Zostava SR 19: Matúšková - Lišková (41. Švecová), Fabová, Kulová, Maťavková, Deszatová, Murínová, Havranová (53. Čahojová), Šurnovská (76. Szeibecederová), Mikolajová, Čeriová (41. Kovaľová)
PRÍPRAVNÉ MEDZIŠTÁTNE ZÁPASY:
Macedónsko "16" - Slovensko "16" 0:1 (0:0)
Gól: 80. Vician (z 11 m)
Zostava SR 16: Švajka - Fridrich (8. Kozlovský), Špiriak (55. Moško), Baláž, Majdán - Filinský (41. Vician), Valach, Špyrka (60. Kudlička) - Kráľovič, Bobček (49. Almási), Sluka (49. Tomič)
FUTSAL
PRÍPRAVNÉ MEDZIŠTÁTNE ZÁPASY:
Slovensko - Čierna Hora 2:2 (1:1)
Góly SR: 7. Mikita, 36. Višváder
TENIS
AMIENS (10 000 USD, antuka):
1. kolo dvojhry:
Michaela Hončová (SR) - Louise Lamplová (Fr.) 6:2, 6:1
1. kolo štvorhry:
Silvia Njiričová, Alena Tarasovová (Chor./Rus.-4) - Michaela Hončová, Nataša Zoričová (SR/Srb.) 6:2, 6:7 (4), 10:5 (zápasový tajbrejk)
MILDURA (15 000 USD, tráva):
Semifinále štvorhry:
Hiroko Kuwatová, Juuki Tanaková (Jap.-2) - Kotomi Takahatová, Zuzana Zlochová (Jap./SR-4) 0:1 skreč, Takahatová so Zlochovou odstúpili
ANTALYA (10 000 USD, antuka):
Štvorhra - 1. kolo:
Cornelia Listerová, Svetlana Piraženková (Švéd./Biel.-1) - Alessandra Gisonnová, Barbora Kötelesová (Tal./SR) 6:2, 6:2
Kim-Alice Grajdeková, Lenka Juríková (Nem./SR) - Polina Novoselovová, Anastasia Šlepcovová (Rus./Biel.) 7:6 (2), 6:3
Štvorhra - štvrťfinále:
Kim-Alice Grajdeková, Lenka Juríková (Nem./SR) - Justine De Sutterová, Elke Lemmensová (Belg.-3) bez boja, Belgičanky nenastúpili
POREČ (10 000 USD, antuka):
1. kolo dvojhry:
Matej Sabanov (Chor.) - Lukáš Klein (SR) 6:3, 7:6 (3)
INDIAN WELLS
- 1. kolo:
Julia Putincevová (Kaz.) - Tereza Smitková (ČR) 6:4, 6:4
Bojana Jovanovská (Srb.) - Kiki Bertensová (Hol.) 6:3, 6:4
Roberta Vinciová (Tal.) - Jarmila Gajdošová (Aus.) 4:6, 6:1, 6:2
Sesil Karatančevová (Bul.) - Cvetana Pironkovová (Bul.) 7:5, 6:1
Ons Jabeurová (Tun.) - Kaia Kanepiová (Est.) 7:5, 6:2
Yanina Wickmayerová (Belg.) - Karin Knappová (Tal.) 6:1, 7:5
SEVERSKÁ KOMBINÁCIA
Svetový pohár - Trondheim (Nór.) - individuálne preteky (skoky na lyžiach mostíku HS-140 / beh na lyžiach 10 km):
1. Magnus Moan (Nór.) 24:22,9 min, 2. Fabian Riessle (Nem.) +13,3 s, 3. Alessandro Pittin (Tal.) +18,2, 4. Johannes Rydzek (Nem.) +22,6, 5. Haavard Klemetsen (Nór.) +23,4, 6. Francois Braud (Fr.) +26,8
VOLEJBAL
Extraliga mužov:
COP Trenčín - VK Prievidza 1:3 (-20, -22, 26, -15) - stav série: 0:2
HÁDZANÁ
Extraliga mužov
HC Štart Nové Zámky - Tatran Prešov 30:53 (16:28)
Najviac gólov: Mokrýš 8, Minarovič 7, Straňovský 5/1 - Číp 9, Antl 8, Petro 7. Rozhodovali: Mandák, Rudinský, vylúčení: 1:1, 7 m hody: 2/1 - 1/1, 200 divákov
SKOKY NA LYŽIACH
Svetový pohár - Trondheim
1. Severin Freund (Nem.) 265,3 (135,0/139,0), 2. Peter Prevc (Slovin.) 255,1 (137,5/136,0), 3. Rune Velta (Nór.) 247,2 (134,0/141,5), 4. Michael Hayböck (Rak.) 245,3 (143,0/132,0), 5. Anders Bardal (Nór.) 240,1 (129,5/137,0), 6. Jurij Tepeš (Slovin.) 237,6 (132,5/129,5), 7. Roman Koudelka (ČR) 235,7 (126,5/128,0), 8. Gregor Schlierenzauer (Rak.) 235,2 (136,0/134,0), 9. Stefan Kraft (Rak.) 234,0 (142,5/124,0), 10. Noriaki Kasai (Jap.) 233,3 (129,5/135,0)
celkové poradie SP:
1. Freund 1443 b, 2. Prevc 1409, 3. Kraft 1397, 4. Anders Fannemel (Nór.) 1124, 5. Koudelka 1075, 6. Hayböck 1059, 7. Kasai 930, 8. Velta 666, 9. Schlierenzauer 660, 10. Kamil Stoch (Poľ.) 638
HOKEJ
Česko - play off:
Brno - Zlín 4:2 (0:0, 1:0, 3:2) - stav série: 1:1
Góly: 31. Kuboš, 47. Ton (J. KOVÁČIK), 55. Němec (J. KOVÁČIK), 55. Vondráček - 44. Marušák, 57. Holík
Marek Čiliak (Brno) odchytal celý zápas
Sparta Praha - Mountfield Hradec Králové 5:3 (1:0, 1:3, 3:0) - stav série: 2:0
Góly: 15. a 60. Buchtele (pri prvom asistoval RÉWAY), 26. J. MIKUŠ, 42. RÉWAY, 55. Rolinek - 25. a 28. Kudrna, 28. KUKUMBERG
Jaroslav Janus (Sparta) chytal od 50. do 55. min
Švajčiarsko - play-off - štvrťfinále:
Davos - Zug 4:3 (0:2, 3:0, 1:1) - konečný výsledok série: 4:2, do semifinále postúpil Davos
Biel - Zürich 3:1 (0:0, 1:0, 2:1) - stav série: 3:3
Lausanne - Bern 2:1 (0:0, 0:1, 2:0) - stav série: 3:3
Servette Ženeva - Lugano 5:2 (2:0, 2:0, 1:2) - konečný výsledok série: 4:2, do semifinále postúpila Ženeva
Skupina o udržanie:
Ambri-Piotta - Fribourg 0:4 (0:1, 0:0, 0:3)
Kloten - Rapperswil 3:0 (2:0, 1:0, 0:0)
SNOUBORDING
MSJ v snoubordingu - slopestyle:
Ženy: 1. Nora Healeyová (USA), 2. Elli Pikkujamsová (Fín.), 3. Chloe Sillieresová (Fr.), ... v kvalifikácii: 18. Zuzana Medlová (SR) nepostúpila do bojov o medaily
Muži: 1. Erik Bastiaansen (Hol.), 2. Carlos Garcia Knight (N. Zél.), 3. Mikko Rehnberg (Fín.), ... v kvalifikácii: 24. Dávid Kordiak (SR) nepostúpil do bojov medaily