Domaniža - FK Púchov 3:0 (1:0) - do 2. kola Slovnaft Cupu postúpil TJ Partizán Domaniža

ŠK Tvrdošovce - Čermáňsky FK Nitra 1:4 (1:3) - do 2. kola Slovnaft Cupu postúpil Čermáňsky FK Nitra

MŠO Štúrovo - FKM Nové Zámky 0:6 (0:0) - do 2. kola Slovnaft Cupu postúpil FKM Nové Zámky

FK Vlčany - MŠK-Thermál Veľký Meder 0:2 (0:1) - do 2. kola Slovnaft Cupu postúpil Thermál Veľký Meder

ŠK Blava Jaslovské Bohunice - MFK Vrbové 1:2 (0:1) - do 2. kola Slovnaft Cupu postúpil MFK Vrbové

KFC Kalná nad Hronom - FK Slovan Levice 3:1 (2:0) - do 2. kola Slovnaft Cupu postúpil KFC Kalná nad Hronom

TJ Slovan Čeľadice - OTJ Horné Obdokovce 4:1 (2:0) - do 2. kola Slovnaft Cupu postúpil TJ Slovan Čeľadice

FK TEMPO Partizánske - ŠK Slovan Šimonovany-Partizánske 2:3 (1:1) - do 2. kola Slovnaft Cupu postúpili Šimonovany-Partizánske

TJ Malinovo - FK Slovan Ivanka pri Dunaji 2:4 (0:0) - do 2. kola Slovnaft Cupu postúpil FK Slovan Ivanka pri Dunaji

FK Karpaty Limbach - FK Dúbravka Bratislava 7:0 (2:0) - do 2. kola Slovnaft Cupu postúpil FK Karpaty Limbach

FC Zohor - ŠK Lozorno, FO 0:2 (0:1) - do 2. kola Slovnaft Cupu postúpil ŠK Lozorno, FO

ŠK Plavecký Štvrtok-OFK Vysoká pri Morave - ŠK Vrakuňa Bratislava 0:3 (0:1) - do 2. kola Slovnaft Cupu postúpil ŠK Vrakuňa

TJ Veľké Leváre - FK Slovan Most pri Bratislave 0:1 (0:0) - do 2. kola Slovnaft Cupu postúpil FK Slovan Most pri Bratislave

SDM Domino Bratislava - ŠK Báhoň 0:1 (0:1) - do 2. kola Slovnaft Cupu postúpil ŠK Báhoň

TJ Veľké Lovce - OTJ Palárikovo 1:10 - do 2. kola Slovnaft Cupu postúpilo OTJ Palárikovo

TJ Družstevník Dvory nad Žitavou - ŠK Šurany 1:5 - do 2. kola Slovnaft Cupu postúpil ŠK Šurany

MŠK Slovan Trenčianske Teplice - FK Spartak Bánovce nad Bebravou 3:0 kontumačne - do 2. kola Slovnaft Cupu postúpili Trenčianske Teplice

FK Močenok - FC Neded 3:0 kontumačne - do 2. kola Slovnaft Cupu postúpil Močenok

TJ Slavoj Boleráz - TJ Iskra Holíč 3:0 kontumačne - do 2. kola Slovnaft Cupu postúpil Boleráz

FO ŠK Modranka - PFK Piešťany 3:0 kontumačne - do 2. kola Slovnaft Cupu postúpila Modranka

MŠK Želiezovce - TJ Družstevník Veľké Ludince 2:4 (1:3) - do 2. kola Slovnaft Cupu postúpili Veľké Ludince

ŠK Štart Nepočujúci 1947 Bratislava - FK Inter Bratislava 0:3 (0:1) - do 2. kola Slovnaft Cupu postúpil Inter

FC Slovan Divín - JUPIE Podlavice Badín 0:3 (0:1) - do 2. kola Slovnaft Cupu postúpili Podlavice Badín

NEDEĽA:

TJ Záhoran Kostolište - FK Stupava 1:3 (1:0) - do 2. kola Slovnaft Cupu postúpil FK Stupava

