Willem II Tilburg - Heracles Almelo 3:0
Go Ahead Eagles Deventer - Ajax Amsterdam 1:2
Groningen - Alkmaar 2:4 /A. Rusnák (Groningen) hral do 64. min/
Švajčiarsko - 19. kolo:
FC Thun - FC Aarau 1:1
Grasshoppers Zürich - FC Bazilej 2:4
Zápas FC Vaduz - FC Sion odložili
Grécko - 23. kolo:
Panionios - Kerkyra 0:0
Panathinaikos Atény - Panetolikos 1:0
Platanias - Panthrakikos 2:0
PAOK Solún - Olympiakos Pireus 0:0 (za domácich R. Mak celý zápas + ŽK)
Belgicko - 25. kolo:
Kortrijk - FC Bruggy 2:0
Cercle Bruggy - Anderlecht Brusel 0:2
KRC Genk - KVRS Waasland-Beveren 1:0
Španielsko - II. liga, 24. kolo:
Zaragoza - Barcelona B 4:0
Santander - Valladolid 1:4
Llagostera - Huelva 1:0
Alcorcon - Mirandes 2:2
Lugo - Las Palmas 2:1
Gijón - Albacete 2:1
Mallorca - Leganés 0:2
Numancia - Sabadell 3:0
Betis Sevilla - Ponferradina 1:1
Tenerife - Girona 0:1
Zápas Alaves - Osasuna odložili
Nemecko - II. liga, 20. kolo:
Braunschweig - Kaiserslautern 0:2
FSV Frankfurt - Norimberg 2:1 - Jakub Sylvestr (Norimberg) hral do 58. min
Karlsruhe - Düsseldorf 1:1
Prípravné zápasy:
MFK Frýdek-Místek - ŽP Šport Podbrezová 3:1 (1:1)
Góly: 22. Matúš, 63. Literák, 86. Jurišič 38. Richnák
FK Senica - Spartacus Nyíregyháza 0:1 (0:1)
Gól: 39. Halenár
FC Mordovia Saransk - AS Trenčín 1:1 (1:0)
Gól AS: Van Kessel
FC Nasaf Quarši (Uzb.) - FC ViOn Zlaté Moravce 1:0 (0:0)
TENIS
Quito (494 310 USD, antuka) - semifinále dvojhry:
Feliciano López (Šp.-1) - Fernando Verdasco (Šp.-3) 7:6 (5), 7:6 (1)
Víctor Estrella Burgos (Dom. rep.-8) - Thomaz Bellucci (Braz.-6) 7:6 (5), 7:5
Quito (494 310 USD, antuka) - finále dvojhry:
Victor Estrella (8-Dom. rep.) - Feliciano Lopez (1-Šp.) 6:2, 6:7 (5), 7:6 (5)
Quito (494 310 USD, antuka) - finále štvorhry:
Gero Kretschmer, Alexander Satschko (Nem.) - Víctor Estrella Burgos, Joao Souza (Dom. rep./Braz.) 7:5, 7:6 (3)
Montpellier (494 310 USD, tvrdý povrch) - finále dvojhry:
Richard Gasquet (4-Fr.) - Jerzy Janowicz (5-Poľ.) 3:0 - Janowicz skreč
Montpellier (494 310 USD, tvrdý povrch) - finále štvorhry:
Marcus Daniell, Arťom Sitak (N. Zél.) - Dominic Inglot, Florin Mergea (V. Brit./Rum.-1) 3:6, 6:4, 16:14 (zápasový tajbrejk)
Záhreb (494 310 USD, tvrdý povrch - finále dvojhry:
Guillermo Garcia-Lopez (3-Šp.) - Andreas Seppi (5-Tal.) 7:6 (4), 6:3
Záhreb (494 310 USD, tvrdý povrch - finále štvorhry:
Marin Draganja, Henri Kontinen (Chor./Fín.-2) - Fabrice Martin, Purav Raja (Fr./India) 6:4, 6:4
Rotterdam (1 600 855 eur, tvrdý povrch) - 2. kolo kvalifikácie:
