Športové výsledky (15. 8. 2014). Košice si pohár zahrajú v Tvrdošíne

Aktualizované výsledkové spravodajstvo zo všetkých športov.

FUTBAL

Fortuna Liga

Fortuna liga - jesenná časť ročníka 2014/2015 - 6. kolo:

Piatok 15. augusta - o 18.30 h: FC ViOn Zlaté Moravce - FK Dukla Banská Bystrica (Šuniar - T. Somoláni, Petríček), ŠK Slovan Bratislava - FK Senica (Vlk - E. Weiss, Žákech)

Sobota 16. augusta - o 16.00 h: FK DAC 1904 Dunajská Streda - Spartak Myjava (Glova - Lieskovský, Poláček), o 16.30 h: ŽP Šport Podbrezová - MŠK Žilina (Marhefka - R. Sluk, Jenčura), o 17.00 h: FC Spartak Trnava - MFK Ružomberok (Valášek - Vorel, Bobko)

Nedeľa 17. augusta - o 19.00 h: AS Trenčín - MFK Košice (Trutz - Mókoš, Hrdlička)

DOXXbet liga - západ - jesenná časť ročníka 2014/2015 - 4. kolo - piatok:

ŠK SFM Senec - AFC Nové Mesto nad Váhom 4:0 (3:0)

Góly: 17., 31. a 50. Konnsimbal, 38. Bedecs (z pok. kopu), ŽK: 30. Hlavatovič, 64. Tomovič - 19. P. Šupka, 36. Kutaj, ČK: 36. P. Šupka (Nové Mesto nad Váhom) po druhej ŽK, rozhodovali: Korista - Jankovič, Budáč, 445 divákov

Sobota 16. augusta - o 16.00 h: MFK Dubnica nad Váhom - ŠK Slovan Bratislava juniori (Perašín - Chládek, Jánošík), FK Slovan Duslo Šaľa - FC ŠTK 1914 Šamorín (Molitoris - Ferenc, Ličko), o 19.30 h: FC Nitra - MFK Skalica (Kráľovič - Borsányi, Vician)

Nedeľa 17. augusta - o 10.30 h: FC Spartak Trnava juniori - FK Pohronie Žiar nad Hronom Dolná Ždaňa (Cifrík - Slyško, M. Sluk), o 16.30 h: ŠKF Sereď - MŠK Žilina "B" (Kružliak - Bednár, Galo)

DOXXbet liga - východ - jesenná časť ročníka 2014/2015 - 4. kolo - piatok

FK Moldava nad Bodvou - Slavoj Trebišov 0:1 (0:0)

Gól: 82. M. Lukáč. Rozhodoval: Leško, ŽK: Kónya (Moldava), 1112 divákov

Sobota 16. augusta - o 16.00 h: MFK Tatran Liptovský Mikuláš - FC Lokomotíva Košice (Krivošík - Roszbeck, Bóllo), MFK Košice "B" - 1. FC Tatran Prešov (Chmura - Čajka, Perát), MFK Dolný Kubín - MŠK Rimavská Sobota (Ziemba - Hancko, Vitko), o 19.00 h: FK Poprad - MFK Lokomotíva Zvolen (Dohál - Benko, Mikulaj), o 19.30 h: MFK Zemplín Michalovce - Partizán Bardejov (R. Weiss - Tomčík, Poracký)

Slovnaft cup

Dvojice 3. kola futbalového Slovnaft Cupu 2014/2015 - slovenskej pohárovej súťaže (hrá sa na jeden zápas, termín 2. a 3. septembra

OK Častkovce - FK Slovan Nemšová, FC Baník Horná Nitra - FK Senica, MŠK Slovan Trenčianske Teplice - MFK Nová Dubnica, FK Močenok - FC DAC 1904 Dunajská Streda, FKM Nové Zámky - TJ Družstevník Veľké Ludince

