V závere padli za osem minút štyri góly, Liverpool vyhral 3:2

Raheem Sterling (vľavo) a Jordan Henderson sa tešia z vlastného gólu hráča Queens Park Rangers' Stevena Caulkera. (Autor: TASR/AP)
TASR|19. okt 2014 o 16:32

Slovenský reprezentačný obranca Martin Škrtel odohral celý zápas.

LONDÝN. Futbalisti Liverpoolu vyhrali v ligovom zápase s bláznivým koncom na pôde Queens Park Rangers 3:2.

V závere padli štyri góly v priebehu ôsmich minút. Liverpool viedol, ale v 87 minúte vyrovnal Vargas. V 90. minúte poslal hostí do vedenia Coutinho, ale o dve minúty bolo opäť vyrovnané vďaka Vargasovi. V 95. minúte zlomil hostí vlastný gól Caulkera.

Domáci mali kus smoly, dvakrát nastrelili brvno a dali si až dva vlastné góly. Slovenský reprezentačný obranca Martin Škrtel odohral celý zápas.

Queens Park Rangers - FC Liverpool 2:3 (0:0)

Góly: 87. a 90.+2 Vargas - 67. Dunne (vlastný), 90. Coutinho, 90+5. Caulker (vlastný)

0:1

1:1

1:2

2:3

Stoke City - Swansea City 2:1 (1:1)

Góly: 43. Charlie (11 m), 78. Walters - 34. Bony (11 m)

Domov»Ďalšie športy»V závere padli za osem minút štyri góly, Liverpool vyhral 3:2