Édouard Roger-Vasselin (Fr.) - Norbert Gombos (SR) 6:0, 6:4
Pohár federácie - I. kolo II. svetovej skupiny:
ŠVÉDSKO - ŠVAJČIARSKO 1:3
Rebecca Petersonová - Timea Bacsinszká 6:7 (4), 0:6
Johanna Larssonová - Belinda Bencicová 1:6, 2:6
Johanna Larssonová - Timea Bacsinszká 3:6, 6:7 (5)
Rebecca Petersonová - Belinda Bencicová / zápas zrušili
Johanna Larssonová, Rebecca Petersonová - Viktorija Golubicová, Xenia Knollová 5:7, 6:2, 10:5 (zápasový tajbrejk)
RUMUNSKO - ŠPANIELSKO 3:2
Simona Halepová - Silvia Solerová-Espinosová 6:2, 6:1
Irina-Camelia Begová - Garbine Muguruzová-Blancová 3:6, 2:6
Simona Halepová - Garbine Muguruzová-Blancová 4:6, 3:6
Irina-Camelia Begová - Silvia Solerová-Espinosová 6:2, 6:4
Irina-Camielia Begová, Monica Niculescová - Garbine Muguruzová-Blancová, Anabel Medinová-Garriguesová 5:7, 6:3, 6:2
ARGENTÍNA - USA 1:4
Paula Ormaecheová - Venus Williamsová 3:6, 2:6
María Irigoyenová - Serena Williamsová 5:7, 0:6
Paula Ormaecheová - CoCo Vandeweghová 6:4, 6:4
María Irigoyenová - Venus Williamsová 1:6, 4:6
Tatiana Buová, Nadia Podoroská - Taylor Townsendová, CoCo Vandeweghová 2:6, 3:6
Pohár federácie - I. skupina americkej zóny:
O POSTUP DO PLAYOFF O II. SVETOVÚ SKUPINU:
Brazília - Paraguaj 1:2
O ZOTRVANIE V I. SKUPINE:
Kolumbia - Venezuela 2:0 (štvorhru neodohrali)
Čile - Bolívia 0:2 (štvorhru neodohrali)
VOLEJBAL
Extraliga mužov - 6. kolo skupiny o 1. - 6. miesto:
Spartak VKP Komárno - ŠK Chemes Spišská Nová Ves 3:0 (18, 16, 13)
Extraliga mužov - 8. kolo skupiny o 7. - 10. miesto:
TJ Slávia Svidník - VKM Stará Ľubovňa 1:3 (-10, -21, 12, -15)
VK Ekonóm SPU Nitra - VK KDS Šport Košice 3:0 (17, 22, 30)
HÁDZANÁ
WHIL - 14. kolo:
DHC Slavia Praha - HK Slovan Duslo Šaľa 33:20 (18:9)
Najviac gólov: Kordovská 8, Keclíková 6/2, Chmelařová, Franková a Jonášová po 3, Pokorná 3/1 - Kertészová 9/7, Kodajová 4, R. Bíziková 3
BASKETBAL
Extraliga žien - 18. kolo skupiny o 1. - 4. miesto:
Rücon 2014 Spišská Nová Ves - Good Angels Košice 42:86 (6:17, 13:23, 11:24, 12:22)
Najviac bodov: Morrisová 16, Palušná 11, Stašová 9 - Hruščáková 14, Oblaková 13, Bärová a Rodgersová po 12
HALOVÝ POZEMNÝ HOKEJ
Majstrovstvá sveta v Lipsku - o 3. miesto muži:
Nemecko - Irán 13:2 (5:2)
Majstrovstvá sveta v Lipsku - finále muži:
Holandsko - Rakúsko 3:2 (2:1)
Majstrovstvá sveta v Lipsku - o 3. miesto ženy:
Rakúsko - Česko 0:2 sn (0:0)
Majstrovstvá sveta v Lipsku - finále ženy:
Nemecko - Holandsko 1:2 sn (1:0, 1:1)
HOKEJ
Turnaj štyroch krajín v Budapešti - ženy:
Francúzsko - Slovensko 3:2 (0:1, 0:0, 3:1)
Góly: 47. a 51. Fohrerová, 50. Gendarmová - 14. Herichová (Sroková, Gápová), 41. Čulíková (Mikesková, Gorecká)
PORADIE: 1. Dánsko 6 bodov (5:3), 2. Francúzsko 5 (7:6), 3. Maďarsko 4 (6:5), 4. Slovensko 0 (6:10)
Euro Hockey Tour:
Švédsko - Fínsko 3:2 (2:1, 1:1, 0:0)
Góly: 19. S. Kronwall (Sundqvist, Sörensen), 19. Danielsson (Ullström), 36. M. Johansson - 19. Näkyvä (Kousa, Donskoi), 40. Salmela
BEH NA LYŽIACH
MS juniorov v Almaty - štafety:
JUNIORI: 1. Rusko (Bakanov, Jakimuškin, Spicov, Červotkin) 45:11,0, 2. Francúzsko +17,3 s, 3. Nórsko +1:01,5
JUNIORKY: 1. Nórsko (T. U. Wengová, Myhreová, Hustadová, L. U. Wengová) 35:04,0, 2. Rusko +0,4 s, 3. Nemecko +35,3
SKOKY NA LYŽIACH
Svetový pohár v Rasnove - ženy:
1. Sara Takanašiová (Jap.) 121,4 bodov, 2. Nita Englundová (USA) 118,3, 3. Daniela Iraschková-Stolzová (Rak.) 116,9
PORADIE VO SP: 1. Iraschková-Stolzová 782, 2. Takanašiová 673, 3. Carina Vogtová (Nem.) 622
RÝCHLOKORČUĽOVANIE
Svetový pohár v Heerenveene - 500 m muži:
1. Pavel Kulišhnikov (Rus.) 34,62, 2. Mo Tae Bum (J.Kórea) 34,94, 3. Nico Ihle (Nem.) 35,06
PORADIE VO SP: 1. Kulišnikov 780 b, 2. Laurent Dubreuil (Kan.) 561, 3. Mo Tae Bum 495
Svetový pohár v Heerenveene - 500 m ženy:
1. Judith Hesseová (Nem.) 38,19, 2. Lee Sang Hwa (J.Kórea) 38,21, 3. Thijsje Oenemová (Hol.) 38,23
PORADIE VO SP: 1. Lee Sang Hwa 880 b, 2. Nao Kodairová (Jap.) 730, 3. Hesseová 499
Svetový pohár v Heerenveene - 1000 m muži:
1. Kjeld Nuis (Hol.) 1:08,81 min, 2. Kulišnikov 1:08,82, 3. Stefan Groothuis (Hol.) 1:09,38
PORADIE VO SP: 1. Kulišnikov 510 b, 2. Nuis 451, 3. Ihle 326
Svetový pohár v Heerenveene - 1000 m ženy:
1. Brittany Boweová (USA) 1:15,63, 2. Marrit Leenstrová (Hol.) 1:15,75, 3. Karolína Erbanová (ČR) 1:15,98
PORADIE VO SP: 1. Li Čchi-š'(Čína) 440 b, 2. Leenstrová 401, 3. Boweová 360
SKELETON
Svetový pohár v Innsbruck-Igls - ženy:
1. Elizabeth Yarnoldová (V.Brit.) 1:48,84 min, 2. Janine Flocková (Rak.) 1:49,14, 3. Rose McGrandleová (V.Brit.) 1:49,23
CELKOVÉ PORADIE VO SP: 1. Flocková 1339 b, 2. Tina Hermannová (Nem.) 1312, 3. Yarnoldová 1286
BOBY
Svetový pohár v Innsbruck-Igls - štvorboby:
1. Lotyšsko (Melbardis, Dreiškens, Vilkaste, Strenga) 1:42,01 min, 2. Nemecko (Friedrich, Bauer, Grothkopp, Margis) 1:42,14, 3. Nemecko (Walther, Hübenbecker, Bredau, Poser) 1:42,31, ... 6. Nemecko (pilot Arndt) 1:42,49
PORADIE VO SP: 1. Oskars Melbardis (Lot.) 1510 bodov, 2. Francesco Friedrich (Nem.) 1310, 3. Alexander Kasjanov (Rus.) 1284