MFK Topvar Topoľčany - FC Nitra, KFC Kalná nad Hronom - FC ViOn Zlaté Moravce, FK Rača Bratislava - FC ŠTK 1914 Šamorín, MFK Skalica - ŠK Senec, OFK Dunajská Lužná - ŠK Lozorno, FC Rohožník - MFK Dubnica nad Váhom

TJ Rovinka - FK Slovan Duslo Šaľa, ŠKF Sereď - Spartak Myjava, FK Inter Bratislava - FK Slovan Most pri Bratislave, ŠK Báhoň - MŠK Žilina, TJ Máj Ružomberok-Černová - FK Dukla Banská Bystrica, MFK Nová Baňa - FK Rakytovce, OFK Teplička nad Váhom - FC Spartak Trnava

TJ Tatran Oravské Veselé - FK Čadca, ŠK Tvrdošín - MFK Košice, FO Kinex Bytča - TJ ŠK Kremnička, FK Poprad - 1. FC Tatran Prešov, MFK Spartak Medzev - MFK Tatran Liptovský Mikuláš, FC Lokomotíva Košice - AS Trenčín, MŠK Tatran Spišské Vlachy - MFK Lokomotíva Zvolen, SP MFK Rožňava - LAFC Lučenec

OFK Slovan Poproč - FK Tatran Zámutov, FK Pohronie Žiar nad Hronom Dolná Ždaňa - postupujúci z dvojice 2. kola FO ŠK Modranka / ŠK Slovan Bratislava, MŠK Fomat Martin - postupujúci z dvojice 2. kola OŠK Baník Stráňavy / MŠK Rimavská Sobota, postupujúci z dvojice 2. kola Jupie Podlavice Badín / ŠK Javorník Makov - MFK Žarnovica, postupujúci z dvojice MFK Veľké Kapušany / FK Bodva Moldava nad Bodvou - Partizán Bardejov

postupujúci z dvojice ŠK Štrba / MFK Zemplín Michalovce - ŽP Šport Podbrezová

Francúzsko - 2. kolo

Caen - Lille 0:1 (0:0)

Gól: 69. Origi (z pok. kopu), ČK: 67. Appiah (Caen)

Poľsko - 5. kolo

Korona Kielce - Górnik Zabrze 0:3

Róbert Jež odohral celý duel a v 66. min strelil druhý gól svojho tímu, Roman Gergel (obaja Zabrze) hral do 88. min a v 78. min dosiahol tretí gól svojho družstva

Jagiellonia Bialystok - Legia Varšava 0:3

Martin Baran (Bialystok) hral celý zápas. Dušan Kuciak odchytal celý zápas, Ondrej Duda (obaja Legia) nastúpil v 46. min.

Česko - 4. kolo

Sparta Praha - Ostrava 0:1 (0:1)

Gól: 5. Ján Greguš ml.

Michal Breznaník (Sparta) nastúpil v 67. min, Ján Greguš (Ostrava) odohral celé stretnutie a v 5. min skóroval

Slovan Liberec - Dukla Praha 0:0

ČK: 69. Beauguel (Dukla), Ďubek celý zápas, Obročník do 83. min, Hamulák od 80. min - Chudý a Štetina celý zápas.

Liberec - Dukla Praha 0:0

ČK: 69. Beauguel (Dukla) za nešportové správanie po druhej ŽK

Tomáš Ďubek odohral celý zápas, Michal Obročník hral do 83. min a v 18. min dostal ŽK, Michal Hamuľak nastúpil v 79. min, Lukáš Hroššo a a Ľuboš Kolár sedeli na lavičke náhradníkov, Branislav Obžera (všetci Liberec) nefiguruje v zápise o stretnutí.

Lukáš Štetina a Martin Chudý odohrali celý zápas, Jakub Považanec a Marek Hlinka sedeli na lavičke náhradníkov, Róbert Kovaľ (všetci Dukla) nefiguruje v zápise o stretnutí.

