Juventus prežíva zlý štart sezóny, Bonucci kritizoval divákov

Prehru Juventus odvrátil až sedem minút pred koncom vďaka pokutovému kopu Dybalu. (Autor: TASR/AP)
TASR|13. sep 2015 o 16:21

Prehru pritom domáci odvrátili až sedem minút pred koncom vďaka pokutovému kopu.

MILÁNO. Mimoriadne nevydarený štart do novej ligovej sezóny prežívajú futbalisti Juventusu Turín.

Obhajca titulu získal v sobotu prvý bod až v treťom ligovom kole, no domáca remíza proti Chievu Verona 1:1 je ďalšou stratou jedného z topkandidátov na titul.

Prehru pritom domáci odvrátili až sedem minút pred koncom vďaka pokutovému kopu, ktorého úspešným exekútorom bol Paulo Dybala.

Diváci po zápase "odmenili" ekipu Juventusu piskotom, čo sa ale nepáčilo obrancovi Leonardovi Bonuccimu. Ten na adresu priaznivcov nešetril na sociálnej sieti kritikou: "Je najjednoduchšie prísť na štadión a tlieskať, keď ide všetko podľa predstáv. Ozajstní fanúšikovia ale povzbudzujú vtedy, keď sa nedarí, aby pomohli tímu."

Káder Juventus prešiel po skončení uplynulej sezóny zmenami, z tímu odišli tvorca hry Andrea Pirlo, najlepší strelec Carlos Tevez i ďalšia z opôr Arturo Vidal.

V utorok čaká na "starú dámu" súboj Ligy majstrov na pôde Manchestru City.

Domov»Futbal»Taliansko»Juventus prežíva zlý štart sezóny, Bonucci kritizoval divákov