Kucka s Janovom dobyli Veronu, Juventus stále bez prehry

TASR|26. okt 2014 o 17:04

Z výhry sa tešil aj FC Janov s Jurajom Kuckom po triumfe na ihrisku Chieva Verona 2:1.

RÍM. V nedeľnom zápase 8. kola talianskej futbalovej Serie A zvíťazil majster a líder tabuľky Juventus Turín nad Palerom 2:0.

V Turíne v 32. minúte našla presná prihrávka argentínskeho útočníka Carlosa Teveza nabiehajúceho Artura Vidala a ten strelou k vzdialenejšej žrdi otvoril skóre. V druhom polčase po rohu zvýšil na 2:0 Španiel Fernando Llorente a pripísal si premiérový presný zásah v najvyššej súťaži. "Stará dáma" má na konte sedem výhier a jednu remízu a na čele tabuľky 22 bodov.

Janovský FC zdolal Chievo Verona na jeho ihrisku 2:1. V drese hostí hral do 78. minúty slovenský reprezentant Juraj Kucka, ktorý videl po polhodine hry po súboji s fínskym stredopoliarom Perparim Hetemajom žltú kartu. Serie A - 8. kolo:

Chievo Verona FC Janov 1:2 (1:0)

Góly: 36. Zukanovič 72. Matri, 84. Pinilla, ČK: 73. Radovanovič (Verona), 11.000 divákov.