Slavii sa zranili štyria hráči v jednom zápase, Bílek musel dohrať

Jiří Bílek.
SITA|31. aug 2014 o 13:37

Vôbec som nemohol chodiť, povedal po stretnutí Bílek.

PRAHA. V sobotňajšom zápase 6. kola najvyššej českej futbalovej súťaže medzi domácou Mladou Boleslavou a Slaviou Praha (2:1) sa hosťom zranili štyria hráči, no indisponovaného Jiřího Bíleka už Slavia striedať nemohla. "Vôbec som nemohol chodiť," povedal po stretnutí Bílek.

Už v prvom polčase museli opustiť ihrisko najlepší strelec mužstva Milan Škoda a obranca Milan Nitrianský. Cez polčasovú prestávku sa na žalúdočné problémy sťažoval Jakub Petr.

"Cez polčas sa najviac na zdravotné problémy sťažoval Petr, ale potrebovali sme, aby ešte chvíľu vydržal," prezradil lodivod Slavie Miroslav Beránek, napokon ho však vystriedal. To sa stalo osudným pre Bíleka, ktorý si na začiatku druhej časti hry privodil výron.

Slavia prišla v priebehu jedného stretnutia o štyroch hráčov a mimo hry bol aj slovenský stredopoliar Martin Juhar, ktorý na zápas nenastúpil pre vysoké horúčky. "Úplne sa nám to zosypalo," citoval Beránka isport.cz.

Domov»Futbal»Ďalšie súťaže»Slavii sa zranili štyria hráči v jednom zápase, Bílek musel dohrať