Futbal
Prípravný zápas v Tbilisi:
Gruzínsko "17" - Slovensko "17" 1:1 (0:1)
Góly: 54. Nikolašvili - 14. Dancák
zostava SR 17: Vavrúš - Šušolík, Šulek, Štrba, Jašúrek - Varga (70. Šimko), Dancák (62. Pastorek)- Kolesár (41. Tupta), Tešlár, Kele (41. Lauko) - Dubec (55. Herc)
Tenis
Turnaj WTA v Acapulcu (dotácia 250 000 USD, tvrdý povrch)
Dvojhra - 2. kolo: Magdaléna Rybáriková (SR) - Elena Bogdanová (Rum.) 6:0, 6:2, Maria Šarapovová (Rus.-1) - Mariana Duqueová-Marinová (Kol.) 6:1, 6:2, Mónica Puigová (Portor.) - Sara Erraniová (Tal.-2) 6:1, 6:1, Caroline Garciová (Fr.-3) - Bethanie Matteková-Sandsová (USA) 6:2, 6:3, Timea Bacsinszká (Švaj.-5) - Lesia Curenková (Ukr.) 6:2, 7:6 (4), Sesil Karatančevová (Bulh,) - Kiki Bertensová (Hol.) 6:1, 6:4, Mirjana Lučičová-Baroniová (Chor.) - María-Teresa Torróová-Florová (Šp.) 6:7 (5), 6:3, 7:5, Johanna Larssonová (Švéd.) - Aleksandra Kruničová (Srb.) 6:1, 6:2
Rybáriková sa vo štvrťfinále stretne s najvyššie nasadenou Mariou Šarapovovou z Ruska.
Turnaj WTA v Dauhe (dotácia 731 000 USD, tvrdý povrch)
Dvojhra - štvrťfinále: Venus Williamsová (7-USA) - Agnieszka Radwaňská (4-Poľ.) 6:4, 1:6, 6:3, Victoria Azarenková (Biel.) - Caroline Wozniacká (3-Dán.) 6:3, 6:1, Carla Suarezová Navarrová (9-Šp.) - Petra Kvitová (1-ČR) 3:6, 6:0, 6:3, Lucie Šafářová (ČR) - Andrea Petkovicová (6-Nem.) 6:2, 6:1
Turnaj ATP v Acapulcu (dotácia 1 414 550 USD, tvrdý povrch vonku)
Dvojhra mužov - 2. kolo: Kei Nišikori (Jap.-1) - Lu Jen-chsun (Taiw.) 6:1, 6:3, David Ferrer (Šp.-2) - Marinko Matosevic (Aus.) 7:6 (3), 6:4, Ryan Harrison (USA) - Grigor Dimitrov (Bulh.-3) 7:5, 4:6, 6:0, Kevin Anderson (JAR-4) - Steve Johnson (USA) 3:6, 7:5, 6:3, Alexandr Dolgopolov (Ukr.-5) - Andreas Haider-Maurer (Rak.) 6:2, 6:3, Ivo Karlovič (Chor.-6) - Dušan Lajovič (Srb.) 3:6, 6:3, 6:1, Viktor Troicki (Srb.) - Santiago Giraldo (Kol.-7) 6:3, 6:4, Bernard Tomic (Aus.) - Benjamin Becker (Nem.-8) 4:6, 6:3, 6:2
Turnaj ATP v Dubaji (dotácia 2 503 810 USD, tvrdý povrch)
Dvojhra - štvrťfinále: Borna Čorič (Chor.) - Andy Murray (3-V.Brit.) 6:1, 6:3, Tomáš Berdych (4-ČR) - Sergej Stachovskij (Ukr.) 6:3, 4:6, 6:2, Roger Federer (2-Švaj.) - Richard Gasquet (Fr.) 6:1, - Gasquet skreč, Novak Djokovič (1-Srb.) - Marsel Ilhan (Tur.) 6:1, 6:1
Turnaj ATP v Buenos Aires (dotácia 573 750 USD, antuka)
Dvojhra - 2. kolo: Rafael Nadal (1-Šp.) - Facundo Argueello (Arg.) 6:4, 6:0, Juan Monaco (Arg.) - Leonardo Mayer (5-Arg.) 6:4, 6:4, Pablo Cuevas (Urug.-3) - Guido Andreozzi (Arg.) 7:6 (4), 6:1, Federico Delbonis (Arg.) - Paolo Lorenzi (Tal.) 6:4, 6:2, Carlos Berlocq (Arg.) - Fabio Fognini (4-Tal.) 6:3, 6:0, Blaž Rola (Slov.) - Facundo Bagnis (Arg.) 6:2, 6:1, Nicolas Almagro (Šp.) - Albert Ramos (Šp.) 6:3, 6:4
