Zvolen naložil v Skalici debakel 8:2, Nitra - Piešťany 3:1

Útočník Lukáš Novák z Nitry (vpravo) dáva v 12. minúte gól brankárovi Piešťan Martinovi Šúrekovi v zápase 20. kola. (Autor: TASR)
TASR|2. nov 2014 o 20:07

Poprad si v nedeľu poradil so Žilinou 6:2 aj zásluhou hetriku Matúša Paločka.

BRATISLAVA. Košice zvíťazili v 20. kole extraligy nad Martinom 3:2 po predĺžení a vedú tabuľku so šesťbodovým náskokom pred Popradom, ktorý si v nedeľu poradil so Žilinou 6:2 aj zásluhou hetriku Matúša Paločka.

Piešťany nestačili na domácu Nitru a pripísali si už šiestu prehru v rade. Nitrania natiahli sériu víťazstiev na päť zápasov.

Na poslednom 10. mieste stále figuruje Skalica, ktorá v nedeľu utŕžila doma od Zvolena debakel 2:8.

HK Nitra - ŠHK 37 Piešťany 3:1 (1:0, 1:1, 1:0)

Góly: 12. L. Novák (Tománek, Stümpel), 25. Nádašdi (Tománek, L. Novák), 55. Štefanka (Nádašdi) - 37. Pašek (Románek, Haring)

Rozhodovali: Baluška, Bundil - Junek, Šefčík, vylúčení: 4:6, presilovky 1:0, oslabenia: 0:0, 2097 divákov

HK 36 Hant Skalica - HKM Zvolen 2:8 (0:2, 0:3, 2:3)

Góly: 52. J. Jurík (Bezúch, Drtina), 58. Rejžek (Šimíček, Stloukal) - 2. Puliš (Obdržálek), 9. Bagin (Obdržálek, Brabenec), 23. Pichnarčík (Škvaridlo), 24. Juraško (Brabenec, Obdržálek), 39. Pokovič (Hraško, L. Jurík), 44. Brabenec (Puliš, Bagin), 45. Hraško (Podkonický, Chovan), 47. Hraško (L. Jurík, Pokovič)

Rozhodovali: Konc - Orolin, Tvrdoň, vylúčení: 5:7, presilovky: 0:2, oslabenia: 0:2, striedanie: 45. Ďuriš za Romančíka (Skalica), 888 divákov

HK Poprad - MsHK DOXXbet Žilina 6:2 (2:1, 3:1, 1:0)

Góly: 11. Paločko (Kroták), 17. Suchý (Hvila, Bartečko), 22. Paločko, 32. Makovský (Takáč, Paločko), 36. Paločko (Takáč, Fabian), 49. Kroták (trestné strieľanie) - 12. S. Hudec (Kristek, Schroner), 35. Haluza (Procházka, Kristek)

Rozhodovali: Štefik - Bogdaň, Jobbágy, vylúčení: 0:5, presilovky: 1:0, oslabenia: 0:0, 1277 divákov

HC Košice - MHC Mountfield Martin 3:2 pp (0:0, 1:1, 1:1 - 1:0)

Góly: 40. Suja (Jánošík), 55. Bartoš (Štrbák, Spilar), 61. Jenčík (Bartoš, Černák) - 31. Lojek (Kolena), 53. Themár

Rozhodovali: Orolin - Gajan, Gavalier, vylúčení: 2:2, navyše: Themár (Martin) 10 minút+DKZ za nešportové správanie, presilovky: 0:0, oslabenia 0:0, 3106 divákov

HC´05 Banská Bystrica - Dukla Trenčín 2:1 (0:1, 0:0, 2:0)

Góly: 54. Kafka (Rosandič, White), 57. Bambúch (White) - 5. Gašparovič (Petrovický, Šišovský)

Rozhodovali: J. Konc - Holienka, Tvrdoň, vylúčení: 3:4, presilovky: 0:0, oslabenia: 0:0, 1406 divákov

Domov»Hokej»Slovensko»Zvolen naložil v Skalici debakel 8:2, Nitra - Piešťany 3:1