Rusko - 3. kolo

Saransk - Kubaň Krasnodar 0:0

Maďarsko - 4. kolo

Puskás Akadémia - Paks 1:1 /Harsányi do 67. min - Molnár celý zápas/

Holandsko - 2. kolo

Feyenoord - Heerenveen 1:1

Belgicko - 4. kolo

Mouscron Peruwelz - Standard Liége 5:2, Club Bruggy - Cercle Bruggy 1:1

Portugalsko - 1. kolo

FC Porto - Maritimo 2:0

Hokej

Prípravné zápasy.

Corona Brašov - SAPA Fehérvár AV19 2:3 (0:1, 1:1, 1:1)

Góly: 28. Peter, 49. Mietamäki - 13. Bartalis, 27. Nemes, 54. Koger. dodatočné samostatné nájazdy: 1:0

GKS Tychy - Piráti Chomutov 0:3 (0:1, 0:1, 0:1)

Góly: 12. Kaše, 33. Kvetoň, 56. Račuk. dodatočné samostatné nájazdy: 2:2

HKM Zvolen - HC´05 Banská Bystrica 3:0 (2:0, 1:0, 0:0)

Góly: 7. Hebar, 12. Pokovič, 31. Škvardilo, dodatočné samostatné nájazdy: 1:2

Rona Cup - Memoriál Pavla Demitru - výsledky:

HK 36 Skalica - Kometa Brno (ČR) 2:6 (0:1, 1:3, 1:2)

Góly: 37. Bene, 40. Bezúch (I. Jankovič) - 6. Vondráček (Kusko), 33. Vondráček (Dočekal), 33. Vondráček, 35. T. Svoboda (Káňa), 49. T. Svoboda (H. Zohorna, Káňa), 55. Káňa

HK Nitra - PSG Zlín 5:2 (0:0, 2:0, 3:2)

Góly: 25. Tománek (T. Chrenko, Pupák), 32. Bajtek (J. Ručkay), 52. Mezei (H. Ručkay), 56. H. Ručkay (J. Štefanka), 60. Domian (Piačka) - 46. Matějíček (Veselý), 49. Čajánek (Žižka, Okál)

Dukla Trenčín - Slovensko "20" 3:2 (2:1, 1:0, 0:1)

Góly: 5. Michal Hlinka (Ryzák, Komínek), 12. Pardavý (M. Habšuda), 36. V. Nemec (O. Mikula) - 1. D. Rehák (Giľák), 49. Kabáč (Skalický, Tábi)

MsHK Žilina - HC RT Torax Poruba 2011 1:7 (1:3, 0:2, 0:2) - v rámci turnaja v Porube

Gól Žiliny: 10. Petelin (Drábek)

HK Poprad - HC 46 Bardejov (0:0, 0:3, 1:0)

Góly: 41. Šeliga (T. Sýkora, Paukovček) - 22. Prokop (G. Saliji, Segľa), 29. Gmitter (Cútt), 34. Sabol (Hopkovič, Ščurko)

HK Prievidza - HC Topoľčany 1:4 (0:1, 0:2, 1:1)

Góly: T. Viedenský - Žitňanský, Pusek, Ondruška, Kerata

Mountfield Cupe 2014

Výsledok - piatok:

Mounfield Hradec Králové (ČR) - ŠHK 37 Piešťany 5:1 (1:1, 1:0, 3:0)

Góly: 1. T. Slovák (Mertl), 34. T. Pospíšil (Dej), 46. T. Slovák (Šimánek), 48. Valcourt (Kukumberg), 58. Mertl (Frühauf) - 20. Mišura (Valjent, J. Románek)

BK Mladá Boleslav (ČR) - MHC Mountfield Martin 5:4 (1:2, 2:0, 2:2)

