Hokej
Pohár Prvého kanála v Soši v rámci Euro Hockey Tour:
SOČI
Rusko - Fínsko 2:0 (1:0, 0:0, 1:0)
Góly: 20. J. Medvedev (Zaripov), 60. Plotnikov (Kovaľčuk)
Vylúčení: 5:5 na 2 min, presilovky: 1:0, oslabenia: 0:0, rozhodovali: Pešina, Fraňo (obaja ČR) - Sadovnikov, Zacharenkov (obaja Rus.), 12 000 divákov
PRAHA
Česko - Švédsko 4:6 (2:0, 2:3, 0:3)
Góly: 14. Jan Kovář (Radil, Zaťovič), 14. Birner (Horák), 24. Červenka (Klepiš, Zámorský), 36. O. Němec (Krajíček, Červenka) - 31. Hersley (Omark), 31. Hersley, 32. Fransson (Omark), 44. Fransson (Hersley), 55. Janmark-Nylén (Junland), 57. Johnson (Sjögren)
Vylúčení: 4:2 na 2 min, navyše: Rahimi (Švéd.) 5+DKZ za zásah do oblasti hlavy a krku, presilovky: 1:1, oslabenia: 0:0, rozhodovali: Burchell (Kan.), Levonen (Fín.) - Lhotský (ČR), Suominen (Fín.), 16 348 divákov
Nemecko
Hamburg - Mníchov 2:1
Snoubording
Preteky Svetového pohára v rakúskom Montafone
Paralelný slalom, muži: 1. Roland Fischnaller (Tal.), 2. Žan Košir (Slovin.), 3. Mirko Felicetti (Tal.), 4. Benjamin Karl (Rak.), 5. Aaron March (Tal.), 6. Lukas Mathies (Rak.)
Ženy: 1. Sabine Schöffmannová (Rak.), 2. Amelie Koberová (Nem.), 3. Alena Zavarzinová (Rus.), 4. Hilde-Katrine Engeliová (Nór.), 5. Julia Dujmovitsová, 6. Marion Kreinerová (obe Rak.)
Futbal
Grécko, 15. kolo: PAS Giannina - PAOK Solún 3:0, Xanthi - Panathinaikos 4:2
Turecko, pohár:
Besiktas Istanbul - Rizespor 0:1 - Filip Hološko (Rizespor) nefiguruje v zápise o stretnutí, Adana Demirspor - Sariyer 1:0, Ankaragücü - Sivas 4 Eylül 1:1, Trabzonspor - Akhisar Belediye 0:0
Holandsko, pohár, osemfinále (hralo sa na jeden zápas)
Ajax Amsterdam - Vitesse Arnhem 0:4, do štvrťfinále postúpilo Vitesse, Excelsior Rotterdam - Breda 6:0, do štvrťfinále postúpil Excelsior
Portugalsko - pohár - osemfinále (hralo sa na jeden zápas)
Benfica Lisabon - Braga 1:2 (1:0)
Hádzaná
SEHA liga - dohrávka 7. kola
Tatran Prešov - Meškov Brest 26:22 (12:12)
Najviac gólov: Rábek 9, Antl 6/3, Krištopans a Furlan po 3 - Rutenka 7, Vukič 4. Vylúčení: 5 - 2, 7 m hody: 4/4 - 2/5.
Volejbal
15. kolo extraligy žien: VTC Pezinok - VK Slávia EU Bratislava 1:3 (-17, -12, 21, -16)
4. kolo skupinovej fázy Ligy majstrov mužov
B-skupina:
Lokomotiv Novosibirsk (Rus.) - Jastrzebski Wegiel (Poľ.) 3:0 (16, 23, 15)
Marek Union-Ivkoni Dupnica (Bul.) - CAI Teruel (Šp.) 0:3 (-21, -23, -23)
C-skupina:
Berlín Recycling Volleys (Nem.) - Asseco Resovia Rzeszów (Poľ.) 2:3 (-19, -20, 21, 17, -10)
D-skupina:
Olympiakos Pireus (Gréc.) - VfB Friedrichshafen (Nem.) 0:3 (-22, -23, -18)
Basketbal
Výsledky stretnutí 7. kola Euroligy žien
A-skupina: Jekaterinburg - Kursk 77:78 (17:22, 20:26, 25:18, 15:12), Krakov (Poľ.) - Galatasaray Istanbul 53:64 (15:16, 6:18, 15:17, 17:13)
Tabuľka:
1. Jekaterinburg 6 5 1 442:381 11
2. Kursk 6 5 1 451:416 11
3. USK Praha 6 4 2 431:382 10
4. Montpellier 6 3 3 390:402 9
5. Krakov 6 2 4 382:386 8
6. Galatasaray 6 1 5 368:408 7
7. Košice 6 1 5 351:440 7
10. kolo Euroligy mužov
A-skupina:
Real Madrid (Šp.) - Anadolu Efes Istanbul (Tur.) 90:70 (25:25, 22:18, 22:18, 21:9)
B-skupina:
CSKA Moskva (Rus.) - Limoges Cercle Saint-Pierre (Fr.) 88:56 (29:17, 16:10, 17:16, 26:13)
Maccabi Electra Tel Aviv (Izr.) - Unicaja Málaga (Šp.) 81:73 (26:22, 15:15, 17:17, 23:19)
C-skupina:
PGE Turów Zgorzelec (Poľ.) - EA7 Emporio Armani Miláno (Tal.) 96:101 (17:22, 22:25, 27:25, 30:29)
D-skupina:
Galatasaray Istanbul (Tur.) - Olympiakos Pireus (Gréc.) 79:74 (20:18, 16:20, 21:12, 22:24)
Valencia Basket (Šp.) - Neptunas Klaipeda (Lit.) 103:65 (28:17, 24:14, 23:18, 28:16)