Magnitogorsk zdolal Čeľabinsk 6:1, Jekaterinburg vyhral nad Jugrou

Hokejisti Magnitogorska počas minuloročného zápasu v Bratislave.
Hokejisti Magnitogorska počas minuloročného zápasu v Bratislave. (Autor: archív TASR)
SITA|13. okt 2014 o 17:47

V pondelok boli na programe ďalšie zápasy Kontinentálnej hokejovej ligy KHL.

MOSKVA. Hráči Metallurgu Magnitogorsk si v pondelkovom zápase Kontinentálnej hokejovej ligy (KHL) bez problémov na domácom klzisku poradili s Traktorom Čeľabinsk 6:1.

Postupne skórovali Antipin, Zaripov, Moziakin, Jakuceňa, Lee a Timkin. Za hostí iba upravil výsledok stretnutia v 57. minúte Quint.

Avtomobilist Jekaterinburg na vlastnom ľade zdolal Jugru Chanty-Mansijsk 1:0. O jediný presný zásah duelu sa v 32. minúte postaral Filipp Metľuk.

Hokejisti Ak Bars Kazaň zvíťazili nad Admiralom Vladivostok, ktorý trénuje Slovák Dušan Gregor, 4:3. Rozhodujúci gól dosiahol dve sekundy pred koncom riadneho hracieho času v oslabení Michail Varnakov.

SKA Petrohrad uspel v domácom zápase s Dinamom Riga 2:1. O góly víťaza sa postarali Artemij Panarin a Dinar Chafizullin, za hostí sa presadil Andris Džerinš.

Hokej - KHL - pondelok

Jekaterinburg - Chanty-Mansijsk 1:0 (0:0, 1:0, 0:0)

Gól: 32. Metľuk

Magnitogorsk - Čeľabinsk 6:1 (2:0, 3:0, 1:1)

Góly: 14. Antipin, 19. Zaripov, 25. Moziakin, 32. Jakuceňa, 38. Lee, 43. Timkin - 57. Quint

Kazaň - Vladivostok 4:3 (2:0, 1:2, 1:1)

Góly: 5. a 60. Varnakov, 17. Kornejev, 21. S. Kosticyn - 28. Vladislav Ušenin, 40. Jan Kolář, 49. Viačeslav Ušenin

Petrohrad - Dinamo Riga 2:1 (0:0, 1:0, 1:1)

Góly: 25. Panarin, 57. Chafizullin - 52. Džerinš

Domov»Hokej»KHL»Magnitogorsk zdolal Čeľabinsk 6:1, Jekaterinburg vyhral nad Jugrou