Nováčik zo Skalice v pohári vypadol, prehral v Krásne nad Kysucou

(Autor: Facebook)
TASR|11. aug 2015 o 20:24

Premiérovú sezónu v najvyššej súťaži odštartovali nad očakávania, v národnom pohári však končia už v druhom kole. Futbalisti Skalice neuspeli v penaltovom rozstrele.

BRATISLAVA. Futbalisti fortunaligového nováčika MFK Skalica ukončili svoju účasť v tohtosezónnej edícii Slovenského pohára - Slovnaft Cupu už v druhom kole.

Na pôde Tatrana Krásno nad Kysucou ich síce v 23. minúte poslal do vedenia Peter Mazan, no v záverečnej minúte riadneho hracieho času vyrovnal Vladimír Harman.

V následnom rozstrele podľahli Skaličania domácemu tímu 4:5.

Suverénnym spôsobom sa do tretieho kola prebojovali futbalisti Podbrezovej. ŠK Šenkvice deklasovali na jeho pôde 12:2. Štyrmi gólmi sa blysli Roman Sabler a Adam Žilák.

Slovnaft Cup - 2. kolo

Tatran Krásno nad Kysucou - MFK Skalica 1:1 (0:1), 5:4 na 11 m

KFC Komárno - MŠK Thermál Veľký Meder 1:6 (0:3)

KS Nemšová - TJ Gabčíkovo 2:0 (2:0)

FK Lamač Bratislava - ŠK Senec 1:6 (0:3)

ŠK Šenkvice - ŽP Šport Podbrezová 2:12 (0:7)

FC ŠTK 1914 Šamorín - OFK Dunajská Lužná 0:3 (0:0)

Domov»Futbalnet»Nováčik zo Skalice v pohári vypadol, prehral v Krásne nad Kysucou