HC Dukla Praha - 1. MHK Košice 32:22 v predohrávke 17. kola HIL

TASR|1. dec 2002 o 17:25

Praha 1. decembra (TASR) - Spoločná česko-slovenská súťaž v hádzanej mužov (HIL) mala v nedeľu na programe jedno predohrávané stretnutie 17. kola, v ...

Praha 1. decembra (TASR) - Spoločná česko-slovenská súťaž v hádzanej mužov (HIL) mala v nedeľu na programe jedno predohrávané stretnutie 17. kola, v ktorom HC Dukla Praha vyhrala nad 1. MHK Košice 32:22.

HC Dukla Praha - 1. MHK Košice 32:22 (17:12)

Najviac gólov: Zemánek 7, Nocár 6, Jícha 5 - Justus 5/2, Krak 4/2, 7 m hody: 0-5/4, vylúčení 6:4, rozhodovali: Dostál a Macharáček, 400 divákov.

Od 20. minúty prvého polčasu bola Dukla jasne lepšia, najmä v obrane a poslednýcnb 10 minút dostali príležitosť všetci hráči z lavičky.

mi vb

Domov»Halové športy»Hádzaná»HC Dukla Praha - 1. MHK Košice 32:22 v predohrávke 17. kola HIL