Góly: 1. Pacovský (Květoň), 26. Klimenta (Látal), 34. Ovčačík (Broš), 44. Květoň, 46. Žabka (Klimenta) - 6. T. Klíma (Suja), 7. Matejka (J. Markovič, Galamboš), 46. Galamboš (T. Varga), 58. Fujerík (Brcko)

Steel Cup v Ostrave

HC Vítkovice Steel - HC Košice 4:2 (0:1, 3:1, 1:0)

Góly: 22. L. Kovář (Svačina, J. Káňa), 26. Klok (Kolouch, Zdráhal), 31. Šedivý, 55. Šedivý (Burger, Stehlík) - 13. Bicek (Kolena), 27. Kolena (Bartoš, Klouček)

Vítkovice: Šindelář Šenkeřík, Stehlík, Čerešňák, L. Kovář, Štencel, Klok, Bail, Pastor Šedivý, Burger, Húževka - J. Káňa, E. Němec, Svačina - Zdráhal, Kolouch, Kucsera - Vandas, Hlinka, Szturc

HC Košice: Melicherčík - Cebák, Jánošík, Černák, Phillip, Drgoň, Klouček, Štrbák - Bartánus, Zagrapan, Hiňďoš, od 40. min. Hrnka - Spilar, Pašek, Jenčík - Bicek, Kolena, Bartoš - Zikmund, Matúš Chovan, Stupka

Jiří Bicek, útočník Košíc, autor gólu: "Bol to tretí zápas v priebehu troch dní. Pri mojom góle mi Milan Kolena pekne nahral a brankárovi som to dal hore pod žŕdku. Vyhrávali sme 1:0, no Vítkovice dali góly z presiloviek a vyhrali. Na turnaji sme hrali proti trom kvalitným súperom a takéto zápasy potrebujeme hrať v každej príprave, zvlášť pred Ligou majstrov. Po turnaji si krátko oddýchneme a na zápas v Kolíne sa už tešíme."

Ďalší zápas 3. hracieho dňa:

HC Oceláři Třinec - Severstal Čerepovec 4:3 (1:1, 0:2, 2:0).

Góly: 12. Růžička, 49. Trončinský, 51. Kreps, 59. Adamský - 16. Černov, 27. Brednikov, 36. Mons.

KANOISTIKA

Majstrovstvá SR v rýchlostnej kanoistike v Piešťanoch.

200 m:

Muži:

K1: 1. Martin Vajda (Tatran Karlova Ves) 36,497, 2. Juraj Tarr 36,682, 3. Denis Myšák (obaja ŠKP Bratislava) 37,029, ... 7. Peter Gelle (Dukla Trenčín) 39,702, 9. Erik Vlček (ŠKP Bratislava) 45,537

C1: 1. Rastislav Kohút 42,293, 2. Vincent Farkaš (obaja Dukla Trenčín) 43,192, 3. Roland Fekete (KCK Šamorín) 43,456

K2: 1. Juraj Tarr, Erik Vlček 32,641, 2. Tibor Linka, Denis Myšák (všetci ŠKP Bratislava) 33,041, 3. Andrej Wiebauer, Erik Noskovič (Tatran Karlova Ves) 33,081

C2: 1. Roland Fekete, Adam Gavenda (KCK Šamorín) 38,826, 2. Jakub Ďuriš, Michal Ďuriš (Dukla Trenčín) 38,886, 3. Daniel Biksadský, Marián Ostrčil (ŠKP Bratislava) 40,706

Ženy:

K1: 1. Ivana Kmeťová 39,715, 2. Martina Kohlová (obe ŠKP Bratislava) 40,055, 3. Lucia Mištinová (KRK Nováky) 42,215

K2: 1. Ivana Kmeťová, Martina Kohlová (ŠKP Bratislava) 37,828, 2. Lucia Mištinová, Simona Šamková (KRK Nováky) 39,208, 3. Veronika Danišová, Lucia Kvetáková (Dunajklub Kamzík Bratislava) 42,168

