1. Nemecko 3 2 1 0 8:2 7
2. Taliansko 3 2 1 0 5:2 7
3. SLOVENSKO 3 1 0 2 2:6 3
4. Ukrajina 3 0 0 3 1:6 0
Prípravný zápas pred MS žien:
Slovensko - Česko 0:1 (0:0, 0:1, 0:0)
Gól: 34. Horálková (Lédlová, Mašková)
Vylúčené: 3:5 na 2 min, presilovky: 0:1, oslabenia: 0:0, rozhodovali: Celarová - Zvadová, Kasašová, 112 divákov
Zostava SR: Kiapešová - Zálešáková, Lalíková, Paľová, Drábeková, T. Ištocyová, Žitňanská, Čurmová, Gaborčíková - Gápová, Sroková, Herichová - Kollová, Trebulová, L. Lučová - Korenková, Košecká, L. Ištocyová - Staroňová, Gorecká, Obercianová
Medzištátne prípravné stretnutia mužov:
NAKHON RATČASIMA
Thajsko - Singapur 2:0 (0:0)
Góly: 87. Phuk-hom, 90.+ Anan
MUSCAT
Omán - Malajzia 6:0 (2:0)
Góly: 15. a 66. Abdulkarim, 42. a 50. Al Muqbali (prvý z pok. kopu), 46. Said, 88. Al Khaldi (z pok. kopu), ČK: 87. Rahim (Malajzia)
AMMÁN
Jordánsko - Sýria 0:1 (0:1)
Gól: 18. Masri
KÁHIRA
Egypt - Rovníková Guinea 2:0 (0:0)
Góly: 86. Morsi, 90.+ I. Trezeguet
DAUHA
Katar - Alžírsko 1:0 (1:0)
Gól: 32. Assadalla
ABIDŽAN
Pobrežie Slonoviny - Angola 2:0 (1:0)
Góly: 24. Viera, 89. Kalou (z 11 m)
RIFFA
Bahrajn - Kolumbia 0:6 (0:3)
Góly: 14. Bacca, 32. a 36. Falcao, 59. Ramos, 79. Mojica, 82. Renteria
ST. PÖLTEN
Irán - Čile 2:0 (1:0)
Góly: 21. Nekounam, 50. Amiri
PARÍŽ
Francúzsko - Brazília 1:3 (1:1)
Góly: 21. Varane - 40. Oscar, 57. Neymar, 69. Luiz Gustavo
Tenis
Turnaj WTA v Miami (dotácia 5 381 235 USD)
Dvojhra - 1. kolo: Alison Van Uytvancková (Belg.) - Magdaléna Rybáriková (SR) 7:5, 2:6, 6:0, Belinda Bencicová (Švaj.) - Daniela Hantuchová (SR) 6:1, 7:6 (5), Julia Görgesová (Nem.) - Jana Čepelová (SR) 6:1, 6:0
Turnaj ITF v Ramat Hašaron (dotácia 10 000 USD)
Štvorhra - štvrťfinále: Andriej Kapaš, Adrian Sikora (Poľ./SR-1) - Daniel Cukierman, Ben Patael (Izr.) 6:2, 6:1
Turnaj ITF v Rovinj (dotácia 10 000 USD)
Dvojhra - 1. kolo: Filip Brtnický (ČR) - Andrej Martin (SR-1) 6:3, 7:5
Turnaj ITF v El Kantaoui (dotácia 10 000 USD)
Dvojhra - 2. kolo: Mario Vilella Martínez (Šp.) - Juraj Masár (SR) 6:4, 6:2
Turnaj ITF v Antalyi (dotácia 10 000 USD)
Dvojhra - 1. kolo: Kirill Dmitriev (Rus.-8) - Patrik Fabian (SR) 7:6 (2), 6:2
Turnaj ITF v Bangkoku (dotácia 15 000 USD)
Dvojhra - štvrťfinále: Nao Hibinová (Jap.-1) - Zuzana Zlochová (SR-7) 6:0, 6:2
Turnaj ITF v Solarine (dotácia 10 000 USD)
Dvojhra - štvrťfinále: Natália Vajdová (SR) - Laura Schaederová (Nem.-7) 6:3, 6:2
Turnaj ITF v Heraklione (dotácia 10 000 USD)
Dvojhra - 2. kolo: Viktória Kužmová (SR) - Julia Stamatovová (Bulh.-3) bez boja, Stamatovová nenastúpila
Štvorhra - štvrťfinále: Viktória Kužmová, Petra Rohanová (SR/ČR) - Julia Stamatovová, Vivian Zlatanovová (Bulh.-3) bez boja, Bulharky nenastúpili
Volejbal
Extraliga žien - semifinále play-off, druhý zápas:
Volley project UKF Nitra - VK Spišská Nová Ves 3:2 (-25, 22, 26, -17, 13)
130 minút, 300 divákov
/na zápasy 1:1/
Basketbal
Euroliga mužov - nadstavbová fáza top 16:
E-skupina:
Alba Berlín (Nem.) - Crvena zvezda Belehrad (Srb.) 73:68 (22:9, 17:13, 20:27, 14:19)
F-skupina:
Fenerbahce Istanbul (Tur.) - Unicaja Málaga (Šp.) 78:63 (19:21, 20:12, 24:12, 15:18)
Olympiakos Pireus (Gréc.) - Anadolu Efes Istanbul (Tur.) 86:75 (17:16, 18:19, 18:22, 33:18)
EA7 Emporio Armani Miláno (Tal.) - Laboral Kutxa Vitoria (Šp.) 99:85 (20:25, 19:18, 35:17, 25:25)
Hokej
Fínsko - štvrťfinále play-off, štvrté zápasy:
Espoo Blues - Jyväskylä 4:7
/konečný stav série: 0:4, do semifinále postúpila Jyväskylä/
SaiPa Lappeenranta - Kärpät Oulu 2:5
/na zápasy: 1:3/
KalPa Kuopio - Lukko Rauma 4:2
/na zápasy: 2:2/
IFK Helsinki - Tappara Tampere 5:1 (za domácich ZÁBORSKÝ 2+0)
/na zápasy: 2:2/
Česko - semifinále play-off, prvý zápas:
Litvínov - Brno 3:2 (2:0, 0:1, 1:1)
Góly: 2. Trávníček, 15. Hanzl, 44. Martynek - 26. Káňa, 57. J. KOVÁČIK
Marek Čiliak (Brno) odchytal celý zápas, mal 31 zákrokov
Švédsko - baráž o udržanie sa, štvrtý zápas:
Rögle - Västeras 6:1
/na zápasy: 3:1/
EBEL - semifinále, tretie zápasy:
EC Red Bull Salzburg - EC Klagenfurt AC 6:4 (2:3, 1:0, 3:1)
/stav série 3:0/
EHC Black Wings Linz - Viedeň Capitals 3:4 (0:2, 1:1, 2:1)
/stav série 1:2/
Švajčiarsko:
Semifinále play-off, piaty zápas:
Zürich Lions - Servette Ženeva 4:2
/stav série 3:2/
Baráž o udržanie sa - piaty zápas:
Ambri-Piotta - Rapperswil 3:4 pp
/stav série 2:3/