FUTBAL
Francúzska liga
Bordeaux - St. Étienne 1:0 (1:0)
Gól: 42. Rolán
Metz - Guingamp 0:2 (0:2)
Góly: 26. Mandanne, 39. Pied
Lorient - Lyon 1:1 (0:0)
Góly: 50. Ayew - 78. N'Jie
LYŽOVANIE
SP, ženy, 10 km voľne:
1. Charlotte Kallová (Švéd.) 23:26,1 min., 2. Marit Björgenová +0:36,4, 3. Therese Johaugová +0:53,6, 4. Heidi Wengová +1:01,3, 5. Astrid Uhrenholdtová Jacobsenová (všetky Nór.) +1:08,3, 6. Nicole Fesselová (Nem.) +1:15,1, ... 48. Alena PROCHÁZKOVÁ (SR) +3:03,05
poradie v SP (po 23 z 27 pretekov): 1. Björgenová 1768 bodov, 2. Johaugová 1203, 3. Wengová 1093, 4. Flugstadová Östbergová 754, 5. Ragnhild Hagová 658, 6. Maiken Caspersenová Fallová (všetky Nór.) 516, ... 111. PROCHÁZKOVÁ 2
Svetový pohár v behu na lyžiach - Östersund (Švéd.) - nedeľa - výsledky:
Muži - 15 km voľnou technikou: 1. Finn Haagen Krogh (Nór.) 32:46,0 min, 2. Maurice Manificat (Fr.) +13,5, 3. Marcus Hellner (Švéd.) +18,9, 4. Hans Christer Holund (Nór.) +19,7, 5. Johan Olsson (Švéd.) +26,1, 6. Didrik Tönseth (Nór.) +28,5,... 55. Martin Bajčičák (SR) +2:28,4. Celkové poradie vo Svetovom pohári (po 24 z plánovaných 28 pretekov): 1. Martin Johnsrud Sundby (Nór.) 1211 bodov, 2. Dario Cologna (Švaj.) 876, 3. Petter Northug (Nór.) 864, 4. Calle Halfvarsson (Švéd.) 821, 5. Jevgenij Belov (Rus.) 752, 6. Finn Haagen Krogh (Nór.) 750
Poradie vo SP v hodnotení tzv. dlhých behov (long distance) /po 14 zo 16 pretekov/: 1. Dario Cologna (Švaj.) 614 bodov, 2. Martin Johnsrud Sundby (Nór.) 550, 3. Jevgenij Belov (Rus.) 420, 4. Calle Halfvarsson (Švéd.) 381, 5. Petter Northug 352, 6. Niklas Dyrhaug (obaja Nór.) 345
BIATLON
SP, štafety žien na 4x6 km: 1. Česko (Eva Puskarčíková, Gabriela Soukalová, Jitka Landová, Veronika Vítková) 1:11:10,6 (0 tr. okr.+5 dobíjaní), 2. Taliansko +28,3 (0+2), 3. Francúzsko 45,9 (0+5), 4. Nemecko 1:02,3 (0+6), 5. Rusko 1:23,4 (0+6), 6. Ukrajina 1:50,9 (1+12), ...10. Slovensko (Paulína Fialková, Jana Gereková, Terézia Poliaková, Martina Chrapánová) 3:16,6 (1+8)
Priebežné hodnotenie SP štafiet žien (5 zo 6 pretekov): 1. Česko 282, 2. Nemecko 242, 3. Bielorusko 226, 4. Francúzsko 212, 5. Taliansko 205, 6. Ukrajina 200, ...14. Slovensko 135
HOKEJ
Česká extraliga:
Litvínov - Slavia Praha 4:1 (1:0, 3:0, 0:1) Góly: 8. Ručinský, 22. Petružálek, 32. Martynek (GERHÁT), 40. Pavelka 55. Čermák
Pardubice - Liberec 3:4 pp (1:1, 0:1, 2:1 - 0:1)
Góly: 19. Gregorc, 46. TYBOR, 48. Nahodil 5. Jass, 33. Urban, 47. Vitásek, 63. Filippi
Sparta Praha - Zlín 7:6 pp (2:0, 3:5, 1:1 - 1:0)
Góly: 14. Kumstát, 20. Sabolič, 21. Klimek, 26. Pech, 36. Rolinek, 49. Rolinek, 61. Fotman 24. Okál, 32. Čajánek, 35. Čajánek, 37. Holík, 38. Žižka, 53. KOTVAN
Plzeň - Kometa Brno 3:0 (1:0, 1:0, 1:0)
Góly: 6. BLIŽŇÁK, 33. SÝKORA, 56. BALEJ
Karlove Vary - Třinec 5:3 (1:1, 1:2, 3:0)
Góly: 19. BARTEK, 30. BARTEK, 42. Tomeček, 58. Duda, 60. Duda 2. RUŽIČKA, 25. Hrabal, 31. Dravecký
TENIS
Dubaji , Dvojhra - 1. kolo:
Belinda Bencicová (Švaj.) - Karin Knappová (Tal.) 6:4, 6:4, Svetlana Kuznecovová (Rus.) - Kaia Kanepiová (Est.) 4:1 - skreč, Kanepiová odstúpila,Cvetana Pironkovová (Bul.) - Klára Koukalová (ČR) 6:3, 4:6, 6:3, Samantha Stosurová (Aus.) - Mirjana Lučičová-Baroniová (Chor.) 6:3, 6:1