TH: 33/22 - 46/35, fauly: 31 - 29, trojky: 4 - 2, rozhodovali: Šarišský, Karniš a Holländer
ŠBK Šamorín - Good Angels Košice 56:91 (14:29, 17:14, 14:19, 11:29)
Najviac bodov: Vyňuchalová 17, Slamová 13, Csóková 9 - Z. Žirková 18, Krivačevičová 15, Bálintová 13
TH: 16/14 - 27/16, fauly: 25 - 22, trojky: 4 - 3, rozhodovali: Margala, R. Hricišin a Čeppan
BK ŠKP 08 Banská Bystrica - BK Slovan Bratislava 68:55 (16:7, 17:23, 17:16, 18:9)
Najviac bodov: Striešová 20, Mištinová 12, Dubeňová 11 - Kalafutová 17, Hujsiová 12, Marcová a Riecka po 8
TH: 11/10 - 16/9, fauly: 17 - 15, trojky: 4 - 2, rozhodovali: Turčin, Macura a Turček
Súhrn výsledkov sobotňajších stretnutí 19. kola ligy mužov 2014/2015:
BK 04 AC LB Spišská Nová Ves - MBK Handlová 75:81 (18:21, 20:22, 16:21, 21:17)
Najviac bodov: Brown 21, Pipiška 20, Krajňák 15 - Drezga 22, Savič 14, Purifoy a Djurišič po 12
TH: 18/8 - 19/14, fauly: 23 - 20, trojky: 7 - 7, rozhodovali: Tomašovič, Perečinský a Doušek
Eucos Levickí Patrioti - BC Prievidza 61:101 (13:25, 17:25, 15:31, 16:20)
Najviac bodov: Webster 21, Igrutinovič 10, Agho 9 - Batina 22, Marič 17, Jašš 14
TH: 25/20 - 27/20, fauly: 24 - 24, trojky: 1 - 9, rozhodovali: Kúkelčík, Kovalčík a Miroslav Matejčík
BK Inter Incheba Bratislava - Iskra Svit 107:63 (29:20, 25:14, 26:17, 27:12)
Najviac bodov: Miloševič 23, Babič 17, O. Starosta a Bílik po 13 - Smith 19, Berkis 18, Fouch 8
TH: 23/19 - 15/11, fauly: 16 - 20, trojky: 12 - 8, rozhodovali: Gabara, Pipíška a Hančík
MBK SPU Nitra - VŠEMvs Karlovka Bratislava 79:92 (18:26, 20:17, 18:19, 23:30)
Najviac bodov: Ward 21, Novysedlák 16, Vido 14 - Hoferica 23, Žilík 18, Bečarik 15
TH: 10/8 - 32/24, fauly: 26 - 16, trojky: 9 - 8, rozhodovali: Fuska, Lamoš a Sirotský
Hádzaná
Extraliga mužov 2014/2015 - 15. kolo - sobota:
HK Agro Topoľčany - Tatran Prešov 20:29 (6:12)
Najviac gólov: Kucharik 5, Polakovič a Ivanicja po 3 - T. Urban 8/3, Rábek 4, Kopčo, D. Krok, Krištopans, Číp a Antl po 3
Pok. hody: 3/1 - 6/3, vylúčení: 4 - 5, rozhodovali: Mandák a M. Rudinský, 680 divákov
1. MHK Košice - HC Sporta Hlohovec 28:35 (15:15)
Najviac gólov: Pecha 6/1, Kučer a Ľoch po 5 - F. Zaťko 7/3, Ľ. Ďuriš a Dudáš po 6
Pok. hody: 2/1 - 4/4, vylúčení: 4 - 3, ČK: 22. tréner Lipták (Hlohovec), rozhodovali: Klus a Cipov, 200 divákov
MŠK Považská Bystrica - HáO Slovan Modra 29:14 (15:7)
Najviac gólov: Vallo 7, Firit 5, Sapák, Adamčík po 3, Dyba 3/1 - D. Stachovič 4, Vengh 3, Kintler 2/2
Pok. hody: 2/1 - 3/2, vylúčení: 3 - 2, rozhodovali: Varga a J. Volentics, 300 divákov
MHáK Martin - ŠKP Bratislava 27:28 (12:15)
Najviac gólov: Buvala 12/5, L. Bíro 8/4 - Bohunický 7, Zechmeister 5, Kysel 4
