AC Miláno prehralo s Laziom dvakrát po sebe, teraz vypadlo z pohára

Lucas Biglia zahráva pokutový kop. Strelil z neho jediný gól zápasu.
Lucas Biglia zahráva pokutový kop. Strelil z neho jediný gól zápasu. (Autor: SITA/AP)
SITA|27. jan 2015 o 23:03

Jediný gól zápasu strelil z pokutového kopu Lucas Biglia.

MILÁNO. Futbalisti Lazia Rím sa stali prvými semifinalistami Talianskeho pohára. V utorkovom štvrťfinálovom dueli na San Sire zdolali domáce AC Miláno tesne 1:0 a slávili postup. Jediný gól súboja strelil v 38. minúte z pokutového kopu argentínsky stredopoliar Lucas Biglia, ktorý potrestal ruku Michelangela Albertazziho vo vlastnej šestnástke.

Lazio pritom hralo vyše polčas s 10 hráčmi, tesne pred prestávkou totiž dostal po druhej žltej červenú kartu stopér hostí Lorik Cana.

Rossoneri nedokázali v druhom polčase zúročiť početnú prevahu a zaznamenali tak ďalšiu krutú prehru, ktorá ešte viac prehĺbila ich hernú krízu. Milánčania, ktorí podľahli Laziu aj v sobotu v Serii A (1:3), zaznamenali v januári tri prehry a jednu remízu.

Gól Lucasa Bigliu.

Taliansky pohár - štvrťfinále (na jeden zápas):

AC Miláno - Lazio Rím 0:1 (0:1)

Gól: 38. Biglia (z pok. kopu), ČK: 45. Cana (Lazio) po 2. ŽK, 9672 divákov

Domov»Futbal»Taliansko»AC Miláno prehralo s Laziom dvakrát po sebe, teraz vypadlo z pohára