Športové výsledky (28. 4. 2015)

Prehľad športových výsledkov z celého sveta.

(Zdroj: Ilustračné - FOTOLIA)

FUTBAL

SLOVENSKO - II. liga, 10. kolo nadstavbovej časti o postup:

MŠK Žilina "B" - MFK Lokomotíva Zvolen 1:1 (1:0)

Góly: 34. William Alves de Oliveira - 89. Bilas, ŽK: 32. Tlacháč - 56. Janec, 75. Bilas, 80. Válovčan, ČK: 13. Bénes (Žilina "B"), rozhodovali: Sedlár - M. Sluk, Vitko, 230 divákov

ŠVAJČIARSKO - 30. kolo:

Sion - FC Zürich 1:2

MAĎARSKÝ POHÁR - semifinále:

FC Újpest - Videoton Székesfehérvár 1:4

/prvý zápas 0:1, do finále postúpil Videoton/

Dávid Hudák (Újpest) sedel na lavičke náhradníkov

ČESKÝ POHÁR - prvý zápas semifinále:

Liberec - Teplice 3:0 (2:0)

Góly: 10. Douglas, 16. Brabec, 47. Luckassen

/za Liberec Hroššo celý zápas, Ďubek do 72. min + ŽK, Breznaník celý zápas + ŽK, Lukáč iba na lavičke/

TALIANSKO - II. liga, 38. kolo:

Crotone - Avellino 2:0

Carpi - Bari 0:0

Ternana - Frosinone 0:1

/Martin Valjent (Ternana) odohral celý zápas/

Livorno - Modena 1:1

Latina - Perugia 0:0

Pescara - Pro Vercelli 1:0

/Jakub Hromada (Pro Vercelli) nefiguruje v zápise o stretnutí/

Cittadella - Spezia 1:3

Virtus Entella - Varese 0:1

Trapani - Virtus Lanciano 1:0

Brescia - Vicenza 3:0

FRANCÚZSKO - II. liga, 34. kolo:

Ajaccio - Orléans 2:3

Auxerre - Laval 1:1

Créteil - Brest 2:1

Dijon - Arles 1:0

Gazélec Ajaccio - Tours 1:1

Niort - Chateauroux 3:0

Troyes - Angers 2:1

Valenciennes - Nancy 1:1

Le Havre - Nimes 2:0

CYKLISTIKA

OKOLO ROMANDIE - 1. etapa (La Vallée de Joux - Juraparc, 19,2 km):

1. Sky 21:19 min, 2. Orica - rovnaký čas, 3. Kaťuša +5 s, 4. Etixx - Quick-Step +14, 5. Astana +17, 6. BMC Racing +19

Priebežné poradie: 1. Geraint Thomas (V.Brit./Sky) 21:19 min, 2. Elia Viviani (Tal./Sky), 3. Ian Stannard (V.Brit./Sky), 4. Luke Rowe (V.Brit./Sky), 5. Chris Froome (V.Brit./Sky), 6. Peter Kennaugh (V.Brit./Sky)

TENIS

ISTANBUL (494 310 eur, antuka) - 1. kolo:

Ivan Dodig (Chor.) - Andreas Haider-Maurer (Rak.-5) 7:5, 6:3

Michail Kukuškin (Kaz.-6) - Oleksandr Nedoviesov (Kaz.) 6:3, 6:4

Diego Schwartzman (Arg.-8) - Blaž Kavčič (Slovin.) 6:2, 6:1

Teimuraz Gabašvili (Rus.) - Andrej Kuznecov (Rus.) 7:6 (1), 6:4

Daniel Gimeno-Traver (Šp.) - Cem Ilkel (Tur.) 6:1, 6:4

Denis Istomin (Uzb.) - Benoit Paire (Fr.) 6:3, 6:4

Dušan Lajovič (Srb.) - Thanasi Kokkinakis (Aus.) 6:4, 7:5

Jürgen Melzer (Rak.) - Steve Darcis (Belg.) 5:2 - skreč, Darcis odstúpil

Jarkko Nieminen (Fín.) - Marsel Ilhan (Tur.) 6:3, 6:4

Andrej Rubľov (Rus.) - Damir Džumhur (Bosna a Herc.) 6:3, 6:3

MNÍCHOV (494 310 eur, antuka) - 1. kolo:

