Sunderland zdolal Newcastle, zvíťazil po siedmich prehrách za sebou

V tvrdom súboji bojuje o loptu futbalista Sunderlandu Jordi Gomez (v bielo-červenom) a hráč Newcastlu Remy Cabella. (Autor: TASR/AP)
TASR|5. apr 2015 o 16:53

Jediný gól víťazného mužstva strelil v závere prvého polčasu nádhernou strelou Jermain Defoe.

LONDÝN. Futbalisti Tottenhamu Hotspur remizovali v úvodnom nedeľňajšom dueli 31. kola anglickej Premier League na pôde osemnásteho FC Burnley 0:0.

V druhom dueli zdolal Sunderland na domácom trávniku Newcastle United 1:0. O jediný presný zásah sa postaral v nadstavenom čase prvého polčasu kanonier Jermain Defoe.

Domáci prerušili sedemzápasovú sériu bez víťazstva.

Nádherný víťazný gól Jermaina Defoa.

Anglicko - 31. kolo:

Sunderland - Newcastle United 1:0 (1:0)

Gól: 45.+ J. Defoe

/Ľubomír Šatka (Newcastle) nefiguruje v zápise o stretnutí/

FC Burnley - Tottenham Hotspur 0:0

Domov»Futbal»Anglicko»Sunderland zdolal Newcastle, zvíťazil po siedmich prehrách za sebou