Turnaj ATP Challenger vo francúzskom Cherbourgu (dotácia 42 500 eur, tvrdý povrch)
Štvorhra - štvrťfinále: Andreas Beck, Jan Mertl (Nem./ČR) - Norbert Gombos, Andrej Martin (SR) 6:2, 6:4
Turnaj ITF v talianskom Beinascu (dotácia 25 000 USD, antuka v hale)
Dvojhra - 1. kolo: Xenia Knollová (Švaj.) - Rebecca Šramková (SR) 6:3, 6:4
2. kolo: Kristína Kučová (SR-2) - Jekaterine Gorgodzeová (Gruz.) 7:5, 4:6, 7:5
Štvorhra - štvrťfinále: Xenia Knollová, Alice Matteucciová (Švaj./Tal.-4) - Adrijana Lekajová, Rebecca Šramková (Chor./SR) 6:0, 6:4, Réka-Luca Janiová, Sandra Klemenschitsová (Maď./Rak.-3) - Nastja Kolarová, Chantal Škamlová (Slovin./SR) 6:0, 3:1 skreč, Kolarová so Škamlovou odstúpili
Turnaj ITF v austrálskom Clare (dotácia 15 000 USD, tvrdý povrch)
Dvojhra - 1. kolo: Karis Ryanová (Aus.) - Zuzana Zlochová (SR-3) 2:6, 6:4 skreč, Zlochová odstúpila
Turnaj ITF v tuniskom El Kantaoui (dotácia 10 000 USD, tvrdý povrch)
Dvojhra - 1. kolo: Natália Vajdová (SR) - Erika Vogelsangová (Hol.) 6:1, 7:6 (3), Nikola Vajdová (SR) - Amelia Stuartová (V. Brit.) 6:2, 6:2, Kristína Schmiedlová (SR) - Natalija Šipeková (Slovin.) 7:5, 6:1
Volejbal
Zloženie skupín na Európskych hrách v Baku
Muži, A-skupina: Azerbajdžan (32. v kontinentálnom rebríčku k začiatku roka 2015), Srbsko (3.), Poľsko (4.), Francúzsko (7.), Fínsko (8.), Turecko (13.)
B-skupina: Rusko (1.), Taliansko (2.), Bulharsko (5.), Nemecko (6.), Belgicko (9.), Slovensko (10.)
Extraliga žien - 6. kolo skupiny o 1. - 4. miesto:
VK Spišská Nová Ves - VK Slávia EU Bratislava 3:2 (-25, 15, 18, -19, 8)
Basketbal
Euroliga mužov - nadstavbová fáza top 16:
E-skupina:
Žalgiris Kaunas (Lit.) - Galatasaray Istanbul (Tur.) 72:59 (23:8, 19:16, 12:19, 18:16)
Maccabi Tel Aviv (Izr.) - Panathinaikos Atény (Gréc.) 73:70 (22:17, 16:13, 16:22, 19:18)
Real Madrid (Šp.) - Crvena zvezda Belehrad (Srb.) 85:61 (16:18, 24:11, 20:17, 25:15)
F-skupina:
Nižnij Novgorod (Rus.) - EA7 Emporio Armani Miláno (Tal.) 76:85 (18:27, 22:23, 16:14, 20:21)
Hokej
Švédsko - 52. kolo:
Örebro - Färjestad 3:1
(za domácich J. Hudáček s 96,55-percenentnou úspešnosťou zákrokov)
MODO Hockey - Frölunda 1:6
HV 71 - Brynäs 4:1
Fínsko:
Ässät Pori - KalPa Kuopio 2:1 pp (1:1, 0:0, 0:0 - 1:0)
Ilves Tampere - Espoo Blues 3:5 (0:0, 2:1, 1:4)
Lukko Rauma - Kärpät Oulu 3:0 (2:0, 0:0, 1:0)
Sport Vaasa - Tappara Tampere 2:4 (0:1, 2:1, 0:2)
TPS Turku - SaiPa Lappeenranta 0:4 (0:1, 0:3, 0:0)