Mladá Boleslav do semifinále Českého pohára, Ďuriš strelil dva góly

Ďuriš má šancu vyhrať v tejto sezóne Český pohár.
Ďuriš má šancu vyhrať v tejto sezóne Český pohár. (Autor: TASR)
TASR|14. apr 2015 o 20:25

Člen reprezentačného výberu Jána Kozáka potvrdil dobrú formu, keď spolu so spoluhráčom Tomášom Wágnerom nasmerovali svoj klub k postupu.

PRAHA. Slovenský futbalový útočník Michal Ďuriš pomohol dvoma gólmi Mladej Boleslavi k postupu do semifinále Českého pohára. Mladoboleslavčania zdolali v utorňajšej odvete štvrťfinále na domácom štadióne Slovácko 5:3. Prvý duel oboch súperov sa skončil nerozhodne 2:2.

Ďuriš najprv v 75. minúte napálil po rohu odrazenú loptu pod brvno a v 90. minúte využil prihrávku kapitána Lukáša Mageru. V drese hostí si presný zásah pripísal jeho krajan Tomáš Košút.

Český pohár - štvrťfinále (odveta):

Mladá Boleslav Slovácko 5:3 (1:1)

Góly: 21. a 65. Wágner (druhý z 11m), 75. a 90. ĎURIŠ, 54. Skalák - 41. Trávník, 77. KOŠÚT, 90.+2 Diviš

/Ďuriš celý zápas+2 góly+ŽK, Košút celý zápas+gól, Šimko celý zápas/

/prvý zápas 2:2, postúpila Mladá Boleslav/

Domov»Futbal»Ďalšie súťaže»Mladá Boleslav do semifinále Českého pohára, Ďuriš strelil dva góly