Štvorhra - štvrťfinále:
Benjamin Balleret, Alessandro Motti (Mon./Tal.-3) - Jozef Kovalík, Jan Mertl (SR/ČR) 6:1, 6:3 za 51 minút, Karol Beck, Igor Zelenay (SR) - Piotr Gadomski, Marek Michalička (Poľ./ČR) 6:4, 6:7 (3), 14:12 (zápasový tajbrejk) za 104 minút
Kia Korea Open, (dotácia 500 000 USD, tvrdý povrch), Dvojhra - 2. kolo:
Magdaléna Rybáriková (SR-4) - Yanina Wickmayerová (Belg.) 6:2, 6:2, Gibbsová (USA) - Danka Koviničová (Č. Hora) 1:6, 6:4, 7:6 (5), Maria Kirilenková (Rus.) - Klára Koukalová (ČR-3) 6:7 (4), 6:4, 6:0
TOKIO, Štvorhra - štvrťfinále: Raquel Kopsová-Jonesová, Abigail Spearsová (USA-2) - Dominika Cibulková, Kirsten Flipkensová (SR/Belg.) 6:3, 4:6, 13:11 (zápasový tajbrejk)
ATP World Tour 250 Moselle Open vo francúzskom Metz, dvojhra - osemfinále: David Goffin (8-Belg.) - Tobias Kamke (Nem.) 6:1, 6:3, Joao Sousa (6-Port.) - Igor Sijsling (Hol.) 6:3, 3:6, 7:6 (3), Philipp Kohlschreiber (3-Nem.) - Paolo Lorenzi (Tal.) 6:3, 7:5, Jan-Lennard Struff (Nem.) - Jeremy Chardy (5-Fr.) 6:7(5), 6:3, 6:4, Gael Monfils (2-Fr.) - Michal Przysiezny (Poľ.) 7:5, 6:1, Jerzy Janowicz (7-Poľ.) - Jarkko Nieminen (Fín.) 6:4, 6:4
ITF v americkom Albuquerque - dvojhra - 2. kolo (osemfinále)
Johanna Kontová (V. Brit.-3) - Nicole Vaidišová (ČR) 1:6, 6:1, 6:4
Futbal
Brazília, 22. kolo
Botafogo - Bahia 2:3, Coritiba - Sao Paulo 3:1, Cruzeiro - Atletico Paranaense 2:0, Figueirense - Criciuma 1:1, Palmeiras - Flamengo 2:2, Sport - Internacional 0:0, Vitoria - Fluminense 3:1
Prípravné zápasy mládeže
Česko "16" Slovensko "16" 1:2 (1:0)
Góly: 25. Šípek 61. Drobný, 75. Guláš
základná zostava SR 16: Baláži - Kočík, Moško, Špiriak, Kozlovský - Kudlička, Gduľa - Tomič, Livora, Guláš - Boženík
Švédsko 18 - Slovensko 18 1:1 (1:0)
Góly: 19. Olsson - 77. Benes
ďalší program SR 18:
20. septembra Slovensko "18" - Nórsko "18" (13.00, Bollnäs)
Ženy, 11. skupina I. fázy kvalifikácie ME 2015:
Bulharsko - Slovensko 2:7 (1:1)
Góly: 43. Bandevová, 64. Popadijnová - 54., 77. a 90.+2 Čopíková, 68. a 69. Nižňanská, 31. Švecová, 78. Moťovská
zostava SR 19: Chládeková - Kulová (39. Szalaiová), Moťovská (46. Nižňanská), Deszathová, Hviščová - Chrenková (74. Maslová), Čahojová, Lišková - Havranová, Čopíková, Švecová
ďalší výsledok: Rakúsko - Švajčiarsko 0:2 (0:1)
tabuľka 11. skupiny:
1. Švajčiarsko 3 3 0 0 16:0 9 - postup do II. fázy
2. Rakúsko 3 2 0 1 11:2 6 - postup do II. fázy
3. SLOVENSKO 3 1 0 2 7:10 3
4. Bulharsko 3 0 0 3 2:24 0
Hokej
Fínska liga
Espoo Blues - IFK Helsinki 3:2 pp a sn, Vaasan Sport - SaiPa Lappeenranta 2:5, TPS Turku - KalPa Kuopio 2:1
Švédska liga
Färjestad - MoDo Hockey 2:6, HV 71 - Frölunda 5:0, Skelleftea - Linkopings 4:1
Volejbal
Extraliga mužov - predhrávka 2. kola
VK Ekonóm SPU Nitra - VK MIRAD PU Prešov 0:3 (-13, -16, -20)
70 minút, rozhodovali: Juráček, Královič
MS volejbalistov v Poľsku:
G-skupina (Katovice): Francúzsko - Irán 3:2 (20, 23, -22, -19, 9)
Konečná tabuľka G-skupiny:
1. Francúzsko 2 2 0 6:2 5 - postup do semifinále
2. Nemecko 2 1 1 3:3 3 - postup do semifinále
3. Irán 2 0 2 2:6 1
H-skupina (Lodž): Poľsko - Rusko 3:2 (22, 22, -21, -22, 11)
Konečná tabuľka H-skupiny:
1. Poľsko 2 2 0 6:4 4 - postup do semifinále
2. Brazília 2 1 1 5:3 4 - postup do semifinále
3. Rusko 2 0 2 2:6 1
Ďalší program MS vo volejbale mužov: Sobota 20. septembra: o 5. miesto (Lodž): Irán - Rusko (13.40)
semifinále (Katovice): Francúzsko - Brazília (16.40), Nemecko - Poľsko (20.25)
Nedeľa 21. septembra: o 3. miesto (16.40, Katovice), finále (20.25, Katovice)
Basketbal
V úvodnom zápase 2. ročníka Rücon Cup-u.
