CSKA otočilo duel s Jokeritom, Petrohrad vyhral v predĺžení

Radosť hokejistov CSKA Moskva.
Radosť hokejistov CSKA Moskva. (Autor: TASR)
TASR|12. mar 2015 o 20:14

Moskovský tím vyhral zápas vďaka dvom gólom v posledných 129 sekundách Igora Grigorenka.

MOSKVA. Hokejisti CSKA Moskva a SKA Petrohrad sa ujali vedenia v sérii 2. kola play off Kontinentálnej hokejovej ligy. CSKA vo štvrtok otočilo prvý zápas semifinále Západnej konferencie s Jokeritom v závere na 3:2 vo svoj prospech, Petrohrad zdolal Dinamo Moskva 3:2 po predĺžení. Hrá sa na štyri víťazné stretnutia.

Moskovské CSKA ešte desať minút pred koncom prehrávalo doma s Jokeritom 0:2, záver ale patril domácim. Najskôr vykresal nádej gólom v 51. minúte Alexander Radulov a hrdinom sa vďaka dvom presným zásahom v záverečných 129 sekundách duelu stal Igor Grigorenko.

Vyrovnaný zápas medzi Petrohradom a Dinamom Moskva našiel rozuzlenie až v predĺžení, ktoré trvalo iba 49 sekúnd a rozhodol ho domáci Artemij Panarin.