18. etapa: Briançon - Col d'Izoard | Sledujte naživo
Favoriti sú pokope, stúpajú do cieľa na Col d'Izoard.

Športové výsledky (9. 3. 2015)

Prehľad športových výsledkov z celého sveta.

(Zdroj: Ilustračné - FOTOLIA)

FUTBAL

MAJOR LEAGUE SOCCER - nedeľa:

Kansas City - New York Red Bulls 1:1

Seattle - New England 3:0

Orlando - FC New York City 1:1

/za hostí Adam Nemec odohral 89 minút, potom bol vystriedaný/

ARGENTÍNA - 4. kolo:

Defensa y Justicia - Banfield 1:0

Lanús - Arsenal 0:0

Vélez Sarsfield - Sarmiento 1:1

River Plate - Unión Santa Fe 2:2

San Martín San Juan - Argentinos Juniors 0:0

Colón - Boca Juniors 1:1

RUSKO - 18. kolo:

Amkar Perm - Torpedo Moskva 0:0

Kazaň - Arsenal Tula 1:0

Kubaň - Mordovia Saransk 0:0

ISTRIA CUP - turnaj žien:

Slovensko - Maďarsko 3:1 (3:1) - hralo sa v Rovinjskom Sele

Góly: 24. Klechová, 29. D. Škorvánková, 31. Šušková - 15. Zagorová

Základná zostava SR: El Dahaibiová - Fischerová, Matysová, Haršányová, Vojteková - Ondrušová - Šušková, Klechová, D. Škorvánková, Koleničková - Hmírová

MEDZINÁRODNÝ TURNAJ ŽIEN V SOČI - hráčky do 19 rokov:

Rusko - Slovensko 3:1 (1:1)

Góly: 24. a 57. Andrejevová, 73. Černomyrdinová - 37. Líšková, rozhodovali: Filimonovová - Charitonovová, Tarasenková (všetky Rusko)

zostava SR 19: Chládeková - Líšková, Fabová (77. Čahojová), Moťovská, Kulová, Maťavková, Murínová, Havranová, Šurnovská, Mikolajová, Čeriová

CYKLISTIKA

TOUR DE LANGKAWI - 2. etapa:

1. Andrea Guardini (Tal.) Astana 4:30:36 h, 2. Caleb Ewan (Aus.) Orica GreenEdge, 3. Jakub Mareczko (Tal.) Southeast, 4. Harrif Salleh (Malaj.) Terengganu, 5. Ahmet Orken (Tur.) Torku Sekerspor, 6. Šimpei Fukuda (Jap.) Aisan, ... 54. Michael Kolář (SR) Tinkoff-Saxo všetci čas ako víťaz

Poradie po 2. etape: 1. Andrea Guardini (Tal.) Astana 6:49:22 h, 2. Caleb Ewan (Aus.) Orica GreenEdge +8 s, 3. Adiq Husaini Othman (Malaj.) Terengganu +13, 4. Ma Kuang-tchong (Čína) Heng-Siang +15, 5. Anuar Manan (Malaj.) Terengganu +16, 6. Patria Rastra (Irán) Pegasus +16, ... 121. Michael Kolář (SR) Tinkoff-Saxo +3:14 min

TENIS

DAVISOV POHÁR - 1. kolo svetovej skupiny:

ARGENTÍNA - BRAZÍLIA 3:2

Piatok:

Carlos Berlocq - Joao Souza 4:6, 6:3, 7:5, 3:6, 2:6

Leonardo Mayer - Thomaz Bellucci 6:4, 6:3, 1:6, 6:3

Sobota:

Carlos Berlocq, Diego Schwartzman - Marcelo Melo, Bruno Soares 5:7, 3:6, 4:6

Nedeľa:

Leonardo Mayer - Joao Souza 7:6 (4), 7:6 (5), 5:7, 5:7, 15:13

Pondelok:

Federico Delbonis - Thomaz Bellucci 6:3, 3:6, 6:2, 7:5 - v nedeľu prerušené po prvom sete pre tmu

