Sekera dvakrát asistoval, Carolina zdolala Buffalo 5:1

Andrej Sekera pred bránkou Buffala.
SITA|4. okt 2014 o 07:29

V bránke Montrealu odchytal proti Ottawe celý zápas Peter Budaj, z 26 striel dostal štyri góly.

NEW YORK. Obranca Andrej Sekera z Caroliny dosiahol dve asistencie v piatkovom prípravnom stretnutí pred začiatkom novej sezóny hokejovej NHL proti Buffalu.

V súboji proti svojmu bývalému zamestnávateľovi vyslal na bránku Michaela Neuvirtha päť striel, odohral necelých dvadsať minút.

Chicago bez Hossu

Sekera si pripísal aj dva plusové body a dve trestné minúty. V drese Sabres sa nepresadil Andrej Meszároš, ktorý strávil na ľade 22 minút a bol pri troch inkasovaných góloch svojho tímu. Hetrik dosiahol Elias Lindholm.

Brankár Peter Budaj inkasoval štyrikrát v zápase Montrealu proti Ottawe, Canadiens prehrali 3:4 po predĺžení. Budaj mal 26 úspešných zákrokov.

Chicago bez Mariána Hossu prehralo s New York Rangers 2:3 po samostatných nájazdoch, pričom o výsledku rozhodol až v deviatej sérii rozstrelu Ryan Malone.

Toronto ukončilo prípravu

Detroit nenastúpil v najsilnejšom zložení v Toronte, chýbali aj Slováci Tomáš Tatar a Tomáš Jurčo. Red Wings napokon podľahli domácim, pre ktorých to bol posledný prípravný duel, 1:5.

Prípravné obdobie ukončili aj hráči New York Islanders, s Bostonom na záver prehrali 1:6. V zápase absentovali Slováci Jaroslav Halák, Ľubomír Višňovský a Zdeno Chára.