TENIS

Cincinnati

Dvojhra - 3. kolo (osemfinále), ženy

Serena Williamsová (USA-1) - Flavia Pennettová (Tal.-13) 6:2, 6:2, Simona Halepová (Rum.-2) - Lucie Šafářová (ČR-16) 6:4, 7:5, Agnieszka Radwanská (Poľ.-4) - Sabine Lisická (Nem.) 6:1, 6:1, Maria Šarapovová (Rus.-5) - Anastasia Pavľučenkovová (Rus.) 6:4, 7:6 (2)

Caroline Wozniacka (Dán.-12) - Angelique Kerberová (Nem.-6) 7:5, 6:2, Jelena Jankovičová (Srb.-8) - Sloane Stephensová (USA) 7:6 (4), 6:4, Ana Ivanovičová (Srb.-9) - Svetlana Kuznecovová (Rus.) 6:2, 2:6, 6:3, Elina Svitolinová (Ukr.) - Carla Suárezová-Navarrová (Šp.-15) 4:6, 6:4, 6:4

štvrťfinále:

Serena Williamsová (1-USA) - Jelena Jankovičová (8-Srb.) 6:1, 6:3, Caroline Wozniacka (Dán.-12) - Agnieszka Radwanská (Poľ.-4) 6:4, 7:6 (5)

Dvojhra - 3. kolo (osemfinále), muži

David Ferrer (6-Šp.) - Michail Južnyj (Rus.) 7:5, 6:0, Roger Federer (2-Švajč.) - Gael Monfils (Fr.) 6:4, 4:6, 6:3, Miloš Raonič (5-Kan.) - Steve Johnson (USA) 6:7 (7), 6:3, 7:6 (4), Tommy Robredo (16-Šp.) - Novak Djokovič (1-Srb.) 7:6 (6), 7:5

štvrťfinále:

Julien Benneteau (Fr.) - Stan Wawrinka (3-Švajč.) 1:6, 6:1, 6:2, Miloš Raonič (5-Kan.) - Fabio Fognini (15-Tal.) 6:1, 6:0

WTA v New Haven

dvojhra 1. kolo kvalifikácie:

Jana Čepelová (SR) - Anna-Lena Friedsamová (Nem.) 7:6 (7), 7:5

VOLEJBAL

Slovensko "20" - Rusko "20" 1:3 (-16, 18, -20, -23) - dodatkový set: 14:25

Zostava SR: Porubský, Petráš, Gavenda, Firkaľ, Tarabus, Ondrovič, libero Jančura (Hoďák, Malachovský, Mečiar, Lamanec, Jurko)

Slovensko "20" - Rusko "20" 1:3 (23, -17, -19, -17) - dodatkový set: 25:17

Zostava SR: Porubský, Petráš, Gavenda, Firkaľ, Tarabus, Ondrovič, libero Jančura (Mečiar, Lamanec, Jurko, Hoďák, Malachovský)

BEJZBAL

MLB

Boston - Houston 9:4, Miami - Arizona 5:4, New York Mets - Washington 1:4, Texas - Tampa Bay 3:6, St. Louis - San Diego 4:3, Colorado - Cincinnati 7:3, Atlanta - Los Angeles Dodgers 4:6, Detroit - Pittsburgh 5:2, Kansas City - Oakland 7:3, Chicago Cubs - Milwaukee 2:6

BASKETBAL

WNBA

Výsledky WNBA:

Indiana - New York 76:63

VODNÝ SLALOM

Kvalifikácia 5. záverečného kola Svetového pohára v slalome na divokej vode v nemeckom Augsburgu.