HÁDZANÁ

LIGA MAJSTROV ŽIEN - 5. kolo skupinovej fázy:

1. skupina:

RK Krim Mercator Ľubľana (Slovin.) - WHC Vardar SCBT Skopje (Maced.) 29:47 (12:24)

HC Lipsko (Nem.) - WHC Budučnost Podgorica (Č. Hora) 19:32 (6:15)

Dinamo-Sinara Volgograd (Rus.) - Thüringer HC (Nem.) 30:30 (16:13)

Lýdia Jakubisová strelila dva góly, Petra Popluhárová (obe THC) nefigurovala v zápise o stretnutí

2. skupina:

Viborg HK (Dán.) - Larvik HK (Nór.) 23:29 (14:12)

Györi Audi ETO KC (Maď.) - HCM Baia Mare (Rum.) 29:23 (12:10), rozhodovali Slováci Boris Mandák a Mário Rudinský

IK Sävehof (Švéd.) - Metz Handball (Fr.) 21:23 (11:16)

STREĽBA

SVETOVÝ POHÁR - skeet:

Ženy (konečné poradie): 1. Kimberly Rhodová 72 b. (v kvalifikácii) - semifinále 16, finále 15, 2. Caitlin Connorová (obe USA) 72 - semifinále 14+2, finále 13, 3. Wej Meng (Čína) 71 - semifinále 13+14, o 3. miesto 16

Muži (poradie po I. časti kvalifikácie - 50 terčov): 1. Julio Elizardo Dujarric Lembcke (Dom. rep.), Vincent Hancock (USA), Valerio Luchini (Tal.), Ole Eilif Undseth (Nór.) po 50

RÝCHLOKORČUĽOVANIE

MAJSTROVSTVÁ SVETA - viacboj, muži:

500 m: 1. Denny Morrison (Kan.) 34,98 s, 2. Denis Juskov (Rus.) 35,64, 3. Zbigniew Bródka (Poľ.) 35,78

1500 m: 1. Denis Juskov (Rus.), 1:42,92 min, 2. Sverre Lunde Pedersen (Nór.) 1:43,99, 3. Bart Swings (Belg.) 1:44,18

5000 m: 1. Sven Kramer (Hol.) 6:07,49, 2. Sverre Lunde Pedersen (Nór.) 6:11,77, 3. Denis Juskov (Rus.) 6:13,64

10.000 m: 1. Sven Kramer (Hol.) 12:56,69 min, 2. Alexis Contin (Fr.) 13:04,80, 3. Bart Swings (Belg.) 13:06,62

Viacboj: 1. Sven Kramer (Hol.) 146,509, 2. Denis Juskov (Rus.) 146,934, 3. Sverre Lunde Pedersen (Nór.) 147,182, 4. Bart Swings (Belg.) 148,299, 5. Alexis Contin (Fr.) 148,738

MAJSTROVSTVÁ SVETA - viacboj, ženy:

500 m: 1. Heather Richardsonová (USA) 37,11 s, 2. Kali Christová (Kan.) 38,67, 3. Ireen Wüstová (Hol.) 38,73

1500 m: 1. Ida Njatunová (Nór.) 1:52,71 min, 2. Heather Richardsonová (USA) 1:54,23, 3. Ireen Wüstová (Hol.) 1:54,28

3000 m: 1. Martina Sáblíková (ČR) 3:55,10 min, 2. Ireen Wüstová 4:00,34, 3. Linda de Vriesová (obidve Hol.) 4:02,41

5000 m: 1. Martina Sáblíková (ČR) 6:51,21 min, 2. Linda de Vriesová 7:03,43, 3. Ireen Wüstová (obidve Hol.) 7:03,99

Viacboj: 1. Martina Sáblíková (ČR) 157,717, 2. Ireen Wüstová (Hol.) 159,278, 3. Ida Njaatunová (Nór.) 159,795, 4. Heather Richardsonová (USA) 150,046, 5. Linda de Vriesová (Hol.) 160,527