Philipp Kohlschreiber (Nem.-5) - Jiří Veselý (ČR) 6:1, 6:2

Janko Tipsarevič (Srb.) - Bernard Tomic (Aus.-6) 5:7, 6:1, 7:6 (3)

Fabio Fognini (Tal.-8) - Bastian Trinker (Rak.) 6:2, 7:6 (3)

Lukáš Rosol (ČR-9) - Florian Mayer (Nem.) 6:2, 6:2

Simone Bolelli (Tal.) - Dustin Brown (Nem.) 6:1, 7:6 (2)

Sergij Stachovskij (Ukr.) - Michail Ledovskich (Rus.) 6:0, 6:0

Radek Štěpánek (ČR) - Farruch Dustov (Uzb.) 6:1, 4:1 - skreč, Dustov odstúpil

Dominic Thiem (Rak.) - Vasek Pospisil (Kan.) 5:7, 6:4, 7:6 (9)

Mischa Zverev (Nem.) - Jan-Lennard Struff (Nem.) 7:6 (6), 3:6, 6:4

ESTORIL (494 310 eur, antuka) - 1. kolo:

Richard Gasquet (Fr.-5) - Marinko Matosevic (Aus.) 7:6 (7), 6:1

Nick Kyrgios (Aus.-7) - Albert Ramos-Viňolas (Šp.) 6:3, 6:7 (5), 7:6 (3)

Nicolás Almagro (Šp.) - Stéphane Robert (Fr.) 6:3, 7:6 (4)

Pablo Carreno-Busta (Šp.) - Constant Lestienne (Fr.) 6:3, 6:1

Kenny De Schepper (Fr.) - Gastao Elias (Portug.) 6:2, 2:6, 6:3

Guillermo García-López (Šp.) - Roberto Carballés-Baena (Šp.) 6:2, 6:2

Rui Machado (Portug.) - Joao Sousa (Portug.) 7:6 (5), 6:3

Albert Montanes (Šp.) - Martin Fischer (Rak.) 6:4, 4:6, 6:3

MARRÁKEŠ (250 000 USD, antuka) - 1. kolo:

Christina McHalová (USA) - Daniela Hantuchová (SR) 6:4, 6:2

Garbine Muguruzová-Blancová (Šp.-1) - Daria Kasatkinová (Rus.) 6:4, 6:1

Timea Bacsinszká (Švaj.-2) - Jevgenija Rodinová (Rus.) 6:3, 7:5

Flavia Pennettová (Tal.-3) - Bojana Jovanovská (Srb.) 6:2, 6:3

Elina Svitolinová (Ukr.-4) - Donna Vekičová (Chor.) 6:2, 6:2

Tímea Babosová (Maď.) - Mona Barthelová (Nem.-5) 6:4, 6:0

Roberta Vinciová (Tal.-6) - Urszula Radwanská (Poľ.) 6:2, 6:3

Mónica Puigová (Portor.-8) - Alison van Uytvancková (Belg.) 6:0, 7:6 (3)

María Irigoyenová (Arg.) - Rita Atiková (Mar.) 6:0, 6:0

Karin Knappová (Tal.) - Cagla Büyükakcayová (Tur.) 6:3, 7:6 (5)

Tatjana Mariová (Nem.) - Carina Witthöftová (Nem.) 6:3, 6:2

Kristina Mladenovicová (Fr.) - Marina Erakovicová (N. Zél.) 6:2, 3:6, 6:3

Teliana Pereirová (Braz.) - Kaia Kanepiová (Est.) 6:3, 6:2

Laura Siegemundová (Nem.) - Pauline Parmentierová (Fr.) 6:2, 6:3

PRAHA (250 000 USD, antuka) - 1. kolo:

Karolína Plíšková (ČR-1) - Annika Becková (Nem.) 2:6, 6:1, 6:3

Barbora Záhlavová-Strýcová (ČR-3) - Madison Brenglová (USA) 7:6 (5), 6:3

Ana Konjuhová (Chor.) - Belinda Bencicová (Švaj.-7) 7:5, 6:7 (6), 7:6 (3)

Klára Koukalová (ČR) - Julia Görgesová (Nem.) 7:6 (3), 6:2

Danka Koviničová (Č. Hora) - Monica Niculescová (Rum.) 6:2, 2:6, 6:4

Cvetana Pironkovová (Bul.) - Oľga Govorcovová (Biel.) 7:5, 6:1

OSTRAVA (42 500 eur, antuka):

1. kolo dvojhry:

Rubén Ramírez-Hidalgo (Šp.-8) - Miloslav Mečíř ml. (SR) 6:1, 7:5

1. kolo štvorhry:

Andrej Martin, Hans Podlipnik-Castillo (SR/Čile-3) - Laslo Djere, Dušan Lojda (Srb./ČR) 6:1, 6:1

Jozef Kovalík, Peter Torebko (SR/Nem.) - Zdeněk Kolář, David Poljak (ČR) 7:5, 7:6 (5)

HERAKLION (10 000 USD, tvrdý povrch) - 1. kolo kvalifikácie:

Chris Anguelov (Bulh.) - Patrik Lapin (SR) 6:4, 6:2

Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.

Najčítanejšie na SME Šport

Inzercia - Tlačové správy

  1. Premýšľate o aute do 10 000 eur? Poradíme vám, ako nenaletieť
  2. Jazdili sme na novom Volkswagene T-Cross!
  3. Slovensko čaká najdôležitejšie politické rozhodnutie roka
  4. Obľúbené Tunisko sa vracia do ponuky dovoleniek na rok 2019
  5. Máte pri čítaní „krátke ruky“? Vitajte vo svete štyridsiatnikov
  6. Test LG OLED B8: špičkový 4K televízor za cenu, akú ste nečakali
  7. Netradičná dovolenka? Plavba Stredomorím aj s letenkami v cene
  8. Ako veľmi eko sa dá byť vo firme s 2 300 zamestnancami?
  9. Príspevok až 1750 € môžu získať záujemcovia o solárne kolektory
  10. Prievidzská firma je malý zázrak. Uznáva ju americké letectvo
  1. Jazdili sme na novom Volkswagene T-Cross!
  2. Alori: upratujte efektívne a bez námahy
  3. Gansberg Koliba - Housing as a symbol of success
  4. Slovensko čaká najdôležitejšie politické rozhodnutie roka
  5. V Tescu vlani zákazníci nakúpili až 700 miliónov sl. potravín
  6. Obľúbené Tunisko sa vracia do ponuky dovoleniek na rok 2019
  7. Máte pri čítaní „krátke ruky“? Vitajte vo svete štyridsiatnikov
  8. OMV ponúka kávu so sebou aj do opakovane použiteľných pohárov
  9. Pojistným podvodům při nehodě zabráníte s kamerou MiVue 733 WiFi
  10. Test LG OLED B8: špičkový 4K televízor za cenu, akú ste nečakali
  1. Premýšľate o aute do 10 000 eur? Poradíme vám, ako nenaletieť 23 363
  2. Slovensko čaká najdôležitejšie politické rozhodnutie roka 22 734
  3. Netradičná dovolenka? Plavba Stredomorím aj s letenkami v cene 20 123
  4. Prievidzská firma je malý zázrak. Uznáva ju americké letectvo 16 873
  5. Test LG OLED B8: špičkový 4K televízor za cenu, akú ste nečakali 14 567
  6. Obľúbené Tunisko sa vracia do ponuky dovoleniek na rok 2019 11 717
  7. Ako veľmi eko sa dá byť vo firme s 2 300 zamestnancami? 6 399
  8. Máte pri čítaní „krátke ruky“? Vitajte vo svete štyridsiatnikov 5 754
  9. Príspevok až 1750 € môžu získať záujemcovia o solárne kolektory 5 596
  10. Reportáž: Boli sme pri krste novej lode Costa Venezia 4 013