Liverpool s Balotellim vyhral 3:0, Arsenal len remizoval 1:1 (tabuľka)

Sterling takto dal prvý gól Liverpoolu.
Sterling takto dal prvý gól Liverpoolu. (Autor: SITA/AP)
TASR|31. aug 2014 o 16:43

Škrtel nehral, pre problémy s nohou sa na trávniku neobjaví dva až tri týždne.

LONDÝN. Futbalisti FC Liverpool naplno bodovali v nedeľňajšom dueli 3. kola anglickej Premier League. Na ihrisku Tottenhamu Hotspur triumfovali hladko 3:0.

Otvorili skóre v 8. minúte, keď Jordan Henderson našiel krížnou prihrávkou voľného Raheema Sterlinga a ten bez problémov poslal loptu do siete.

Po Gerrardovej jedenástke uzavrel skóre Alberto Moreno, ktorého strela sa dostala za chrbát brankára Huga Llorisa po odrazení od žrde.

Za Liverpool premiérovo nastúpila už aj ich nová posila, útočník Mario Balotelli. Taliansky reprezentant strávil na ihrisku 61 minút.

Slovenský stopér Martin Škrtel v zostave hostí chýbal, pre problémy s nohou sa na trávniku neobjaví dva až tri týždne.

Arsenal si zo štadióna Leicesteru odviezol len remízu 1:1. O osude stretnutia rozhodlo úvodných 22 minút, keď padli oba góly. Najprv z kopačky Alexisa Sancheza, následne domáci vyrovnali po presnom zásahu Joseho Ullou.

Sumáre - 3. kolo:

Aston Villa - Hull City 2:1 (2:0)

Góly: 14. Agbonlahor, 36. Weimann - 74. Jelavič

Tottenham Hotspur - FC Liverpool 0:3 (0:1)

20. Burnley 3 0 1 2 1:4 1

Domov»Futbal»Anglicko»Liverpool s Balotellim vyhral 3:0, Arsenal len remizoval 1:1 (tabuľka)