FC Malacky - FK ŠK Danubia Bratislava 1:1 (0:0), na strely zo značky pok. kopu 4:5 - do 2. kola Slovnaft Cupu postúpila Danubia

TJ Čunovo - FC Rohožník 0:4 (0:2) - do 2. kola Slovnaft Cupu postúpil FC Rohožník

PŠC Pezinok - MFK Rusovce 1:0 (1:0) - do 2. kola Slovnaft Cupu postúpil PŠC Pezinok

FK Vajnory - TJ Družstevník Závod 5:0 (2:0) - do 2. kola Slovnaft Cupu postúpil FK Vajnory

Lokomotíva Devínska Nová Ves - TJ Záhoran Jakubov 2:2 (2:1), na strely zo značky pok. kopu 4:1 - do 2. kola Slovnaft Cupu postúpila Lokomotíva Devínska Nová Ves

FK Jablonové - FC Ružinov Bratislava 0:3 kontumačne - do 2. kola Slovnaft Cupu postúpil Ružinov Bratislava

SFC Kalinkovo - ŠK Bernolákovo 1:2 - do 2. kola Slocvnaft Cupu postúpilo Bernolákovo

Volejbal

World Grand Prix volejbalistiek.

P-skupina (Almaty / Kaz.)

Chorvátsko - Austrália 3:0 (18, 12, 17), Kazachstan - Česko 1:3 (-16, -24, 25, -16)

J-skupina (Lima / Peru)

Belgicko - Kanada 3:0 (13, 19, 26), Peru - Poľsko 1:3 (-22, -23, 21, -20)

K-skupina (Carolina / Portor.)

Argentína - Holandsko 0:3 (-19, -19, -24), Portoriko - Kuba 3:0 (20, 17, 17)

Q-skupina (Mexico City / Mex.)

Keňa - Alžírsko 3:0 (14, 18, 13), Mexiko - Bulharsko 1:3 (-23, -20, 23, -21)

Atletika

MS juniorov v americkom Eugene

Finálové výsledky

juniorky

1500 m: 1. Dawit Seyaumová 4:09,86, 2. Gudaf Tsegayová (obe Et.) 4:10,83, 3. Sheila Chepngetich Keterová (Keňa) 4:11,21

100 m prek.: 1. Kendell Williamsová 12,89, 2. Dior Hallová (obe USA) 12,92, 3. Nadine Visserová (Hol.) 12,99

4x400 m: 1. USA (Shamier Littleová, Olivia Bakerová, Shakima Wimbleyová, Kendall Baisdenová) 3:30,42, 2. Veľká Británia 3:32,00, 3. Nemecko 3:33,02

výška: 1. Morgan Lakeová (V. Brit.) 193, 2. Michaela Hrubá (ČR) 191, 3. Irina Ilievová (Rus.) 188

juniori

800 m: 1. Alfred Kipketer 1:43,95, 2. Joshua Tiampati Masikonde (obaja Keňa) 1:45,14, 3. Andreas Almgren (Švéd.) 1:45,65

3000 m prek.: 1. Barnabas Kipyego 8:25,57, 2. Titus Kipruto Kibiego (obaja Keňa) 8:26,15, 3. Evans Rutto Chematot (Bahr.)8:32,61

4x400 m: 1. USA (Josephus Lyles, Tyler Brown, Ricky Morgan, Michael Cherry) 3:03,31, 2. Japonsko 3:04,11, 3. Jamajka 3:04,47

trojskok: 1. Lázaro Martínez (Kuba) 17,13, 2. Max Hess (Nem.) 16,55, 3. Mateus De Sá (Braz.) 16,47

oštep: 1. Gatis Cakšs (Lot.) 74,04, 2. Matija Muhar (Slovin.) 72,97, 3. Andrian Mardare (Mold.) 72,81

Výsledky zo sveta atletiky.

