US Open: Juniorka Schmiedlová postúpila, Mihalíková vypadla

Kristína Schmiedlová si zahrá aj v druhom kole juniorskej štvorhry na US Open.
Kristína Schmiedlová si zahrá aj v druhom kole juniorskej štvorhry na US Open. (Autor: Facebook Kristíny Schmiedlovej)
SITA|2. sep 2014 o 18:56

Kristína Schmiedlová s Viktóriou Kužmovou zdolali americko-egyptský pár Jessica Hoová, Sandra Samirová.

NEW YORK. Slovenské tenistky Viktória Kužmová a Kristína Schmiedlová nasadené ako siedme zvíťazili v utorňajšom zápase 1. kola štvorhry junioriek na US Open nad americko-egyptským tandemom Jessica Hoová, Sandra Samirová za 77 minút 7:5, 6:3.

Kvalifikantka Tereza Mihalíková prehrala v stretnutí 2. kola hlavnej súťaže dvojhry junioriek s domácou Raveenou Kingsleyovou za 95 minút 4:6, 5:7.

Dvojhra junioriek - 2. kolo

Raveena Kingsleyová (USA) - Tereza Mihalíková (SR) 6:4, 7:5 za 95 minút

Štvorhra junioriek - 1. kolo

Viktória Kužmová, Kristína Schmiedlová (SR-7) - Jessica Hoová, Sandra Samirová (USA/Egypt) 7:5, 6:3 za 77 minút

Miešaná štvorhra - štvrťfinále

Sania Mirzová, Bruno Soares (India/Braz.-1) - Katarina Srebotniková, Rohan Bopanna (Slovin./India-6) 7:5, 2:6, 10:5 (zápasový tajbrejk)

Čchan Jung-ťan, Ross Hutchins (Taiw./V. Brit.) - Květa Peschkeová, Marcin Matkowski (ČR/Poľ.) 6:3, 1:2 - skreč, Peschkeová a Matkowski odstúpili

Abigail Spearsová, Santiago González (USA/Mex.) - Cara Blacková, Leander Paes (Zimb./India-3) 6:4, 4:6, 10:8 (zápasový tajbrejk)

Taylor Townsendová, Donald Young (USA) - Ashleigh Bartyová, John Peers (Aus.) 2:6, 7:6 (3), 10:5 (zápasový tajbrejk)

Domov»Tenis»US Open: Juniorka Schmiedlová postúpila, Mihalíková vypadla