Wolfsburg zdolal Herthu a na Bayern stráca osem bodov

Johan Djourou z Hamburgu (vľavo) bojuje o loptu s Patrickom Hermannom z Moenchengladbachu. (Autor: SITA/AP)
TASR|22. feb 2015 o 17:28

Sumáre nedeľňajších zápasov 22. kola nemeckej bundesligy.

HAMBURG. Futbalisti SV Hamburg remizovali v nedeľňajšom dueli 22. kola nemeckej ligy s Borussiou Mönchengladbach 1:1.

Domácich poslal v 73. minúte do vedenia maďarský legionár Zoltán Stieber, ale v tabuľke tretí Mönchengladbach sa dočkal vyrovnania v druhej minúte nadstaveného času. Remízu zariadil presnou hlavičkou po rohovom kope Švéd Branimir Hrgota.

Wolfsburg zdolal gólmi holandského kanoniera Basa Dosta berlínsku Herthu s Petrom Pekaríkom v zostave 2:1. Jeho manko na vedúci tím súťaže Bayern Mníchov tak naďalej predstavuje osem bodov.

Wolfsburg - Hertha Berlín 2:1 (1:1)

Góly: 10. a 74. Dost - 30. Schieber. Peter Pekarík (Hertha) odohral celý zápas

Hamburg - Mönchengladbach 1:1 (0:0)

Góly: 73. Stieber - 90.+2 Hrgota