Hokej
KHL, semifinále Východnej konferencie:
Omsk - Kazaň 1:3 (0:1, 0:2, 1:0), góly: 59. Semjonov - 2. Gluchov, 28. Kosticyn, 32. Zacharčuk
Stav série: 1:3
Magnitogorsk - Novosibirsk 2:3 pp (1:2, 1:0, 0:0 - 0:1), góly: 19. Zaripov, 37. Zaripov - 2. Kugryšev, 17. Hersley, 61. Mamašev
Stav série: 1:3
Semifinále Západnej konferencie:
Jokerit Helsinki - CSKA Moskva 0:3 (0:1, 0:0, 0:2), góly: 10. a 52. Hjalmarsson, 56. Grigorenko
Stav série: 1:3
Česko, štvrťfinále: Mladá Boleslav - Třinec 5:2 (za hostí Ružička 0+1) - stav série: 1:2, Pardubice - Litvínov 1:3, stav série: 0:3
Švédsko, štvrťfinále: Växjö - Örebro 1:0 pp (za hostí Július Hudáček odchytal celý duel a zneškodnil 25 z 26 striel) - stav série: 2:1, Linköping - HV 71 2:3 - stav série: 1:2. O zotrvanie: Västeras - Rögle 3:4 (0:1, 2:2, 1:1) - stav série: 0:1
Majstrovstvá sveta B-kategórie v hokeji na sánkach - Östersund (Švéd.)
Švédsko - Slovensko 5:1
Futbal
Česko, 23. kolo: Slovácko - Teplice 2:2. Štvrťfinále českého pohára: Sparta Praha - Jablonec 2:1
Vodné pólo
Kvalifikácia Svetovej ligy mužov, A-skupina, 5. kolo (Atény)
Grécko - Slovensko 11:6 (2:2, 4:1, 3:1, 2:2), góly SR: Faměra 4, Zaťovič, Seman
Zostava SR: Kozmér, Hoferica - Faměra, Zaťovič, Bielik, Ďurík, Baláž, Seman, Molnár, Tkáč, Polovic, Kolárik, Brúder
Druhý zápas: Rumunsko - Maďarsko 5:14 (2:2, 1:5, 1:3, 1:4)
1. Maďarsko 5 5 0 0 0 75:46 15
2. Grécko 5 4 0 0 1 73:51 12
3. Rumunsko 5 0 1 0 4 49:80 2
4. SLOVENSKO 5 0 0 1 4 47:67 1
Zostávajúci program SR: Slovensko - Rumunsko 14. apríla v Bratislave
Tenis
Turnaj ATP Challenger v kanadskom Drummondville (dotácia 50 000 USD, tvrdý povrch)
Dvojhra - 1. kolo: Lukáš Lacko (SR-1) - Adam El Mihdawy (USA) 7:5, 6:4, Norbert Gombos (SR-4) - Elias Ymer (Švéd.) 6:1, 6:0
Turnaj ATP v Indian Wells (dotácia 5 381 235 USD, tvrdý povrch)
Dvojhra - 3. kolo: Tomáš Berdych (ČR-9) - Steve Johnson (USA) 6:4, 6:2, Lukáš Rosol (ČR-27) - Robin Haase (Hol.) 6:4, 6:7 (4), 7:6 (3), Gilles Simon (Fr.-13) - Michael Berrer (Nem.) 6:2, 7:5
Ženy, osemfinále: Carla Suárezová-Navarrová (Šp.-12) - Heather Watsonová (V. Brit.) 7:6 (5), 3:6, 6:1, Serena Williamsová (USA - 1) - Sloane Stephensová (USA) 6:7 (3), 6:2, 6:2
Štvorhra - štvrťfinále: Martina Hingisová, Sania Mirzová (Švaj./India-1) - Daniela Hantuchová, Karin Knappová (SR/Tal.) 6:4, 6:2
Volejbal
Extraliga mužov, štvrťfinále (hrá sa na tri víťazstvá)
Spišská Nová Ves - Myjava 3:2 (22, 19, -11, -27, 6) - stav série 2:1