KAZAŇ – Šampionát Ruska – muži, 400 m: Krasnov 54,45, Uglov 45,53, 3000 m prek.: Chavkin 8:25,59, 400 m prek.: Chalyj 49,15, Kudriavcev 49,32, výška: Cypľakov 232, žrď: I. Mudrov a Kučerjanu 570, diaľka: Petrov 802 (+3,5), trojskok: Fiodorov 17,07, guľa: Lesnoj 20,57, disk: Sidorčenko 62,47, ženy – 400 m: Veškurovová 51,48, 800 m: Rogozinová 1:59,54, 1500 m: Karamaševová 4:04,45, 400 m prek.: Davydovová 55,44, žrď: Sidorovová 470, diaľka: Klišinová 690, trojskok: Konevová 14,64, Murtazinová 14,50, guľa: Kolodková 19,29, kladivo: Bulgakovová (všetci Rus.) 73,31.

KIROVOGRAD – Šampionát Ukrajiny – muži, 200 m: Šmelyk 20,35, Bodrov 20,60, 1500 m: Maslov 3:38,61, ženy – 100 m (-1,3): Pohrebňaková 11,27, 400 m: Stujová 51,58, diaľka: Zubkovská 661, trojskok: Cychocká 14,20 (+2,3 m/s), disk: Semionovová 63,33, kladivo: Skidanová 70,11, oštep: Hacková-Fedusovová (všetci Ukr.) 67,29.

FRAUENFELD – Šampionát Švajčiarska – muži, 400 m prek.: Hussein 49,24, ženy – 100 m: Kambundjiová 11,33, 100 m prek.: Zbärenová (všetci Švajč.) 12,92.

ALCOBENDAS – Šampionát Španielska – muži, diaľka: Caceres 808, ženy – trojskok: Ndoumbeová 14,15, 10 000 m chôdza: Takacsová (všetci Šp.) 42:23,37.

ULM – Šampionát Nemecka – muži, 100 m (+2,2): Reus 10,01 (v semifinále 10,05), Jakubczyk 10,01, 110 m prek. (+3,4): Bühler 13,20, Traber 13,23, diaľka: Rehm 824, Reif 820, guľa: Storl 21,87, oštep: Röhler 84,26, ženy – 100 m: Pintová 11,20, 100 m prek.: Hildebrandová 12,71, Rolederová 12,80, guľa: Schwanitzová 19,69, disk: Craftová 65,88, Fischerová 63,02, kladivo: Klaasová (všetci Nem.) 72,08.

BRUSEL – Šampionát Belgicka – muži, 400 m: K. Borlée 45,37, J. Borlée (obaja Belg.) 45,47.

AMSTERDAM – Šampionát Holandska – muži, 100 m: Dasaolu (V. Brit.) 10,12, Martina 10,13, ženy – 100 m a diaľka: Schippersová (obaja Hol.) 11,10 a 678.

LISABON – Šampionát Portugalska – muži, žrď: Ferreira 567, guľa: Fortes (obaja Portug.) 20,62.

EUGENE – Míting – muži, 110 m prek.: A. Harris 13,14, A. Merritt 13,27, trojskok: Ch. Taylor 17,04 (+2,3), ženy – 100 m: J. Youngová 11,16, kladivo: Campbellová (všetci USA) 73,15.

PITEŠŤ – Balkánsky šampionát – muži, 100 m: Gulijev (Tur.) 10,24, kladivo: Marghiev (Mold.) 76,20, ženy - trojskok: Bujinová (Rum.) 14,11.

GRODNO – Šampionát Bieloruska – muži, kladivo: Borejša 76,52, Kolomojec 75,27, ženy – diaľka: Sudarevová 667, trojskok: Vjatkinová 14,35, guľa: Dubická 19,03, sedemboj: Necvetajevová (všetci Biel.) 6121.

Výsledky zo sveta atletiky.

GLASGOW - Hry Commonwealthu - muži, 5000 m: C. Ndiku (Keňa) 13:12,07, maratón: Shelley (Aus.) 2:11:15, ženy - maratón: Cheyechová (Keňa) 2:26:45.

PITEŠŤ - Balkánsky šampionát - ženy - diaľka: Rotaruová (Rum.) 672.