C1m: 1. Sideris Tasiadis (Nem.) 99,11 (0), 2. Matej Beňuš (SR) 99,85 (0), 3. Casey Eichfeld (USA) 101,09 (0), ...6. Alexander Slafkovský 101,46 (2), 7. Michal Martikán 102,17 (2), 19. Karol Rozmuš (všetci SR) 105,67 (0)

K1m: 1. Matheu Biazizzo (Fr.) 94,58 (0), 2. Samuel Hernanz (Špan.) 94,98 (0), 3. Sebastian Schubert (Nem.) 95,25 (0), ...10. Martin Halčin 97,78 (0), 19. Ján Šajbidor 98,74 (0), 21. Matúš Hujsa 98,96 (0)

C1ž: 1. Rosalyn Lawrenceová (Austr.) 122,34 (2), 2. Julia Schmidová (Rak.) 124,97 (4), 3. Monika Jančová (ČR) 127,56 (2)

K1ž: 1. Ricarda Funková (Nem.) 103,77 (0), 2. Emilie Ferová (Fr.) 105,05 (0), 3. Ursa Krageljová (Slovin.) 105,68 (0), ...7. Elena Kaliská 109,31 (0), 15. Jana Dukátová 111,34 (4), 25. Kristína Nevařilová (všetky SR) 113,29 (4)

C2: 1. Ladislav a Peter Škantárovci (SR) 108,74 (0), 2. David Florence - Richard Hounslow (Brit.) 109,15 (0), 3. Ondřej Karlovský - Jakub Jáně (ČR) 109,94 (0), ...17. Tomáš Kučera - Ján Bátik 116,58 (4)

VODNÉ LYŽOVANIE

Svetový šampionát v nórskom Telemarku.

Výsledky - wakeboarding:

1. Miroslav Hribik (SR) 70 bodov, 2. Langsholz (Nem.) 69, 3. Smith (JAR) 68

HÁDZANÁ

Súhrn piatkových stretnutí základných skupín na majstrovstvách Európy v hádzanej hráčov do 18 rokov v Poľsku (14. - 24. augusta 2014).

A-skupina (Gdansk): Island - Švédsko 24:24 (14:12), Švajčiarsko - Srbsko 21:21 (10:15)

B-skupina (Gdansk): Macedónsko - Španielsko 16:31 (8:11), Dánsko - Rusko 38:21 (14:10)

C-skupina (Gdynia): Maďarsko - Francúzsko 34:26 (19:15), Rumunsko - Chorvátsko 26:41 (13:19)

D-skupina (Gdynia): Česko - Nemecko 25:34 (9:19), Poľsko - Bielorusko 26:24 (10:9)

VOLEJBAL

Súhrn výsledkov piatkových stretnutí World Grand Prix volejbalistiek.

I. skupina:

G-skupina (Bangkok/Thaj.): Thajsko - Dominikánska republika 3:1 (17, 23, -20, 22), Brazília - USA 3:2 (-29, -22, 22, 19, 10)

H-skupina (Kaliningrad/Rus.): Turecko - Nemecko 1:3 (20, -34, -20, -22), Rusko - Taliansko 3:1 (-25, 19, 19, 18)

I-skupina (Makau): Japonsko - Srbsko 3:1 (17, -10, 17, 19),Čína - Kórejská republika 3:1 (-24, 18, 22, 19)

Final Four II. skupiny - Koszalin (Poľ.):

semifinále: Poľsko - Belgicko 0:3 (-19, -16, -15), Holandsko - Portoriko 3:1 (-22, 29, 20, 12)

Softbal

Výsledky piatkových stretnutí na majstrovstvách sveta žien v softbale v holandskom Haarleme.