Pok. hody: 9/9 - 2/1, vylúčení: 2 - 4, rozhodovali: Gedeon a Vydra, 210 divákov
Výsledky sobotňajších stretnutí I. fázy kvalifikácie o postup na MS 2015 v hádzanej žien v Dánsku:
1. skupina (Zürich/Švaj.):
Slovinsko - Bielorusko 35:33 (17:18)
Švajčiarsko - Grécko 36:22 (16:11)
Konečné poradie: 1. Slovinsko 6 bodov, 2. Bielorusko 4, 3. Švajčiarsko 2, 4. Grécko 0
2. skupina (Stockerau/Rak.):
Portugalsko - Izrael 40:17 (20:8)
Turecko - Rakúsko 24:32 (11:15)
Konečné poradie: 1. Rakúsko 6, 2. Turecko 4, 3. Portugalsko 2, 4. Izrael 0
3. skupina:
Macedónsko - Island 22:28 (11:12)
Konečné poradie: 1. Island 8, 2. Taliansko 4, 3. Macedónsko 0
Volejbal
Súhrn výsledkov sobotňajších stretnutí 18. kola extraligy mužov:
TJ Spartak Myjava - COP Trenčín 1:3 (-19, -22, 18, -19)
115 min, rozhodovali: Daruľa a Čuntala
VK KDS Šport Košice - VKM Stará Ľubovňa 3:1 (-20, 21, 26, 22)
107 min, rozhodovali: Fiľo a Niklová
VK Prievidza - Spartak VKP Komárno 2:3 (24, -29, -21, 18, -12)
116 min, rozhodovali: Vaško a Andrejčák
VK Slávia Svidník - VK Ekonóm SPU Nitra 3:0 (20, 18, 16)
71 min, rozhodovali: Tiňo a Sluk
VK MIRAD PU Prešov - ŠK Chemes Humenné 3:2 (23, -21, -21, 24, 13)
135 min, rozhodovali: Servický a Porvazník
Súhrn výsledkov sobotňajších zápasov 13. kola extraligy žien:
VK Slávia EU Bratislava - KV MŠK Oktan Kežmarok 3:0 (15, 14, 10)
61 min, rozhodovali: Pivarček a Sarka
SVK DDK-LED Senica - Volley project UKF Nitra 0:3 (-19, -19, -14)
65 min, rozhodovali: I. Sloboda a Tiršel
VŠK Paneurópa - COP Nitra 3:0 (22, 19, 23)
77 min, rozhodovali: Svorenčík a Viktoríni-Lisá
Bratislavský volejbalový klub - Dobré zo Slovenska Prešov 3:0 (12, 10, 7)
58 min, rozhodovali: Smolko a Gerboc
VTC Pezinok - VK Spišská Nová Ves 0:3 (-25, -14, -17)
71 min, rozhodovali: Královič a Szász
Cyklistika
Slovenská reprezentantka v dráhovej cyklistike Alžbeta Pavlendová obsadila 9. miesto v scratchi na druhých pretekoch Svetového pohára na olympijskom velodrome v Londýne. V britskej metropole zaostala za víťaznou Jannie Milenou Saldovou z Kolumbie o jedno kolo.
Muži:
Stíhacie preteky družstiev: 1. Veľká Británia (Burke, Christian, Doull, A. Tennant), 2. Nový Zéland, 3. Dánsko
Tímový šprint: 1. Nemecko (Eilers, Forstemann, Enders), 2. Team Jayco-Als, 3. Nový Zéland
Bodovacie preteky: 1. Eloy Teruel (Šp.) 43 bodov, 2. Kenny de Ketele (Belg.) 34, 3. Eduardo Sepulveda (Arg.) 31
Ženy:
Scratch: 1. Jannie Milena Salcedová-Zambranová (Kol.), 2. Lauren Stephensová (USA), 3. Katarzyna Pawlowská (Poľ.), ... 9. Alžbeta Pavlendová (SR) obe -1 kolo
Tímový šprint: 1. Čína (Čang Tian-či, Kung Ťin-ťie), 2. Nemecko, 3. Rusko
Stíhacie preteky družstiev: 1. Veľká Británia (Archibaldová, Trottová, Barkerová, Horneová), 2. Austrália, 3. Kanada