PRAHA. Slováci sa počas tohtoročného MS v hokeji predstavia v základnej skupine B v Ostrave. Slováci postupne nastúpia proti Dánsku, Bielorusku, Slovinsku, Nórsku, Fínsku, Rusku a USA.
Prvý zápas odohrajú v sobotu 2. mája už od 12:15.
piatok 1. mája:
A-skupina (Praha): Kanada - Lotyšsko (16.15), Česko - Švédsko (20.15)
B-skupina (Ostrava): USA - Fínsko (16.15), Rusko - Nórsko (20.15)
sobota 2. mája:
A-skupina (Praha): Švajčiarsko - Rakúsko (12.15), Francúzsko - Nemecko (16.15), Lotyšsko - Česko (20.15)
B-skupina (Ostrava): Slovensko - Dánsko (12.15), Bielorusko - Slovinsko (16.15), Nórsko - USA (20.15)
nedeľa 3. mája:
A-skupina (Praha): Rakúsko - Švédsko (12.15), Kanada - Nemecko (16.15), Francúzsko - Švajčiarsko (20.15)
B-skupina (Ostrava): Rusko - Slovinsko (12.15), Bielorusko - Slovensko (16.15), Dánsko - Fínsko (20:15)
pondelok 4. mája:
A-skupina (Praha): Lotyšsko - Švédsko (16.15), Kanada - Česko (20.15)
B-skupina (Ostrava): Rusko - USA (16.15), Nórsko - Fínsko (20.15)
utorok 5. mája:
A-skupina (Praha): Švajčiarsko - Nemecko (16.15), Rakúsko - Francúzsko (20.15)
B-skupina (Ostrava): Dánsko - Bielorusko (16.15), Slovensko - Slovinsko (20.15)
streda 6. mája:
A-skupina (Praha): Švajčiarsko - Lotyšsko (16.15), Švédsko - Kanada (20.15)
B-skupina (Ostrava): Rusko - Dánsko (16.15), Slovensko - Nórsko (20.15)
štvrtok 7. mája:
A-skupina (Praha): Česko - Francúzsko (16.15), Švédsko - Nemecko (20.15)
B-skupina (Ostrava): USA - Bielorusko (16.15), Fínsko - Slovinsko (20.15)
piatok 8. mája:
A-skupina (Praha): Česko - Rakúsko (16.15), Nemecko - Lotyšsko (20.15)
B-skupina (Ostrava): Slovinsko - Nórsko (16.15), USA - Dánsko (20.15)
sobota 9. mája:
A-skupina (Praha): Francúzsko - Kanada (12.15), Rakúsko - Lotyšsko (16.15), Švédsko - Švajčiarsko (20.15)
B-skupina (Ostrava): Bielorusko - Rusko (12.15), Fínsko - Slovensko (16.15), Dánsko - Nórsko (20.15)
nedeľa 10. mája:
A-skupina (Praha): Nemecko - Česko (16.15), Švajčiarsko - Kanada (20.15)
B-skupina (Ostrava): Slovinsko - USA (16.15), Slovensko - Rusko (20.15)
pondelok 11. mája:
A-skupina (Praha): Nemecko - Rakúsko (16.15), Švédsko - Francúzsko (20.15)
B-skupina (Ostrava): Fínsko - Bielorusko (16.15), Slovinsko - Dánsko (20.15)
utorok 12. mája:
A-skupina (Praha): Kanada - Rakúsko (12.15), Lotyšsko - Francúzsko (16.15), Česko - Švajčiarsko (20.15)
B-skupina (Ostrava): Nórsko - Bielorusko (12.15), USA - Slovensko (16.15), Fínsko - Rusko (20.15)
streda 13. mája:
voľný deň
štvrtok 14. mája:
štvrťfinále (Ostrava): 15.15 a 19.15
štvrťfinále (Praha): 16.15 a 20.15
piatok 15. mája:
voľný deň
sobota 16. mája (Praha):
semifinále 15.15 a 19.15
nedeľa 17. mája (Praha):
o 3. miesto (16.15), finále (20.45)