Novokuzneck vyhral nad Vladivostokom po samostatných nájazdoch

V bráne Novokuznecka nastúpil od začiatku stretnutia Rafael Khakimov. Duel napokon nedochytal, v 16. minúte ho po troch góloch vystriedal Andrei Kareyev. (Autor: SITA)
TASR|29. jan 2015 o 15:50

Rozhodujúci samostatný nájazd premenil Ryan Stoa.

MOSKVA. Hokejisti Novokuznecku po predchádzajúcich dvoch prehrách dokázali znovu zvíťaziť. Vo štvrtkovom zápase triumfovali na domácom ľade nad Admiralom Vladivostok 5:4 po samostatných nájazdoch.

Rozhodujúci gól v rozstrele dal Ryan Stoa.

KHL - štvrtok:

Novokuzneck - Vladivostok 5:4 sn (2:3, 2:0, 0:1 - 0:0, 1:0)

Góly: 10. M. Plotnikov (Mitriakov), 20. Kaprizov, 22. Kaprizov (A. Galimov, Fairchild), 30. Komaristyj (Turukin, Plotnikov), rozhodujúci sam. nájazd Stoa - 11. K. Sokolov (Gynge), 14. Vladislav Ušenin (Zemčionok), 16. Bergfors (Wandell, Lisin), 60. Heshka (Kolář, I. Zubov)

Novosibirsk - Chabarovsk 4:1 (0:0, 3:1, 1:0)

Góly: 32. Vorošilo (V. Bobrov), 36. Kopejkin (Ullström, Hersley), 39. Koskiranta (Kugryšev, V. Belov), 51. Ožiganov (Ullström) - 35. Litovčenko (Pereťagin, Baškirov)

Nižnekamsk - Togliatti 4:3 sn (1:1, 2:1, 0:1 - 0:0, 1:0)

Góly: 10. J. Aľševskij (P. Kulikov, Jevsejenkov), 32. Riasenskij (S. Aľševskij, Milovzorov), 39. Anderson (Žukov), rozhodujúci sam. nájazd Milovzorov - 17. Belousov (z tr. strieľania), 30. Šarov (Zatovič, Bočarov), 59. Golubev (Hunkes, Černikov)