Dva góly Vestenického, AS Rím ide do semifinále Viareggio Cup-u

Tomáš Vestenický.
Tomáš Vestenický. (Autor: archív TASR)
SITA|12. feb 2015 o 20:18

Osemnásťročný rodák z Topoľčian v tretej minúte nadstaveného času rozhodol.

RÍM. Mladý slovenský futbalový útočník obliekajúci si dres talianskeho klubu AS Rím Tomáš Vestenický strelil vo štvrtkovom dueli štvrťfinále mládežníckeho turnaja Viareggio Cup 2015 proti Atalante Bergamo dva góly a prispel k víťazstvu svojho tímu 2:1.

Osemnásťročný rodák z Topoľčian (nar. 6. apríla 1996) sa strelecky presadil v 33. min a v tretej minúte nadstaveného času druhého polčasu rozhodol o triumfe rímskych "vlkov", ktorí sa v semifinále prestížneho turnaja stretnú v sobotu 14. februára s rovesníkmi Interu Miláno.

Vestenický strelil jeden gól aj pri utorňajšom osemfinálovom triumfe na pôde Palerma (3:2), celkovo na turnaji zatiaľ zaznamenal tri presné zásahy.

Domov»Futbal»Taliansko»Dva góly Vestenického, AS Rím ide do semifinále Viareggio Cup-u