Zedník a Višňovský skórovali, Pálffy a Gáborík zaznamenali po dve asistencie

TASR|5. jan 2003 o 09:40

New York 5. januára (TASR) - Zámorská NHL mala v noci zo soboty na nedeľu na programe trinásť stretnutí. Do listiny strelcov sa zo slovenskej enklávy ...

New York 5. januára (TASR) - Zámorská NHL mala v noci zo soboty na nedeľu na programe trinásť stretnutí. Do listiny strelcov sa zo slovenskej enklávy zapísali dvaja hráči - Richard Zedník z Montrealu a Ľubomír Višňovský z Los Angeles Kings. Višňovskému na gól prihral jeho krajan Žigmund Pálffy, ktorý súboji s Dallasom zaznamenal celkom dve asistencie a vyhlásili ho za jednu z troch hviezd zápasu. Dve asistencie si na svoje konto pripísal aj Marián Gáborík z Minnesoty.

Výsledky: Ottawa - Buffalo 1:2 po predĺžení (za domácich Marián Hossa 0+1), Columbus - Phoenix 2:0, NY Rangers - Washinhton 2:2, Pittsburgh - NY Islanders 3:2 po predĺžení, Toronto - New Jersey 2:1 (za domácich Švehla 0+1), St. Louis - Tampa Bay 5:1, Boston - Carolina 2:4, Nashville - Chicago 3:3, Calgary - Minnesota 3:2 (za hostí Gáborík 0+2), Vancouver - Florida 3:2, Los Angeles - Dallas 2:3 (za domácich Višňovskýn 1+0 a Pálffy 0+2), Edmonton - Montreal 5:4 (za hostí Zedník 1+0), San Jose - Colorado 1:6

Domov»Hokej»NHL»Zedník a Višňovský skórovali, Pálffy a Gáborík zaznamenali po dve asistencie