Rücon 2014 Spišská Nová Ves - GOOD ANGELS Košice 50:93 (28:49) Najviac bodov: Jacková a Feketeová po 10, Slimáková 8 - Bär 30, Krivačevič 14, Hruščáková 12
Lyžovanie
Slovenská zjazdárka Petra Vlhová obsadila vo štvrtok 9. miesto v super G na podujatí FIS v alpských lyžiarskych disciplínach v čilskom stredisku El Colorado. Za víťaznou Francúzkou Jéromine Géroudetovou zaostala o 2,35 sekundy. Preteky boli súčasťou regionálneho okruhu South American Cup.
Bejzbal
MLB: Baltimore - Toronto 6:1, Pittsburgh - Boston 9:1, Atlanta - Boston 3:1, New York Mets - Miami 3:4, Tampa Bay - New York Yankees 2:3, Chicago Cubs - Cincinnati 3:1, Houston - Cleveland 0:2, Kansas City - Chicago White Sox 6:2, Minnesota - Detroit 8:4, St. Louis - Milwaukee 2:0, Los Angeles Angels - Seattle 5:0, Oakland - Texas 1:6, San Diego - Philadelphia 2:5, Colorado - Los Angeles Dodgers 16:2, Arizona - San Francisco 2:4
Curling
ME v mixoch v curlingu v dánskom Taarnby
B-skupina:
Slovensko - Česko 3:9 (0:1, 1:0, 0:3, 1:0, 0:3, 0:2, 1:0)
Streľba
51. majstrovstvá sveta vo všetkých zbraniach v španielskej Granade.
športová puška 3x20
juniorky (konečné poradie): 1. Pchej Žuej-ťiao (Čína) 455,8 b. - finálový juniorský svetový rekord (v kvalifikácii 582), 2. Nina Christenová (Švaj.) 453,8 (586), 3. Selina Gschwandtnerová (Nem.) 443,2 (581), ... 41. Klaudia Kolárovská (SR) 562
družstvá (konečné poradie): 1. Nemecko 1736, 2. Švajčiarsko 1735, 3. Čína 1731
veľkokalibrová pištoľ 30+30
muži (poradie po I. časti kvalifikácie): 1. Oleksandr Petriv (Ukr.) 297
družstvá (poradie po I. časti kvalifikácie) 1. Kórejská republika 871
športová pištoľ 30+30
juniori (poradie po I. časti kvalifikácie): 1. Alexander Chichkov (USA) 293
družstvá (poradie po I. časti kvalifikácie): 1. India 856
veľkokalibrová terčovnica 3x40
muži (eliminácia): 1. Odd Arne Brekne (Nór.) 1175
družstvá (konečné poradie): 1. Švajčiarsko 3511, 2. Francúzsko 3506, 3. Nórsko 3483
skeet
muži (poradie po II. časti kvalifikácie - 100 terčov): 1. Juan José Aramburu (Šp.) 99, ... 52. Filip Kucharovič 93, 94. Štefan Zemko (obaja SR)
88
družstvá (poradie po II. časti kvalifikácie): 1. Taliansko 290
juniori (poradie po II. časti kvalifikácie - 100 terčov): 1. Gabriele Rossetti (Tal.) 100, ... 6. Dominik Krčmár 95, 34. Peter Zemko (obaja SR) 88
družstvá (poradie po II. časti kvalifikácie): 1. Taliansko 288