Jarolím pozná dobre klubové prostredie, keďže nie tak dávno bol práve on trénerom Slovana. (Autor: TASR)
SITA|30. máj 2015 o 22:45

O českom koučovi sa špekuluje ako o budúcom trénerovi Slovana.

MLADÁ BOLESLAV. Presun trénera Karla Jarolíma na lavičku futbalistov bratislavského Slovana zatiaľ nie je aktuálny.

Kouč priviedol Mladú Boleslav vďaka sobotňajšej výhre 3:0 nad Jihlavou v poslednom kole k 4. miestu v najvyššej českej súťaži a miestenke do predkola Európskej ligy.

Päťdesiatosemročný Jarolím priviedol "belasých" k majstrovskému primátu v najvyššej slovenskej súťaži v sezóne 2010/11 a na úspešnú spoluprácu by chcel podľa viacerých médií nadviazať majiteľ Slovana Ivan Kmotrík.

Jarolím na špekulácie o odchode do Slovana po súboji s Jihlavou zareagoval podľa webu českého denníka Sport veľmi stručne: "Zatiaľ nie je nič také na programe dňa."

Od úvodu apríla viedol Slovan Bratislava po ukončení spolupráce s Jozefom Chovancom generálny riaditeľ klubu Dušan Tittel.

Bratislavčania napokon pod jeho vedením skončili v lige na 3. priečke za dvojicou Trenčín, Žilina.