Paríž SG na úvod ligy remizoval 2:2, Luiz ešte nehral

Nová posila z Brazílie David Luiz (vpravo) a prezident PSG Nasser al-Khelaifi. Luiz ešte na zápasovej súpiske PSG nebol. (Autor: SITA/AP)
SITA|8. aug 2014 o 22:38

Reims v predchádzajúcej sezóne prehral oba duely s PSG zhodne 0:3.

REIMS. Hneď piatkový úvodný zápas nového ročníka najvyššej francúzskej futbalovej súťaže Ligue 1 priniesol prekvapenie na úkor úradujúceho majstra.

Paríž St. Germain viedol od 7. minúty na trávniku Stade Reims 1:0 zásluhou Zlatana Ibrahimoviča, lenže ten nepremenil v 19. minúte pokutový kop.

Hostia už v 35. minúte prehrávali 1:2 a napokon sa museli uspokojiť s remízou 2:2. Zabezpečil im ju v 62. minúte práve Ibrahimovič. Reims v predchádzajúcej sezóne prehral oba ligové duely s PSG zhodne 0:3.

Ligue 1 - 1. kolo:

Stade de Reims - Paríž St. Germain 2:2 (2:1)

Góly: 22. Oniangue, 35. Devaux - 7. a 76. Ibrahimovič

Domov»Futbal»Francúzsko»Paríž SG na úvod ligy remizoval 2:2, Luiz ešte nehral