PARALYMPIJSKÉ

MAJSTROVSTVÁ SVETA - muži:

Obrovský slalom - zrakovo postihnutí: 1. Valerij Redkozubov, navádzač Jevgenij Gerojev (Rus.) 2:09,28 min, 2. Yon Santacana Maiztegui, Miguel Galindo Garces (Šp.) +0,60, 3. Patrik Hetmer, Miroslav Macala (ČR) +2,43,... 7. Jakub Krako, Martin Motyka +5,85, 8. Marek Kubačka, Mária Zaťovičová +6,20, 11. Michal Beladič, Martin Pavlák (všetci SR) +10,62,... Miroslav Haraus, Maroš Hudík (SR) – nedokončili 1. kolo

Obrovský slalom - stojaci: 1. Alexej Bugajev (Rus.) 2:01,19 min, 2. Markus Salcher +0,97, 3. Matthias Lanzinger (obaja Rak.) +3,08,... 5. Martin France (SR) +3,73

MAJSTROVSTVÁ SVETA - ženy:

Obrovský slalom - stojace: 1. Marie Bochetová (Fr.) 2:11,63 min, 2. Andrea Rothfussová (Nem.) +2,41, 3. Stephanie Jallenová (USA) +8,86, 4. Petra Smaržová (SR) +8,91

Najčítanejšie na SME Šport


Inzercia - Tlačové správy


  1. Dobrý internet v meste i na vidieku. Dostupný je takmer všade
  2. Na tieto veci sa oplatí myslieť pred odchodom na dovolenku
  3. Volkswagen Golf: Odpoveď na takmer všetky otázky
  4. Vietnam: Krajina, ktorá rozmazná jedlom a uchváti históriou
  5. Investícia do dlhopisov s fixným výnosom 6,25 - 7,25 % p.a.
  6. I cez prázdniny testujte elektrobicykle
  7. 5 dôvodov, prečo sa prihlásiť na konferenciu ENERGOFÓRUM®
  8. V meste či mimo mesta, stále s kvalitným internetom
  9. Máte už vybranú dovolenku na júl?
  10. Chcete vedieť všetko o vašej krvi? Čaká vás 6000 typov vyšetrení
  1. Funguje predaj realít aj bez maklérov?
  2. BILLA a ÚNSS skontrolovali zrak 10 380 slovenským deťom
  3. Dobrý internet v meste i na vidieku. Dostupný je takmer všade
  4. Na tieto veci sa oplatí myslieť pred odchodom na dovolenku
  5. Borguľa žiada vyrúbenie dane pre americkú ambasádu
  6. Stanovisko Klubu pre BA k mimoriadnemu rokovaniu zastupiteľstva
  7. Vietnam: Krajina, ktorá rozmazná jedlom a uchváti históriou
  8. Volkswagen Golf: Odpoveď na takmer všetky otázky
  9. Investícia do dlhopisov s fixným výnosom 6,25 - 7,25 % p.a.
  10. Ako zariadiť malú kúpeľňu?
  1. Vietnam: Krajina, ktorá rozmazná jedlom a uchváti históriou 9 149
  2. Volkswagen Golf: Odpoveď na takmer všetky otázky 8 054
  3. Na tieto veci sa oplatí myslieť pred odchodom na dovolenku 2 834
  4. Dobrý internet v meste i na vidieku. Dostupný je takmer všade 2 639
  5. Chcete vedieť všetko o vašej krvi? Čaká vás 6000 typov vyšetrení 2 476
  6. I cez prázdniny testujte elektrobicykle 2 236
  7. Máte už vybranú dovolenku na júl? 1 693
  8. V meste či mimo mesta, stále s kvalitným internetom 1 265
  9. Zvládnete tento test o jablkách a cideroch? Otestujte sa 1 121
  10. Cestujte intenzívnejšie s poznávacími zájazdmi 1 006