Kisel zariadil Bohemke víťazstvo v úvodnom zápase zimného turnaja

TASR|4. jan 2003 o 16:48

Praha 4. januára (TASR) - Výborný výkon slovenského futbalového reprezentanta Karola Kisela zabezpečil Bohemiansu Praha víťazstvo v úvodnom zápase najväčšieho ...

Praha 4. januára (TASR) - Výborný výkon slovenského futbalového reprezentanta Karola Kisela zabezpečil Bohemiansu Praha víťazstvo v úvodnom zápase najväčšieho českého zimného turnaja Tipsport Cup nad druholigovým tímom FK Mladá Boleslav (2:0).

V stretnutí, ktoré sa hralo na umelej tráve v Prahe, slovenský stredopoliar najskôr v 22. minúte na ľavej strane krásne uvoľnil útočníka Zdeňka Koukala, ktorý prízemnou strelou prekonal mladoboleslavského gólmana. Potom dal niekoľkokrát o sebe vedieť slovenský brankár "klokanov" Peter Holec, ktorého v druhom polčase vystriedal jeho krajan Kamil Čontofalský a v 76. minúte korunoval Kisel svoj výkon gólom zo značky pokutového kopu.

Bohemians Praha - Mladá Boleslav 2:0 (1:0)

Góly: 22. Koukal, 76. Kisel z 11 m.

Domov»Futbal»Ďalšie súťaže»Kisel zariadil Bohemke víťazstvo v úvodnom zápase zimného turnaja