Majstrami Slovenska v behu na lyžiach sa stali Bajčičák a Segečová

Martin Bajčičák má už 38 rokov. Vlani Slovensko reprezentoval na olympijských hrách v Soči. Na domácich majstrovstvách bol opäť najrýchlejší. (Autor: TASR)
TASR|7. feb 2015 o 15:55

V nedeľu je na Skalke na programe šprint klasickou technikou.

SKALKA. Martin Bajčičák a Eva Segečová triumfovali v sobotu v dištančných pretekoch v rámci I. časti majstrovstiev Slovenska v behu na lyžiach na Skalke pri Kremnici.

Skúsený 38-ročný Bajčičák triumfoval na 15 km dlhej trati klasickou technikou časom 39:41,9 min pred reprezentačným kolegom Petrom Mlynárom a Andrejom Segečom.

Segečová dosiahla na 10 km klasicky čas 34:15,5. Druhá skončila s viac ako 20-sekundovým mankom Lucia Matušková.

3. Katarína Krišicová (ŠKP Banská Bystrica) 35:04,4

Domov»Zimné športy»Majstrami Slovenska v behu na lyžiach sa stali Bajčičák a Segečová