KHL: Miklíkov gól ani Podhradského asistencia na body nestačili

Ilustračné foto. (Autor: TASR/AP)
Sportnet|9. feb 2015 o 17:58

CSKA Moskva suverénne vedie tabuľku Západnej konferencie aj celej KHL.

MOSKVA. Slovenský obranca Peter Podhradský sa asistenciou podieľal na vedúcom góle Lady Togliatti, ktorá však v pondelkovom zápase KHL napokon podľahla Jekaterinburgu 1:3.

Posledný tím Východnej konferencie Amur Chabarovsk prehral v Podoľsku 2:3. Druhý gól hostí strelil slovenský útočník Michel Miklík.

Hokejisti CSKA Moskva triumfovali nad Metallurgom Magnitogorsk 3:1. Na ľade obhajcu Gagarinovho pohára pritom prehrávali po góle Denisa Zaripova z 22. minúty, no ešte do prestávky sa o obrat postaral dvoma presnými zásahmi Stephane da Costa.

Definitívnu podobu výsledku dal v 60. minúte gólom do prázdnej bránky Vladimir Žarkov. CSKA suverénne vedie tabuľku Západnej konferencie aj celej KHL.

Výsledok

Podoľsk - Chabarovsk 3:2 (1:1, 0:1, 2:0)

Góly: 9. Koroľjov, 43. Soloduchin, 50. Kučeryavenko - 15. Tarasov, 25. MIKLÍK

Togliatti - Jekaterinburg 1:3 (1:0, 0:1, 0:2)

Góly: 11. Belousov (PODHRADSKÝ) - 23. Popov, 41. Lepistö, 60. Lazarev

Magnitogorsk - CSKA Moskva 1:3 (0:0, 1:2, 0:1)

Góly: 22. Zaripov - 34., 40. Da Costa, 60. Žarkov

Dinamo Minsk - Čeľabinsk 2:4 (1:0, 0:1, 1:3)

Góly: 12. Vesce, 49. Ellison - 21. Pare, 47. Osnovin, 52. Čistov, 59. Růžička

Jaroslavľ - Vladivostok 0:3 (0:0, 0:2, 0:1)

Góly: 27. Sigarjov, 31. Gorškov, 60. Ugarov

Jokerit Helsinki - Dinamo Moskva 1:2 (0:0, 0:1, 1:1)

Góly: 48. Koukal - 37. Glazačev, 58. Karpov

Atlant Mytišči - Chanty-Mansijsk 6:1 (3:0, 1:1, 2:0)

Góly: 1. a 8. Sošnikov, 15. Šmeljov, 40. Gilroy z tr. str., 46. Jašin z tr. str., 54. Junkov - 28. Koroľjuk

Petrohrad - Kazaň 1:5 (0:2, 1:1, 0:2)

Góly: 26. Dadonov - 4. Möller, 8. a 54. Vrána, 34. Brookbank, 41. Varnakov

Domov»Hokej»KHL»KHL: Miklíkov gól ani Podhradského asistencia na body nestačili