Lyžovanie: Po 1. kole slalomu SP na čele Kosteličová, Zuzulová nepostúpila

TASR|30. nov 2002 o 19:59

Aspen 30. novembra (TASR) - Mladá slovenská zjazdárka Veronika Zuzulová neuspela ani v druhom slalome sezóny Svetového pohára. Po tom, čo pred týždňom ...

Aspen 30. novembra (TASR) - Mladá slovenská zjazdárka Veronika Zuzulová neuspela ani v druhom slalome sezóny Svetového pohára. Po tom, čo pred týždňom v Park City 1. kolo nedokončila, v sobotu v inom americkom stredisku Aspen jej strata 3,11 na vedúcu pretekárku Chorvátku Janicu Kosteličovú bola príliš veľká na postup do najlepšej tridsiatky druhého kola.

Po prvej jazde bola na čele trojnásobná olympijská šampiónka a víťazka prvého slalomu zimy časom 47,28. Na druhej priečke figurovala s odstupom 17 stotín Švédka Anja Pärsonová, tretia bola Švajčiarka Sonja Nefová (+0,54).

ph

Domov»Zimné športy»Lyžovanie: Po 1. kole slalomu SP na čele Kosteličová, Zuzulová nepostúpila