ULM - Nemecký šampionát - muži, 400 m prek.: Franz 49,34, disk: R. Harting 66,67, kladivo: Esser 75,18, ženy - diaľka: Bauschkeová 666, Moguenarová 666, trojskok: Gierieschová 14,34 (+2,5, reg. 14,31), Elbeová 14,03, oštep: Stahlová (všetci Nem.) 63,55.

ALCOBENDAS - Španielsky šampionát - muži, 400 m: S. García 45,50, trojskok: Torrijos 16,87, guľa: Vivas 21,07, 10 000 m chôdza: M. A. López 38:54,87, ženy - 400 m: Terrerová 51,77, výška: Beitíová (všetci Šp.) 195.

BRUSEL - Belgický šampionát - muži, 400 m prek.: Bultheel 49,13, diaľka: M. Broothaerts 807, ženy - 100 m prek.: Beringsová 12,87, Zagreová (všetci Belg.) 12,91.

AMSTERDAM - Holandský šampionát - muži, 200 m: Martina 20,62, 400 m: Bonevacia 45,41, 800 m: Kuppers 1:47,07, ženy - 800 m: Verstegenová 2:01,07, výška: Broersenová (všetci Hol.) 191.

KAUNAS - Litovský šampionát - ženy, výška: Palšyté 198, trojskok: Dzindzaletaite (obe Lit.) 14,26 (+2,6, reg. 13,96).

LISABON - Portugalský šampionát - ženy, trojskok: Kňazevová (Izr.) 14,29, Mamonová 14,05, S. Costová (obe Portug.) 14,02 (+2,7).

EUGENE - Maratón - muži: Chemtai (Keňa) 2:16:07, ženy: Eshetuová (Et.) 2:33:14.

BOGOTA - Polmaratón - muži: Kamworor 1:03:18, ženy: R. Jeptoová (obaja Keňa) 1:13:39.

RIO DE JANEIRO - Maratón - muži: Santana (Braz.) 2:15:12, ženy: Mukwanová (Keňa) 2:40:32.

Hádzaná

West Viedeň (Rak.) - HC Sporta Hlohovec 26:30 (14:13)

Najviac gólov za Sportu: F. Zaťko 8, Petrov 5, S. Mažár 5/1, Guzy, Miženko a Dudáš po 3

Plážová hádzaná

MS v brazílskom Recife

Výsledky súbojov o medailové priečky:

MUŽI

finále: Brazília - Chorvátsko 2:1 (20:23, 26:20, 5:2 v rozstrele)

o 3. miesto: Katar - Dánsko 2:1 (13:12, 20:21, 8:6 v rozstrele)

ŽENY

finále: Brazília - Maďarsko 2:0 (20:14, 12:10)

o 3. miesto: Nórsko - Ukrajina 2:1 (22:9, 11:13, 8:6 v rozstrele)

Konečné poradie MS 2014 v plážovej hádzanej

MUŽI

1. Brazília, 2. Chorvátsko, 3. Katar, 4. Dánsko, 5. Španielsko, 6. Srbsko, 7. Rusko, 8. Egypt, 9. Uruguaj, 10. Argentína, 11. Austrália, 12. Omán

ŽENY

1. Brazília, 2. Maďarsko, 3. Nórsko, 4. Ukrajina, 5. Španielsko, 6. Taliansko, 7. Dánsko, 8. Uruguaj, 9. Thajsko, 10. Taiwan, 11. Argentína, 12. Austrália

Bejzbal

MLB

Texas - Oakland 3:9, San Francisco - Los Angeles Dodgers 3:4, New York Yankees - Toronto 4:5, Cincinnati - Washington 2:4, Philadelphia - Arizona 4:2, Tampa Bay - Boston 2:3, Houston - Miami 2:4, Kansas City - Cleveland 3:10, Milwaukee - New York Mets 0:2, Minnesota - Chicago White Sox 4:3, Chicago Cubs - St. Louis 0:1, Los Angeles Angels - Detroit 2:1, Colorado - Pittsburgh 5:7, Seattle - Baltimore 2:3, Atlanta - San Diego 8:3

