Plzeň iba remizovala so Slováckom, gól Ďuriša

Michal Ďuriš (vľavo) zachránil Plzni aspoň bod.
Michal Ďuriš (vľavo) zachránil Plzni aspoň bod. (Autor: TASR/AP)
Sportnet|9. aug 2015 o 20:38

Slovenský futbalový reprezentant vyrovnával po dvoch minútach od svojho príchodu na ihrisku.

PLZEŇ. Gól slovenského futbalistu Michala Ďuriša zachránil bod Viktorii Plzeň v nedeľňajšom zápase 3. kola českej Synot ligy proti 1. FC Slovácko.

Ďuriš prišiel na ihrisko v 73. minúte, o 120 sekúnd neskôr vyrovnal na konečných 2:2.

V druhom nedeľňajšom zápase Sparta Praha zdolala Zlín hladko 3:0, keď za domácich dvakrát - v obidvoch prípadoch z pokutového kopu - skóroval Bořek Dočkal.

Pre Zlín, za ktorý odohral celé stretnutie Slovák Róbert Matejov, to bola prvá strata bodov v tejto sezóne.

Synot liga - 3. kolo

FC Viktoria Plzeň - 1. FC Slovácko 2:2 (1:1)

Góly: 21. Hořava, 75. ĎURIŠ - 45. Došek, 72. Daníček

ČK: 53. Hofmann (Slovácko)

/Matúš Kozáčik odchytal celý zápas, Michal Ďuriš hral od 73. minúty a skóroval - Juraj Chvátal a Tomáš Košút hrali za hostí celý zápas/

Sparta Praha - Fastav Zlín 3:0 (2:0)

Góly: 6. a 45. Dočkal (oba 11 m), 75. Lafata