Slováci vstúpili do turnaja prehrou, ROZŠÍRENÉ: o hlas trénera a sumár

TASR|20. dec 2002 o 22:38

Kielce 20. decembra (TASR) - Slovenskí hádzanári vstúpili do tradičného turnaja o Vianočný pohár v poľských Kielcoch prehrou s domácou reprezentáciou ...

Kielce 20. decembra (TASR) - Slovenskí hádzanári vstúpili do tradičného turnaja o Vianočný pohár v poľských Kielcoch prehrou s domácou reprezentáciou Poľska 19:28. Zverenci trénera Štefana Katušáka sa v sobotu stretnú v druhom zápase s Maďarskom.

Poľsko - Slovensko 28:19 (11:13)

Najviac gólov Poľska: Juraszek 9, Bielecki 6, Boneczko 4. Góly SR: Polakovič 6, Šulc 3, Mažár 3, Hlavtúr 2, Kolesár, Pekár, Stranovský, Suchý a Zaťko po 1. Vylúčení 8:4, 7m hody: 2/1 - 2/1, rozhodcovia: Vakula, Ludovik (obaja Ukr.), 500 divákov.

asistent trénera Vincent Lafko: "Zápas sa niesol v znamení dvoch rozdielnych polčasov. V prvom dejstve sa nám hra darila, po prestávke však prišiel zlomový okamih, keď sme v presilovke o dvoch hráčov inkasovali dva góly a Poliaci sa dostali na koňa. Posledných desať minút sme nedali ani gól."

ďalší zápas:

ČR - Maďarsko 21:32 (15:15)

Domov»Halové športy»Hádzaná»Slováci vstúpili do turnaja prehrou, ROZŠÍRENÉ: o hlas trénera a sumár