Manuel Coppola z Ceseny (vpravo) a Juraj Kucka.
Manuel Coppola z Ceseny (vpravo) a Juraj Kucka. (Autor: SITA/AP)
SITA|30. nov 2014 o 17:14

Výsledky nedeľňajších stretnutí 13. kola najvyššej talianskej futbalovej súťaže Serie A.

RÍM. V turínskom derby medzi Juventusom a FC sa zrodilo víťazstvo domácich 2:1. O triumfe oslabenej "starej dámy" rozhodol gólom v tretej minúte nadstaveného času krásnou strelou Andrea Pirlo (na videu cca v 2:40 minúte).

AC Miláno - Udinese 2:0 (0:0)

Góly: 65. a 75. J. Ménez (prvý z pok. kopu), ČK: 71. M. Essien po druhej ŽK - 62. Domizzi

Cagliari - Fiorentina 0:4 (0:1)

Góly: 17. a 55. M. Fernández, 69. M. Gómez, 74. Cuadrado

Cesena - FC Janov 0:3 (0:3)

Góly: 4. Matri, 7. Antonelli, 43. Volta (vlastný)

Juraj Kucka (FC Janov) odohral celý duel

Empoli - Atalanta Bergamo 0:0

Palermo - Parma 2:1 (1:1)

Góly: 37. Dybala, 73. Barreto - 40. Palladino, ČK: 90. Baretto po druhej ŽK - 80. Felipe po druhej ŽK

Juventus Turín - FC Turín 2:1 (1:1)

Góly: 15. Vidal (11m), 90.+3 Pirlo - 22. Peres, ČK: 78. Lichsteiner (Juventus)

AS Rím - Inter Miláno 4:2 (1:1)

Góly: 60. a 90.+ Pjanič, 21. Gervinho, 47. Holebas - 36. Ranocchia, 57. P. Osvaldo

Domov»Futbal»Taliansko»Pirlo krásne rozhodol v nadstavení, Pjanič dvoma gólmi o výhre AS nad Interom 4:2