Barcelona vyhrala v Levante 5:0, Messi nedal penaltu

Futbalisti Barcelony sa tešia z gólu.
Futbalisti Barcelony sa tešia z gólu. (Autor: TASR/AP)
TASR|21. sep 2014 o 14:09

Villarreal v domácom prostredí otočil zápas s Rayom Vallecano.

MADRID. Štvrtý zápas, štvrté víťazstvo. Barcelona v nedeľu vyhrala v Levante 5:0 a potvrdzuje svoj dobrý vstup do novej sezóny.

S dvanástimi bodmi a skóre 11:0 vedie tabuľku. O päť nedeľných gólov sa v nedeľu postarali Neymar, Rakitič, Ramirez, Pedro a Messi.

Lionel Messi navyše štyri minúty pred koncom prvého polčasu nepremenil pokutový kop, po ktorom hrala Barcelona až do konca zápasu presilovku.

Futbalisti Realu Sociedad San Sebastian prekvapujúco prehrali doma s Almériou 1:2.

Hostia viedli 2:0, domáci futbalisti, ktorí v tejto sezóne zdolali doma Real Madrid, už stihli v 85. minúte len skorigovať skóre zásluhou Carlosa Velu.

Sevilla vyhrala na pôde Cordoby 3:1 a vyskočila na čelo tabuľky s 10 bodmi. Druhá FC Barcelona, ktorá má ešte k dobru večerný zápas na pôde Levante, má zatiaľ 9 bodov.

Španielsko - La Liga - 4. kolo

Levante - FC Barcelona 0:5 (0:2)

Góly: 34. Neymar, 45. Rakitič, 57. Ramirez, 64. Pedro, 77. Messi, ČK: 42. Vyntra (Levante)

Levante: Fernandez - Lopez, Rodas, Vyntra, Garcia Aranda - Camarasa, Simao, Diop (61. M. Sissoko) - Casedesus, Barral (72. García), Morales (58. Ivanschitz)

Barcelona: Bravo - Alves, Mascherano, Mathieu, Alba - Rakitič, Busquets (62. Xavi), Iniesta (71. Roberto) - Pedro, Messi, Neymar (51. Ramirez)

San Sebastian - UD Almeria 1:2 (0:1)

Góly: 85. Vela - 30. vlastný de La Bella, 51. Dos Santos, ČK: 79. Dubarbier (Alméria)

FC Villarreal - Rayo Vallecano 4:2 (1:2)

Góly: 33. Espinosa, 62. Musacchio, 74. a 87. Vietto - 22. Kakuta, 29. Bueno

FC Cordoba - FC Sevilla 1:3 (0:1)

Góly: 83. Garcia - 8. a 88. Bacca (druhý z 11 m), 72. Mbia, 17.023 divákov.

Domov»Futbal»Španielsko»Barcelona vyhrala v Levante 5:0, Messi nedal penaltu