Osemnásťročný Haraslín si pripísal druhý štart v Serie A

(Autor: Twitter)
SITA|20. máj 2015 o 12:45

Mladý Slovák vybehol v drese Parmy na trávnik v 68. minúte. Na ihrisku Fiorentiny však jeho tím prehral jasne 0:3.

FLORENCIA. Mladý slovenský futbalista Lukáš Haraslín absolvoval v pondelok druhé vystúpenie v najvyššej talianskej súťaži. Osemnásťročný futbalista zasiahol do zápasu 36. kola Serie A na trávniku Fiorentiny.

V drese Parmy vybehol na trávnik v 68. minúte. Beznádejne posledný tím tabuľky však prehral vo Florencii hladko 0:3. Druhý Slovák v kádri Parmy brankár Pavol Bajza nefiguroval v zápise o stretnutí.

"Samozrejme, veľmi ma teší druhé predstavenie v Serie A. Je len škoda, že sme neuspeli. Urobím všetko, aby som si pripísal ďalšie štarty," citoval Haraslína web jeho zastupiteľskej agentúry csm-agency.sk.

Aj takto sa po príchode do Parmy uviedol v mládežníckom výbere Lukáš Haraslín.

Devätnásťročný Dávid Berežný v sobotňajšom dueli juniorskej súťaže Primavera odohral plných 90 minút. A gólom prispel k domácemu víťazstvu Catanie nad Frosinone 4:1.

Jeho o dva roky mladší krajan a spoluhráč Ľubomír Tupta nastúpil v 82. minúte.