2. futbalová liga: Vedúca Nitra prehrala na ihrisku poslednej Banskej Bystrice

Banskobystričanov poslal do vedenia v 14. minúte Tihomir Kostadinov.
Banskobystričanov poslal do vedenia v 14. minúte Tihomir Kostadinov. (Autor: TASR)
Sportnet|19. sep 2015 o 20:29

Futbalová DoxxBet liga potvrdila svoju vyrovnanosť a nevyspytateľnosť.

BRATISLAVA. Druhá futbalová liga pokračuje cez víkend stretnutiami 9. kola.

V sobotňajších dueloch sa najväčšie prekvapenie zrodilo na banskobystrických Štiavničkách, kde trápiaca sa Dukla Banská Bystrica porazila lídra tabuľky v skupine Západ, ktorým bola Nitra.

Zverenci Michala Hippa prehrali už prvý polčas o dva góly o toto manko nedokázali zmazať ani po polčase. Za domácich skórovali legionári Kostadinov a Garagič.

V skuine Východ sa prestáva dariť Zvolenčanom, ktorí z posledných štyroch duelov prehrali hneď tri. V sobotu podľahli Tepličke nad Váhom 0:1.

Jednogólovým rozdielom prehrali aj Prešovčania v Haniske, hoci v tomto prípade videli diváci až päť gólov.

Úplne dentickým výsledkom sa skončil súboj Popradu proti Rimavskej Sobote (3:2). Hetrikom sa blysol domáci Bilas.

Naopak, žiaden gól nevidelo publikum na štadióne v Spišskej Novej Vsi, kde domáci remizovali s Lokomotívou Košice.

Doxxbet liga 2015/16 - 9. kolo:

Skupina Západ

FK Dukla Banská Bystrica - FC Nitra 2:0 (2:0)

Góly: 7. T. Kostadinov, 32. Garagič

ŽK: 84. Peševski, 89. Vila - 41. Ďurek, 67. Michal Rakovan, 90. Paukner, rozhodovali: Horváth - D. Hrčka, P. Jánošík, 346 divákov

Skupina Východ

FK Haniska - 1. FC Tatran Prešov 3:2 (1:2)

Góly: 28. M. Pekár, 72. Kolbas, 76. R. Cicman - 10. D. Leško, 22. Luberda

ŽK: 83. Miloš Gallo - 71. Keresteš, rozhodovali: Cvengroš - P. Bednár, Tománek, 528 divákov

OFK Teplička nad Váhom - MFK Lokomotíva Zvolen 1:0 (0:0)

Gól: 62. Filo

Rozhodoval: Somoláni, ŽK: Filo, Tomanica (obaja Teplička), 330 divákov

FK Spišská Nová Ves - FC Lokomotíva Košice 0:0

ŽK: 31. Dunajčan, 69. L. Kováč, 73. K. Sedláček - 17. Chmelo, 50. Pavol Šuľák, 90. Korijkov, rozhodovali: Ziemba - Perát, Ličko, 906 divákov

FK Poprad - MŠK Rimavská Sobota 3:2 (1:0)

Góly: 9., 62. a 66. Bilas - 51. Petrán, 63. Vargic

ŽK: 47. Streňo - 47. Morháč, 69. Vargic, rozhodovali: D. Sedlák - E. Weiss, Jekkel, 1124 divákov

Domov»Futbal»Ďalšie súťaže»2. futbalová liga: Vedúca Nitra prehrala na ihrisku poslednej Banskej Bystrice