A-skupina: Čína - Japonsko 0:4, Portoriko - Kanada 2:3, Kuba - Česko 3:6, Rusko - Nový Zéland 1:5

B-skupina: Austrália - Taiwan 2:1, Taliansko - Dominikánska republika 3:2, Veľká Británia - Botswana 3:5, USA - Holandsko 10:0

Najčítanejšie na SME Šport


Inzercia - Tlačové správy


  1. Najvyššie ocenenie štvrtýkrát pre Martinus
  2. Šokujúce: ako sa každý Slovák dokáže ľahko naučiť po anglicky
  3. Katarína (28): Z bývania na Nobelovej mám dobrý pocit
  4. Voda, kotol, vymknutie: Čo stoja najčastejšie domáce katastrofy?
  5. Žijú, lebo sa nevzdali. Príbehy ľudí bojujúcich za svoje zdravie
  6. Nový Volkswagen Arteon sa predstaví na bratislavskom autosalóne
  7. Last minute dovolenka sa dá kupiť výhodne už teraz
  8. Legendárna Štefánka opäť ožíva pod sieťou Pulitzer family
  9. Päť tipov, kam na predĺžený víkend v máji
  10. Inteligencia vo všetkom
  1. Podľa M. Borguľu je práca mestskej polície slabá a nedôsledná
  2. Znížená sadzba pri pôžičke v mBank už len štyri dni
  3. Odborníci poradia, komu sa oplatí využívať obnoviteľné zdroje
  4. Katarína (28): Z bývania na Nobelovej mám dobrý pocit
  5. Šokujúce: ako sa každý Slovák dokáže ľahko naučiť po anglicky
  6. Poslanci dnes dali jasne najavo, že plot na námestí nechcú
  7. HB Reavis so silnými výsledkami za rok 2016
  8. 3 šťavnaté spôsoby, ako povzbudiť výkon mozgu
  9. Najvyššie ocenenie štvrtýkrát pre Martinus
  10. Budúcnosť EÚ a inteligentných miest
  1. Legendárna Štefánka opäť ožíva pod sieťou Pulitzer family 11 136
  2. Last minute dovolenka sa dá kupiť výhodne už teraz 8 818
  3. Žijú, lebo sa nevzdali. Príbehy ľudí bojujúcich za svoje zdravie 6 870
  4. Päť tipov, kam na predĺžený víkend v máji 6 252
  5. 5 krokov k vlastnému bývaniu 5 540
  6. Nový Volkswagen Arteon sa predstaví na bratislavskom autosalóne 4 855
  7. Nové auto alebo radšej jazdenka? 9 rád pre správne rozhodnutie 4 103
  8. Voda, kotol, vymknutie: Čo stoja najčastejšie domáce katastrofy? 4 043
  9. Volvo V90 Cross Country je pripravené na každé dobrodružstvo 2 670
  10. Šokujúce: ako sa každý Slovák dokáže ľahko naučiť po anglicky 2 324

Hlavné správy zo Sme.sk

DOMOV

Polícia zasahuje u kotlebovcov, prehľadáva Mizíkovu kanceláriu

Poslanec je obvinený z extrémistických trestných činov.

DOMOV

ĽSNS chce ochrannú známku na dvojkríž Hlinkovej gardy

Štyri ochranné známky nemusí extrémistická strana dostať.

ŠPORT

Prečo Slováci nechcú prísť na MS? Na vine nie sú hráči, tvrdí Staňa

Hokejová reprezentácia nemá jediného hráča z NHL.

Neprehliadnite tiež

Koš má najväčšieho futbalového smoliara všetkých čias

Futbaloví priaznivci zápasu prvej triedy v okrese Prievidza sa stali svedkami nevídaného momentu.

Vypadol v Lige majstrov aj domácom pohári. Bayern prežíva výsledkovú krízu

Pre náš klub je príliš skoro takto končiť sezónu, povedal tréner Carlo Ancelotti.

Real v La Coruni nastrieľal poltucet gólov. Zidane po zápase: Isco bol vynikajúci

Myslím si, že v tomto období mám pravdepodobne najlepšiu formu v kariére, povedal Isco.

Karhan po prehre v derby so Slovanom: Bez emócií sa nedá hrať

Slovan sa víťazstvom v derby naladil na pondelkové finále Slovnaft Cupu.


Už ste čítali?

Domov NajnovšieNajčítanejšieDesktop