EURÓPSKE HRY V BAKU
ZÁPASENIE VOĽNÝM ŠTÝLOM - do 74 kg:
Kvalifikácia: Michal DUBA (SR) - Georgios Savvoulidis (Gréc.) 0:10 na techn. body /0:4 na body/
ZÁPASENIE VOĽNÝM ŠTÝLOM - do 97 kg:
1. kolo: Jozef Jaloviar (SR) - voľný žreb
Osemfinále: Jozef Jaloviar (SR) - Philipp Hutter (Švaj.) 8:3
Štvrťfinále: Elizbar Odikadze (Gruz.) - Jozef Jaloviar (SR) 6:2
Repasáž - 2. kolo: Jozef Jaloviar (SR) - Mindaugas Rumbutis (Litva) 5:2
STREĽBA - vzduchová pištoľ 40:
Ženy: 1. Zorana Arunovičová (Srb.) 199,5 b. (v kvalifikácii 388), 2. Sonia Franquetová (Šp.) 196,3 (386), 3. Viktoria Čajková (Biel.) 177,4 (388)
STOLNÝ TENIS - 2. kolo dvojhry žien:
Eva Ódorová (SR) - Jü Fu (Port.) 4:1 (10, -8, 9, 8, 8)
Tetiana Bilenková - Barbora BALÁŽOVÁ 4:3 (-3, 7, 8, -8, 6, -9, 7)
BOX - poloťažká váha (do 81 kg):
Šestnásťfinále: Matúš Strnisko (SR) - Alejandro Fernandez Camacho (Šp.) 3:0 (29:28, 29:28, 30:25)
TENIS
HALLE (1 696 645 eur, tráva):
2. kolo:
Florian Mayer (Nem.) - Steve Johnson (USA) 6:3, 7:6 (4)
LONDÝN (1 696 645 eur, tráva):
2. kolo: Gilles Simon (Fr.-7) - Thanasi Kokkinakis (Aus.) 6:4, 6:2
POPRAD (42 500 eur, antuka):
2. kolo dvojhry:
André Ghem (Braz.-4) - Filip Horanský (SR) 6:2, 6:1
Antonio Veič (Chor.) - Gerald Melzer (Rak.-6) 7:6 (5), 6:3
Vladimir Ignatik (Biel.-8) - Pere Riba (Šp.) 6:2, 6:7 (6), 6:3
1. kolo štvorhry:
Jozef Kovalík, Jan Mertl (SR/ČR) - Mateusz Kowalczyk, Igor Zelenay (Poľ./SR-2) 4:6, 6:3, 10:7 (zápasový tajbrejk)
PŘEROV (15 000 USD, antuka)
2. kolo: Petra Uberalová (SR) - Ana Sofia Sánchezová (Mex.-2) 6:0, 6:0
TARSUS (10 000 USD, antuka):
1. kolo: Lenka Wienerová (SR-5) - Cristina Moroiová (Rum.) 6:1, 6:1
TELAVI (10 000 USD, antuka):
1. kolo dvojhry: Mariam Bolkvadzeová (Gruz.-1) - Monika Staníková (SR) 6:4, 6:1
1. kolo štvorhry: Mariam Bolkvadzeová, Tinatin Kavlašviliová (Gruz.) - Regina Husaková, Monika Staníková (Hol./SR) 6:3, 2:6, 10:1 (zápasový tajbrejk)
LITIJA (10 000 USD, antuka):
1. kolo dvojhry: Martin Blaško (SR) - Fran Zvonimir Zgombič (Chor.) 1:6, 6:3, 6:1
FUTBAL
PRÍPRAVNÉ ZÁPASY:
Poľsko - Grécko 0:0
ZÓNA CONCACAF - II. fáza kvalifikácie o postup na MS 2018, odvety:
Surinam - Nikaragua 1:3
/prvý zápas: 0:1, Nikaragua postúpila do ďalšej fázy/
Grenada - Portoriko 2:0
/prvý zápas: 0:1, Grenada postúpila do ďalšej fázy/
Salvádor - Svätý Krištof a Nevis 4:1
/prvý zápas: 2:2, Salvádor postúpil do ďalšej fázy/
Kanada - Dominika 4:0
/prvý zápas: 2:0, Kanada postúpila do ďalšej fázy/
BEJZBAL
MLB - utorok:
St. Louis - Minnesota 8:5
San Diego - Oakland 5:6
San Francisco - Seattle 6:2
Boston - Atlanta 9:4
Baltimore - Philadelphia 19:3
Pittsburgh - Chicago White Sox 3:0
Detroit - Cincinnati 2:5
Miami - New York Yankees 12:2
New York Mets - Toronto 3:2
Tampa Bay - Washington 4:16
Chicago Cubs - Cleveland 0:6
Texas - Los Angeles Dodgers 3:2
Milwaukee - Kansas City 2:7
Los Angeles Angels - Arizona 4:1