Mak dal gól, po výhre nad Platanias povedal: Zahrali sme to takticky

Mak.
Mak. (Autor: archív SITA)
TASR|19. jan 2015 o 13:51

Futbalisti PAOK Solún zaostávajú v za lídrom gréckej ligy Olympiakosom Pireus dva body.

SOLÚN. Vo víkendovom zápase 19. kola ale solúnske mužstvo, za ktoré odohral celý zápas slovenský reprezentant Róbert Mak, zdolalo Platanias 1:0 a nedovolilo Olympiakosu zveľadiť náskok.

"V prvom polčase sme hrali dobre. Dali sme gól, vypracovali sme si šance. Po zmene strán sa nám až tak veľmi nedarilo, ale umnou taktickou hrou sme dotiahli zápas do víťazného konca," uviedol pre jeho oficiálny web Mak, ktorý podal aktívny výkon a v druhom polčase mohol skórovať, jeho strele ale chýbali iba centimetre.

Na PAOK teraz čaká dvojtýždňová prestávka, keďže cez víkend má voľno. Mal hrať proti Niki Volos, ale ten pre finančné problémy odstúpil zo súťaže. "Tréningy budú, ale budeme mať voľnejší režim," dodal slovenský futbalista.

Domov»Futbal»Ďalšie súťaže»Mak dal gól, po výhre nad Platanias povedal: Zahrali sme to takticky