Najčítanejšie na SME Šport


Inzercia - Tlačové správy


  1. Kedy sa refinancovanie oplatí?
  2. Zanzibar je plný lákadiel na dokonalú exotickú dovolenku
  3. Rastie nám pokrivená generácia?
  4. Intímna hygiena – celoročná záležitosť
  5. Pivovar Šariš podporí cestovný ruch v Prešovskom kraji
  6. 3 mýty, ktorým ste možno uverili. Ale ako je to naozaj?
  7. Novinka v realitnom biznise! Zatiaľ dostupné len v Grand Koliba
  8. FemFest 2017 ponúkne beh na opätkoch i koncert známej speváčky
  9. Plug-in, hybrid alebo elektromobil? Poradíme, ako správne vybrať
  10. Bývajte v budove, po ktorej sa prechádzal Schöne Náci
  1. Detské zúbky sú veda
  2. Štartujú jesenné módne dni v Poluse
  3. Zanzibar je plný lákadiel na dokonalú exotickú dovolenku
  4. Rastie nám pokrivená generácia?
  5. Intímna hygiena – celoročná záležitosť
  6. Pivovar Šariš podporí cestovný ruch v Prešovskom kraji
  7. AAA AUTO za päť rokov predalo 320 tisíc vozidiel
  8. Novinka v realitnom biznise! Zatiaľ dostupné len v Grand Koliba
  9. 3 mýty, ktorým ste možno uverili. Ale ako je to naozaj?
  10. FemFest 2017 ponúkne beh na opätkoch i koncert známej speváčky
  1. 3 mýty, ktorým ste možno uverili. Ale ako je to naozaj? 20 778
  2. Rastie nám pokrivená generácia? 6 415
  3. Zanzibar je plný lákadiel na dokonalú exotickú dovolenku 5 483
  4. Plug-in, hybrid alebo elektromobil? Poradíme, ako správne vybrať 5 296
  5. Kedy sa refinancovanie oplatí? 2 029
  6. Trenčania to chcú mať všade blízko. Kde kupujú byty? 2 011
  7. Bývajte v budove, po ktorej sa prechádzal Schöne Náci 1 902
  8. Poistenci VšZP už nebudú platiť 17 centov v lekárňach za recepty 1 863
  9. Novinka v realitnom biznise! Zatiaľ dostupné len v Grand Koliba 1 734
  10. Exotické destinácie s priamym letom z Viedne 1 228

Téma: Futbal


Článok je zaradený aj do ďalších tém Futbal v Trenčíne, Liga majstrov 2017/2018, Futbal

Hlavné správy zo Sme.sk

EKONOMIKA

Čo si o autokamerách myslí polícia a môže ísť video na Facebook?

Autokamery snímajú aj poznávacie značky a tváre ľudí, s videami preto treba narábať opatrne.

DOMOV

Smer opúšťajú nitrianski členovia, nepáčia sa im kšefty

Predseda miestneho klubu je nespokojný.

KOMENTÁRE

SPD či FDP, to je otázka

Ak skončí SPD zase ako menšia vládna strana, z tieňa kresťanských demokratov nevylezie nikdy.

Neprehliadnite tiež

Sagan je najväčším favoritom. Zapíše sa do dejín svetovej cyklistiky?

Vlani nebol najväčším favoritom, ale aj tak vyhral.

Doma je na dne, ale vonku a v televízií je Slovan najpopulárnejší

V nedeľu hrá v najväčšom hite desiateho kola ligy prvý Slovan na pôde úradujúceho majstra zo Žiliny.

Saganov predchodca zlyhal, v Nórsku skončil na zemi

Naposledy boli MS v cyklistike v Nórsku pred 24 rokmi. Triumfoval vtedy neznámy Lance Armstrong.

Chorvátska legenda Darijo Srna je podozrivý z dopingu

Srnu by potrestali zastavením činnosti minimálne na dva roky.